Je to šílený! Je to záměr? Studie odhalila, že očkovaní mají v nose 251x větší virovou nálož než neočkovaní, šíří covid všude kolem

(Natural News) Skupina pro klinický výzkum Oxfordské univerzity provedla studii, která ukázala, že lidé „očkovaní“ proti wuchanskému koronaviru (covidu-19) mají v nose 251x větší virovou nálož než „neočkovaní“.

Předtisk studie, která bude publikována v prestižním lékařském časopise The Lancet, je přelomový v tom, že potvrzuje to, co bylo dlouho jen „konspirační teorií“: totiž že očkovaní šíří nemoc všude kolem, aniž by si to uvědomovali.

Třebaže očkovaní vůbec nemusí trpět žádnými symptomy, nosí v sobě extrémní virovou nálož, která z nich dělá to, co dr. Peter A. McCullough, M.D., Ph.D., označuje jako „presymptomatické superpřenašeče“.

„Tento fenomén může být zdrojem šokujících postvakcinačních nárůstů v silně proočkovaných populacích celého světa,“ napsal McCullough pro The Defender, informační bulletin organizace Children’s Health Defense (CHD).

„Autoři této práce, Chau a kol., demonstrovali rozsáhlé selhávání vakcín a přenos infekce v přísně kontrolovaných podmínkách v uzavřené nemocnici ve vietnamské metropoli Ho Či Minovo město.“

Potvrzeno: covidové vakcíny šíří deltu

Vědci sledovali zdravotníky, očkované proti čínské chřipce a v rámci lockdownu uzavřené v nemocnici dva týdny. O několik měsíců později se ukázalo, že v sobě všichni nosí a dále přenášejí obávanou „variantu delta“. Nakazili jí i své očkované kolegy.

Jinými slovy, ta takzvaná vakcína neudělala vůbec nic, aby předešla infekci či šíření, a to i na jiné očkované lidi, kteří by podle oficiální propagandy měli být chránění.

Ti samí očkovaní zdravotníci pravděpodobně přenesli variantu delta na své pacienty, čímž přispěli k raketovému nárůstu nových „případů“, který politici a jejich hlásné trouby svalují na neočkované.

„To je v souladu s pozorováními Farinholta s kolegy v USA a rovněž s komentářem ředitelky Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, která konstatovala, že očkování proti covidu-19 selhává, co se týče zastavení přenosu viru SARS-CoV-2,“ uvedl McCullough.

„Světová zdravotnická organizace 11. února určila, že vakcína AZD1222 (AstraZeneca) je proti rozvoji symptomatické infekce virem SARS-CoV-2 účinná jen z 63,09 %. Závěry Chauovy studie jsou oporou varováním předních lékařských expertů, že částečná, nesterilizující imunita, kterou poskytují všechny tři notoricky ‚propustné‘ vakcíny proti covidu, umožňují očkovaným nosit 251násobnou virovou nálož viru SARS-CoV-2 v porovnání s nálezy z éry před očkováním, v roce 2020.“

Fenoménu „propustných“ vakcín jsme se v poslední době věnovali také. Vypadá to, že injekce „proti covidu“ jsou dost možná hlavní příčinou nejnovější vlny nemoci.

Kdyby nebylo očkovaných lidí, kteří jsou rozeseti po celé společnosti, pravděpodobně bychom neměli ani deltu ani žádnou jinou variantu. Už dávno by bylo po „pandemii“ a všechno by bylo zpátky v normálním stavu.

„Klíčový prvek, vysvětlující existenci epidemií varianty delta, nahání člověku hrůzu – plně očkovaní  jsou v roli skrytých covidových pacientů a každý jeden z nich funguje jako svého času Tyfová Mary: jako superpřenašeč infekce,“ říká McCullough.

„Očkovaní jednotlivci nechávají ve svých komunitách vybuchovat koncentrované virové exploze a dodávají tak palivo pandemii. Očkovaní zdravotníci téměř jistě předávají nákazu svým spolupracovníkům a pacientům, čímž vznikají hrozivé vedlejší škody.“

Ačkoli už byla Pandořina skříňka otevřena, stále ještě existuje možnost poradit si s existující situací. Jen kdyby se okamžitě zastavily snahy učinit toto „očkování“ povinným a do každého dostat tyto podivné koktejly jedů.

Zdroj

Napsat komentář