Jirkovou optikou (275. Malé zamyšlení nad americkými volbami)

Ano, tak to přišlo. Něco, v co jsme již ani nedoufali, přišlo. Přesto jsem přesvědčen, že oba kandidáti na prezidentský stolec v USA patří vždy establishmentu. Přece jen jsou v demokracii o něco dál, než my, tam by Miloš Zeman proklouznout nemohl.

Ty signály amerických i světových masmédií se ukázaly znovu jako obrovská manipulace.  Tohle je poslední předvolební průzkum novin New York Times před polednem volebního dne. Jak to dopadlo, již nyní víme.

14925801_10154749522897577_2161241657659133506_n

Když jsem před týdnem dostal avízo, že se začaly sázet vysoké částky na Donalda Trumpa, a nacítil znovu situaci, bylo mi jasné, že se rodí velké představení. Napsal jsem to i veřejně, 3. listopadu, tedy 5 dní před volbami.

volby_3k

Později jsem dostal zprávu, že globální elity se rozhodly pro Trumpa. Bude pomalu demontovat a ukončovat roli Spojených států, aby mohly vzniknout noví hegemonové. Vše zřejmě může vyvrcholit až rozpadem USA a zánikem dolaru.

Co je zajímavé, je, že je znovu 11-9. 11.9. uvrhlo svět do války.. bylo by fajn, kdyby z něj 9.11. vytáhl zpět do míru. Nevím, nejsem tak optimistický. Vše před volbami byla jenom hra. Tak jako každá předvolební kampaň. Nevěřím, že Trump bude tak Putinův, konec konců, i Vladimír Vladimirovič se dnes vyjádřil velmi zdrženlivě.

A to, že USA začnou stavět dálnice a tunely a že muži a ženy budou mít nyní rovné šance (?!) mne opravdu ve vítězném projevu budoucího prezidenta o ničem nepřesvědčilo.

Ano, novým americkým prezidentem se stává usvědčený tunelář a lhář. Několikrát nechal svoje firmy zkrachovat, aby unikl placení daní a úhradě pohledávek. Je to strašné, ale je to stále výrazně lepší varianta, než dosud vládnoucí kabala vrahů a satanistů. Bushovi, Obamovi, Clintonovi a další. Jak moc se stane Trump také vrahem a satanistou, se teprve uvidí.

Ta dobrá zpráva je, že se elita začala mlátit mezi sebou. Jako byli u nás reformní komunisté, kteří si nakonec zachránili převratem v 89. roce nejen krk, ale také přišli k obrovským majetkům, tak jsou nyní i reformní sionisté, kteří si snaží zachránit krk, aby si ještě co nejvíce si užít své majetky.

Ta dobrá zpráva, že jedno období špatného snu, které začalo podle amerického značení onoho jasného rána 9/11, možná 11/9 může skončit. Možná to tak velký architekt i zamýšlel.

Ta dobrá zpráva je, že jsou zejména novinář a analytici, ti u nás zejména, zcela mimo. Zaskočeni, překvapeni. Přitom se samozřejmě stačí dívat na Simpsony, jak jsem před pár lety říkal i jednomu z vrchních analytiků, Jindřichovi Šídlovi.

sidlo

Vynikající zamyšlení k volbám provedl český prezident.

Sestřelit jedinou raketou v 4 minutách česká i zahraniční masmédia, amerického velvyslance, i česká i zahraniční agentury na výzkum veřejného mínění, své politické oponenty, Staromák, plus pražskou kavárnu i imigranty… to je majstrštyk a velké zadostiučinění pro Miloše Zemana, který vidí zpravidla asi tak o 10 let dál, než čeští občané, a o 30 let dál, než čeští novináři.

zeman

Přesto platí toto mé zamyšlení.

Až se budete dívat na výsledky amerických voleb, nezoufejte, a usmějte se. Je zřejmé, že nikoho, kdo by skutečně dokázal otočit kolem dějin, do Bílého domu, ani třeba do české Strakovky, nevpustí. Kdo? Ti, kteří řídí tento svět. Volby tak, jak je známe, jsou jedno velké divadlo, tím víc, čím vás přesvědčují, že jste svobodní, protože máte přece možnost volit. Ve skutečnosti žádnou možnost, než kývat, zatím nemáte.

Ve starém Řecku, které je kolébkou demokracie, šlo o to, že si každý klan, každý rod, vybral svého zástupce, aby nemuseli rozhodovat o městských otázkách všichni. Je to stejné, jako když je domovní schůze, takže každý byt vyšle jednoho zástupce s jedním hlasem, tátu od rodiny, takže manželka, dvě děti, babička, kočka a pes už zpravidla nemusí. A on skutečně hájí jejich zájmy, těžko ho lze přesvědčit, že místo příjezdové cesty do garáže si tam postaví Liedl prodejnu, nebo že rekonstruují a uzavřou výtah, protože je drahý, či rovnou celou rodinu z jejich bytu vystěhují, protože jej chtějí pronajmout někomu lukrativnějšímu. To, co se stalo z demokracie později, a jak byla použita, je jeden velký podvod.

1) Často je vyžadována nějaká povinná hranice, zpravidla to jsou 3%. Nad tu se strany, a kandidáti, kteří nejsou u masmédií v oblibě, nebo jimi nejsou horlivě propagováni, nemají možnost dostat.
2) Ti, které zvolíte, se po volbách zachovají jinak, než jim určuje mandát.
3) Politiku určují politické strany, tak je systém nastaven, občané většinou volí politické strany, nikoli osobnosti. Například v Americe to dovedli do té míry perfekcionality, že lidé už smí volit pouze dvě strany, modrou nebo červenou, obě dvě jsou však co do výsledků a vládnutí zcela zaměnitelné.
4) O vládnutí zpravidla rozhoduje menšina občanů, často už to jsou řádově pětiny, nebo čtvrtiny.

Až zas uslyšíte nebo uvidíte výsledky jakýchkoli voleb, usmějte se. Je to divadlo pro Novákovy, kterým politici a masmédia již zcela vymyli mozek. Mají volby ne kvůli vám, ale kvůli sobě. Volby vymysleli tak, aby dostali k těm loupežím, vydírání, lhaní a vraždění souhlas pouze tolika málo lidí, které potřebují, a kterým to celé zlegitimizují. A aby vám potom zamávali na kameru a oznámili: Děkujeme vám za váš mandát, občané! Nikoli, nemají mandát 80% členů společnosti, a přesto nám vládnou? Jak je to možné? Protože jsme hloupí, leniví a pasivní občané s obrovským strachem začít konat jinak, než jako tupé stádo bečících ovcí, které jenom kýve na to, co jim předloží. Jak dlouho ještě se jim bude dařit obelhávat třeba zrovna Tebe, příteli?

Pozn: Tento status byl celý vymyšlen a napsán za přímé podpory ruských hackerů, Putina, Kremlu a ÚV KS Číny a zaplacen z prokremelských fondů. Prosím ministra vnitra Chovance, aby mě jako usvědčeného zločince vyzval, kam a kdy mám přijít podepsat protokol.

Takže, neradujme se předběžně. Jako vždy, ten, kdo vyhrává v každých „demokratických“ volbách, vyhrál i dnešní noc. Jsou to tihle. Vidíte, a vy jste měli možná jeden okamžik i dojem, že do těch našich demokracií máte co kecat…

14925556_10205730090411838_7624480277784491107_n

 

PS: 9.11.2016 – 22:54

Slyšet lidi, kteří ještě včera říkali, že Hillary vyhraje 90:10, říkat v České televizi to, že se elity musí změnit, a že lidé jdou do vzpoury, a že ten směr, kterým jdeme jako západ, je špatný, to mi připomíná hromadné převlíkání kabátů komunistů na začátku prosince 1989… to je chucpe maximal! fakt se ani trošku nestyděj?! ježiš, to si pusťe, Události komentáře! #dalskabaty

prevliknuti

A to bychom nebyli v Česku, abychom nepřipojili pár humorů!

„Clintonová by zastavila globální oteplování. Nukleární zimou.“

CNN se prý teď říká „Clintons News Network“…

14937347_10207514760683330_3358887055706572802_n

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „Jirkovou optikou (275. Malé zamyšlení nad americkými volbami)

 • 10.11.2016 (10:36)
  Permalink

  Věřil jsem, že Trump vyhraje … a už je to tady !

  Ne proto, že je vulgární a egoistický, ale proto, že chce:
  – dohodu s Ruskem a méně válek ve světě,
  – zastavit proud migrantů z jihu na sever;

  a také proto, že je méně manipulovatelný než ostatní
  prezidenti nebo kandidáti na prezidenta.

 • 10.11.2016 (15:55)
  Permalink

  Výsledek voleb byl vskutku patrně vskutku výslednicí určitých procesů nastartovaných před mnoha lety, výsledkem bojů různých mocenských frakcí, jež začaly být viditelnější teprve v posledních týdnech. Připojím pár svých poznáme a postřehů, nic jiného by ostatně nemělo smysl publikovat 🙂

  Tak tedy prostořeký, totálně nekorektní křupan, avšak upřímný, srozumitelný, schopný a inteligentní, , který mluví jak mu zobák narost, zvlítězil v reakci na dlouhodobou vládu hyperkorektnosti a hyperhumanismu, jehož exponenti mluví newspeakem, složeným z nicneříkajících frází, ze strachu aby se nikoho a ničeho nedotkli. Pamětnící jistě vzpomenou podobně debilní newspeak komunistů na konci 80. let, k němuž v přímém rozporu byli intelektuálové ve vytahaných svetrech, kteří kouřili cigára, pili pivo a mluvili srozumitelně, nekorektně, jak jim zobák narost, včetně Václava Havla. Jeho obdivovatelé se nyní řadí do tábora hyperkorektnosti a hyperhumanismu, hovoří korektní blábolivou hatmatilkou, čímž celého předrevolučního Havla staví na Hlavu.
  Závěr je jednoduchý a nikterank nový: Paradoxy, duality, protiklady, to je to, v čem stále ještě žijeme. To bychom už měli vědět, že?

  Vzpomenu nakonec, co jsem před rokem předpovídal pro rok 2016. Škoda, že je Osud už zablokovaný, nemohu tam tu svojí předpověď najít. Nejprve to byla krize, v níž se Rusko na mezinárodní scéně dostane do kleští, aby se nakonec v srpnu/září z nich dostalo jako jasný vítěz. Bylo to tak, po roztržce s Tureckem a výhrůžkám z USA a Arabských spojenců se karta obrátila a Rusko má všechny trumfy v ruce.
  Západní Evropě jsem na podzim a zejména koncem roku předpovídal propad do totálního chaosu a občanskou válku. Je snad realita jiná? Není.
  Spojeným státům jsem rovněž v závěru roku předpovídal nějakou katastrofu, snad přírodního rázu, která ruku v ruce s všeobecnou krizí přivede USA k rozpadu a občanské válce. Podívejte se, co se tam děje. Chybí již jen přírodní katastrofa, jinak vše sedí.
  Pro ČR jsem předpovídal celkem klidný rok, ale problémy Evropy se k nám přelijí v příštím roce hodně ostře, nebudeme na ně připraveni a nebude to dobré. Měli bychom se s nimi však v druhé polovině 2017 zdárně vypořádat.. Možná mi to přeci jen krapet jde, to předpovídání, a zkusím připravit předpověď i na příští rok.

Napsat komentář