Jirkovou optikou (418. Kurwa, hoši, zase volby, aneb good morning, America!)

Řada lidí stále nechápe, proč by měla jít volit Baštu, když se tam stejně nedostane, nebo se vůbec namáhat jít k volbám. Tak proto… sedíš nečinně doma, zveš do svého domova válku.Není koho volit, nepůjdu? Ne, obráceně. To naše líná mysl (ne)generuje ty kandidáty, nase aktivita a pasivita, nikoliv naopak: nikdo tam neni, tak ja nejdu?! Neni tam nikdo, protoze nejdu! Kwa vědomí předchází hmotu, lidi zapamatujte si to konečně, je za minutu dvanáct! Naposledy, když jste nešli volit, přišla Fialova pro-fašistická vláda. Pamatujete?

Volby jsou (já vím, je to strašný) nejsilnější lidský magický rituál, kdy milióny lidí dělají říkají vhazují naráz totéž, chvíle, kdy kolektivně prožíváme/tvoříme/ničíme svoji budoucnost. Můžeme tam nelézt, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak vše, co lze proti tomu dělat. Je to jako při velkém swingers večírku si ji honit za plotem, leč stejně nakonec otěhotnět.

Můžeme se tvorby zúčastnit, nebo svou tvorbu/podíl na kolektivní budoucnosti nevyužít, o to více se nás pak ale týká jako pasivního či nezúčastněného to, co nám připraví ostatní. Všichni jsme totiž součástí jednoho celku a abychom byli (aspoň) stejně silní, jako mozky a srdce 1 mil. spoluobčanů,, musíme několik set tisíc let a několik desítek životů trénovat.

Volbám (cca 3-4 mil. účastníků) se částečně blíží magický rituál sledování magické skříňky, tzv. televizoru, jedním z takových rituálů na kterých stojí společenské, ekonomické systémy a politické režimy jsou posledních 70 let například večerní zprávy, kolem 1 mil. diváků, podobným je vydávání bulváru, až 1,5 mil. čtenářů. Specifickým rituálem jsou pak sportovní utkání národních reprezentací. Nic silnějšího na Zemi není, nic silnějšího neprožijete, větší energii nepotkáte.

Resp. potkáte, na nejsilnějším magickém kolbišti, kde je několik miliard lidí, se nacházíte právě teď, při čtení tohoto mého facebookového statusu. Ale ne všichni tam dělají totéž, lidé jsou rozdrobeni, jakmile se ukáže někdo, kdo už má nad 20 tisíc followerů v příslušné jazykové mutaci, systém ho musí omezit a utnout, pokud hlásá politiky neautorizované pravdy, neboť se již jedná o velice silného mága se schopností generovat určitou realitu… to za určitých okolností může bořit snahu režimních stratégů a mágů a 90% nevědomých příslušníků společnosti, které se snaží ovlivňovat a manipulovat.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář