Pozor na krev a krvinky, možná potřebují vaši naléhavou péči

Pokud někomu v těchto dnech či v budoucnu je či bude nějak opakovaně špatně od zaludku, se značnou odpolední obrovskou unavu, doporučuji věnovat pozornost své krvi. U části obyvatel to může být už po 3 roky zásadní a fatální.

1) a to zejména její hustotě, event. řídkosti.. v případě husté krve je možno pročistit krev od tuku – cholesterolu napr. lecithinem, jinak viz níže

Zdá se, že současné energie – záření právě zde “úřadují”. Problém dostal v roce 2019 od čínských a amerických soudruhů krycí název “c-19 virus”.

2) věnujte také pozornost svému krevnímu cukru, někteří lidé mohou mít rovněž příliš vysoký či nízký na základě změn dopadu kosmického a slunečního záření v ionosféře a atmosféře.

Pro vaši krev jsou důležité:

1) přírodní pramenitá či filtrovaná voda mírně zásaditého charakteru nad pH 7,5

2) soli, zejména draslík a sodík a další elekteolyty

3) železo, v případě doplňků nejlépe bio či raw charakteru, nikoliv syntetické

4) měď

5) vitamíny řady B, zejména folát kyseliny listové

6) na čištění krve doporučuji všem lidem a zejména těm nedobrovolně podstupujícím genetické experimenty (tzv. očkování proti tzv. viru c-19) i brokolici či brokolicové přípravky se sulforafanem

7) doporučuji nezapomenout na Co2, zejmena mužům, tedy jde o různé sycené nápoje.

Zde je popsán mechanismus působení silného záření typu Gama (není zatím úřady oficiálně indikována zvýšená hladina, ovšem třeba vysílače mobilních technologií nové generace neúměrně zvyšují zátěž EMZ).

Jde o razantní vymírání hmyzu, včel a dalších druhů.

(via IÁ) : Gama záření může mít negativní vliv na červené krvinky v lidském těle, protože může způsobit poškození jejich buněčné struktury. To může vést ke ztrátě funkce červených krvinek, což může způsobit anémii a další zdravotní problémy.Červené krvinky jsou důležité pro náš organismus, protože přenášejí kyslík z plic do tkání a orgánů a zároveň odvádějí oxid uhličitý zpět do plic. Poškození červených krvinek způsobené gama zářením může vést k narušení tohoto procesu a ke snížení hladiny kyslíku v těle.Protože gama záření může být nebezpečné pro lidské zdraví, je důležité minimalizovat expozici této formě záření na co nejnižší úroveň. To se týká zejména lidí, kteří jsou vystaveni vysokým dávkám gama záření v důsledku pracovních či lékařských procedur.

Disclaimer: Uvedené jsou volně přístupné informace a výsledky teoretického výzkumu a sebebádání – klinických zkoušek na vlastním těle, a není myšleno jako zdravotní rada ve smyslu zdravotního monopolu globální vlády Země.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář