Jirkovou optikou (445. Rudý prach – rudá planeta – kdy bude vrchol? A jak moc těžký bude pro lidstvo?)

jmm

Přiznávám, byl to pro mne pro naši dobu neaktuální a nereálný zdroj událostí.

Jakmile jsem však začal řešit zvláštní prachové bouře, a zejména kosmický a rudý prach a následně oxid železitý, který barví naše venkovní prostředí do ruda, už to byl jen kousek a musel jsem opět hlavu a stovky kousků puzzle v ní přeskládat a přidat do současného dění vážnou možnost příchodu Nibiru. Desátá planeta, planeta X. Ničitel. Zacharia Sitchin má zřejmě pravdu. O tom, že se Ničitel periodicky vrací, nebylo pochyb, jen jsem tak nějak doufal, že to nebude v naší době. Asi bude, asi je.

Na našem webu o problematice Nibiru, Ničitele, píšeme již nějaký čas a můžete se podívat ZDE.

Co se názvu týče, říká se jí opravdu různě, teprve až díky tomuto článku jsem přečetl v diskusi od Petra S. zajímavý názor, resp. možná spíš poznatek: „Takže Nibiru, ve skutečnosti znamená Nub i Ra což kdysi znamenalo spoza Slunce, kdy Ra byl tenkrát Bůh slunce.“ Ano, i toto by sedělo.

Někteří „alternativní“ experti tvrdí, že blízký oběh kolem Slunce by měl na Zemi přinést dvakrát meteorický déšť, které částečně zapálí Zemi. Sice hoří, ale vypadá to jako kdyby velké území, letos hodně na území Kanady a USA, zapaloval obří laser. Žádné meteority, tu a tam něco. Nic takového se tedy ve velkém zatím neděje, všimli jsme si však v posledních letech, že země byla jako by spálená. Letos však jako by utlo, spálená žlutá tráva již v červnu je minulostí a vše se minimálně v našich zeměpisných šířkách zelená, i když poměrně značná část světa hoří.

Lidé, co posílají snímky nádob, do kterých zachytávají vodu, nebo snímky svého zahradního bílého, nyní již rudého nábytku, se právem ptají, o co jde? Samozřejmě, může jít o následky chemického práškování atmosféry na ochránění právě před důsledkem kosmického kataklyzmatu, nicméně, vědecko-technologická sekta se soustředí spíše pouze na Slunce a na úbytek ochranných plynů v atmosféře, případně snížení geomagnetického pole Země. Do atmosféry pouští kde co, soli barya, síru a další prvky. Ostatně, síru do atmosféry pouští v takových případech zřejmě i sama Země, kdy vyletí desítky či stovky sopek a začnou chrlit síru a popílek. To vytvoří na Zemi „přirozenou clonu“ a přichází doba ledová. Země k nám prakticky neproniká po desítky či stovky let, než se vše uklidní.

Geomagnetické pole se brání velkému tlaku a záření, to „něco“ navíc působí jako by ne přímo ze směru Slunce. Energetické pole Země je rozbité. Někdy však dochází ke zklidnění, kdy se GMP jako by na nějakou chvíli zcela rozplyne.

Internet je plný snímků dvou Sluncí, respektive dvou objektů, ale prakticky nikdo se tím nezaobírá.

V Chorvatsku jsem prakticky 3 týdny sledoval nejspíš gravitační anomálii, kdy moře nemělo ani malé vlnky. Nic. Prostě rybník. Přesuny vody prý řídí Měsíc. Ale ani tomuto tak podle všeho není. Měsíc byl celou dobu na nebi, jednu chvíli dokonce v úplňku. A nic.

Planeta X měla podle některých proroctví či propočtů v tuto chvíli již upalovat zpět do Vesmíru. Zemi měl zasáhnout v tomto roce dvakrát silný meteorický déšť, který většinu území zdevastuje a zapálí.

A zdravotní dopady kosmického prachu? Zabýváme se tím zde na Věku poměrně dost často .

Co se děje, když se prach dostane do plic a do krve?

Na psychické úrovni těžkost, deprese, skleslost, odpojení. Na fyzické úrovni silné zakyselení, kovová chuť v ústech, vyschlost sliznic, problémy s hustotou krve, červenými krvinkami. Problémy s dechem, těžký dech, nedodýchávání. Chřipkové příznaky. Pocit jako by málo kyslíku. Záněty v těle, zánět nervové pleteně. Rakovina. A spoustu dalších věcí. Elity na všechny tyto příznaky vymyslely krycí příběh. Na sklonku roku 2019 spatřila světlo světa tzv. covid-story. Lidem se totiž skutečně děly divné, do té doby nepoznané věci. A od té doby již dějí.

Samozřejmě si pamatujeme, jak německé antroposofické nemocnice úspěšně léčily nemocné s tzv. covidem rozemletým meteorickým prachem v podobě homeopatik.

Mění se i nervová propojení a vjemy. Například teploty. Někdy je člověku zima, třeba nyní, i když má v pokoji 22,5 °C. Někdy naopak. Třeba ve vaně dokážu být třeba 2-3 hodiny, v době, kdy je voda již dávno vychladlá a studená. Nevnímám to. Zase ale naopak, v moři se mi zdá voda studenější, i když teploměr ukazuje teplotu třeba 22°. Jako by ta z vany nějak držela energii. Tělo se s vodou spojilo a nějak na základě paměťových či jiných receptorů prostě „drželo přítomný/minulý okamžik“. Nějak. Vydilatovalo čas. Netuším. Máte to také tak, nebo jste normální? 🙂

Zajímavé je, že se o této věci prakticky nepíše. Nikdo se nedívá, nebo dívá a nezamýšlí? Jen John Traczyk na facebooku dál roky trpělivě zveřejňuje své postřehy a fotky. A už má taky trošku nervy v kýblu, a každého, kdo se mu vysmívá, banuje.

Na chodnících a vozovkách zůstává po deštích ležet červený sediment.

K tématu se budeme nadále vracet, dokud/pokud to půjde. Nemějte obavu. Život a lidé, v nějaké podobě, buď ta technologická biorobotická oočkovaná větev, anebo ta přirozená, přírodní, nejspíš v nějakém zakládajícím počtu Noemovy archy přežije a za pár tisíc let to tu zase bude vypadat stejně, i spíš doufáme, že úplně jinak!

Shodou okolností, právě dnes si jedna z našich klientek brala homeopatický lék z prvku, který kdysi obsahovala později překopaná a podle vítězů jako i v historii přeražená periodická tabulka prvků. Coronium. Teprve později uznáno fyziky a chemiky za vysoce ionizované železo.

Viz i tento článek:

Ale také verzi ploché Země, prostor mnoha kontinentů pod velkou kopulí či kopulemi, jakýsi pěstounský skleník civilizací, a zlatý věk silného plazmatického záření, zlato-rudo-oranžové oblohy si samozřejmě necháváme v záloze, a tak o ní zase jindy. Je to totiž ještě fantastičtější, než nějaká planeta X, a co víc, mnoho dílků do toho opět zapadá. Ale, možná i to je jen počítačový podpůrný program pro něco mnohem, mnohem jiného, nebo dokonce důležitějšího, než naše „posrané životy“.

Hodně štěstí a klidné „satanské“ 🙁 dny helouýnu k rozjímání!

Držte se! 🙂

Děkujeme všem, kteří nás podporujete!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář