Japonci stahují vakcíny, objevili v nich magnetickou kontaminaci; novináři umírají na očkování, které sami propagovali

Mike Adams

(Natural News) Debata o očkování nabírá nový směr. Vakcína od Pfizeru rapidně selhává, k hospitalizacím a úmrtím dochází i mezi plně očkovanými. Novinářům, kteří očkování propagovali, se toto očkování stává doslova osudným a šokující nová studie odhalila, že přirozená imunita poskytuje cirka 13x lepší ochranu proti variantě delta než imunita získaná očkováním.

Japonsko mezitím objevilo kontaminující látku, jež se vyskytuje ve vakcínách, podávaných ve stovkách místních očkovacích center, a ministerstvo zdravotnictví ji popisuje jako „magnetickou“ a „možná kovovou“. To znamená, že se injekcemi do lidí dostává něco, co reaguje na magnety, což vysvětluje, proč tolika lidem na těle drží magnet.

Na The Epoch Times píšou:

Japonsko 26. srpna ohlásilo, že kvůli zprávám o kontaminaci stahuje asi 1,63 milionu dávek vakcíny proti covidu od společnosti Moderna.

„Je v nich látka, která reaguje na magnety… mohl by to být nějaký kov,“ uvedl údajně vysoce postavený úředník ministerstva zdravotnictví podle Nikkei Asia.

Nikkei Asia dále informuje:

Distribuci americké vakcíny Moderna zajišťuje v Japonsku společnost Takeda Pharmaceuticals.

Společnost Moderna potvrdila, že obdržela několik stížností na přítomnost pevných částic v ampulích s vakcínou, distribuovaných v Japonsku, avšak uvedla, že v souvislosti s těmito zprávami „nezjistila žádné problémy s bezpečností či účinností“.

Čtete správně. Ve vakcínách je nějaká magnetická, možná kovová kontaminace, ale jejich výrobce to zjevně nepovažuje za problém.

Co by měli jinak říct? Že jsou ty vakcíny plné oxidu grafenu, který reaguje na magnety a externí elektromagnetická pole?

Proto dávají japonským zdravotnickým úřadům jasnou zprávu: Přestaňte zkoumat, co v těch vakcínách je! Prostě je jen píchejte lidem a dělejte, co se vám řekne!

Žurnalistka z BBC zemřela na krevní sraženiny v mozku po očkování

Vždycky jsme věděli, že novináři, kteří slouží vakcinačnímu průmyslu, začnou umírat na očkování. Jak si vůbec může někdo říkat „žurnalista“, když neprojevuje ochotu pokládat vakcinačnímu establishmentu nepříjemné otázky? Už z definice toho slova nejste žurnalista, když demonstrujete slepou víru v ty samé instituce, které byste měli neúprosně sledovat. Jenže dnešní „zpravodajský“ průmysl nemá s novinařinou nic společného. Slouží jen jako hlásná trouba farmaceutické lobby a CIA.

Nyní se potvrdilo, že po aplikaci vakcíny AstraZeneca zemřela na krevní sraženiny 44letá hlasatelka BBC Lisa Shaw. Píše o tom i mainstream (a nezapomíná dodat, že se jedná o „nesmírně vzácnou komplikaci“ a že „přínos očkování převyšuje jeho rizika).

Například na iDNESu se píše:

„Lisa zemřela kvůli komplikacím spojeným s očkováním vakcínou AstraZeneca,“ uvedla soudní lékařka Karen Dilksová. Konkrétně její úmrtí způsobily krevní sraženiny, které nakonec vedly k otoku mozku a krvácení do mozku. 

Lékaři měli Shawovou v péči týden a snažili se její stav zlepšit podáním léků a později i chirurgicky, nakonec však žena zemřela.

Tři týdny po první dávce ji přijali do nemocnice se silnými bolestmi hlavy. Ty bolesti hlavy, jimiž lidé trpí, jsou způsobeny krevními sraženinami, které blokují cévy, jež do mozku přivádějí krev. Protože srdce pumpuje pořád stejně, v cévách roste tlak, což někdy vyústí v roztržení cévy a vylití krve do mozkové tkáně. Ta „chirurgická léčba“, jíž se Shawové dostalo, spočívala podle Guardianu v odříznutí části lebky, aby se zmírnil tlak na mozek; pacientka přesto 21. května zemřela.

Jsem si zcela jist, že o možnosti „odříznutí části lebky“ Shawové nikdo před očkováním neříkal. Kolik příjemců vakcíny po celém světě muselo podstoupit nouzový neurochirurgický zákrok v důsledku očkování? Tyto zprávy jsou šokujícím způsobem běžné a je jasné proč. Sraženiny blokují přívod krve do mozku, srdce, kůže a jiných orgánů. Z tohoto důvodu také očkování proti covidu některým lidem způsobuje odumírání a uhnívání kůže na obličeji a těle. Takové loupání kůže po celém těle se často mylně diagnostikuje jako spálenina a mnoho obětí očkování, jimž „hnije“ kůže, se nikdy nedočká uznání, že po podání vakcíny utrpěli újmu.

Novináři, které vakcína skoro zabije, ji stejně propagují dál… protože trpí Stockholmským syndromem

I někteří novináři, kteří mají po očkování vážné vedlejší účinky, jsou nadále zarytými propagátory covidových vakcín. Yahoo Australia informuje o provakcinačním žurnalistovi, kterého vakcína málem zabila, ale on nadále věří lékařům, kteří mu ji dali. Z článku:

„Ke konci druhého týdne mi začalo bušit srdce, cítil jsem bodání v pažích, extrémní únavu a velmi zvláštní závrať,“ psal ten muž, jakýsi p. Hitchcock.

„Vzal jsem si Nurofen a dál jsem pracoval.“

Ke konci třetího týdne mu však bylo čím dál hůř.

„Ostrá bolest na hrudi – zimnice – a ta závrať byla silná,“ uváděl.

„25 dnů po injekci, možná o něco později už došlo na nemocnici. Diagnóza: perikarditida neboli zánět srdce. Příčina: vakcína od Pfizeru.

…bude chvíli trvat, než si zvyknu na tu neustálou bolest…která, jak lékaři doufají, nakonec vymizí.“

Na tomhle je zvláštní, jak tenhle novinář stále pociťuje loajalitu vůči lidem, kteří ho málem zabili. Poslední věta o zvykání si na bolest a o tom, že lékaři doufají v její vymizení, nakonec z jeho Instagramu zmizela. Asi autocenzura. Možná mu bylo naznačeno, aby nepsal o tom, že vakcína může způsobit „neustálou bolest“.

V průběhu příštího roku budeme svědky VLNY ÚMRTÍ novinářů, lékařů a farmaceutů, kteří cpali lidem očkování za pomoci záměrných lží

V tomto kontextu se sluší uvést, že počet úmrtí a poškození organismu mezi novináři, lékaři, sestrami, farmaceuty a jinými lidmi, kteří propagovali očkování proti covidu, v průběhu nadcházejících měsíců vystoupá do značných výšin. Vzhledem k tomu, že u plně očkovaných je oproti lidem s přirozenou imunitou 13x pravděpodobnější vážný průběh nemoci, hospitalizace a úmrtí v důsledku varianty delta, není matematika nijak složitá: nadcházející vlna úmrtí se odehraje mezi očkovanými, z nichž mnozí jsou zároveň propagátory vakcín (karma je hrozná mrcha).

A to ještě nebereme v úvahu patologickou reakci imunitního systému, zapříčiněnou protilátkami (ADE), která se podle mnoha expertů rozšíří během zimní chřipkové sezóny. Pokud se tyto předpovědi splní, pak budeme možná během nadcházejících 1-3 let svědky milionů postvakcinačních úmrtí, k nimž bude pravděpodobně docházet během tradičních chřipkových sezón.

Zdroj (kráceno)

Napsat komentář