Jirkovou optikou (431. O hvězdném prachu, aneb o spojení nebe – krev – země)

Dobrý den, dnes možná poprvé veřejně pojmenuji princip, jakým dochází čas od času k očistě populace na Zemi, nebo k její evoluci.

Můj výzkum pokračuje a zesílil poté, co jsem si dnes konečně vzal Ferrum sidereum, tedy onen bájný „hvězdný prach na bázi železa“ v homeopatické podobě. Ten, kterým německé antropozofické nemocnice vyléčily lidi z covidu.

Kdo již nějaký ten rok sledujete můj výzkum, tušíte, že se současná převratná brána týká změny hlavně na trase – nebe – krev – země. Dopad čehosi, říkejme tomu pro zjednodušení kosmický prach, prostřednictvím (krevního) železa provádí výrazné změny v lidské krvi. Někomu červené krvinky přibývají, někomu ubývají, klíčové je schopnost zachovat si vázání kyslíku na krvinky i v nových podmínkách. Dnes sněží ve velkém, ovšem odjaktěživa sem toto spojení nosily i meteority, perseidy a něco, čemu lidé říkají komety. To je ostatně také skrytý význam kristovství, nebo třeba královských dynastií s tzv. „modrou krví“. Nutno dodat, že tento prach vytváří u většiny normálních lidských krevních skupin menší či větší alergické reakce, vedoucí někdy až k problémům s dodávkami kyslíku, nemoci, případně smrti. Vědecko-technologická sekta proti tomu zatím nasadila tzv. očkování proti tzv. C-19. Klíčové je, co tento prach, kromě samozřejmě železa, mědi, a některých dalších látek obsahuje. Jeho barva je rubínově červená a můžete ji vidět venku, na svých parapetech, plastovém nábytku, nebo v bazénech. Částečně to lze ale splést s chemtrails , protože z nebe padá všechno dohromady. Ona červeň může být také mangan, hliník, nebo měď.

Možná jste zaznamenali, že lidská krev je úzce spojena s Vesmírem a externími planetami, nejvíce pak s naší mateřskou hvězdou. Jak by také mohla fungovat astrologie? Jistě, pokud na našem nebi vůbec nějaké planety jsou, zatím to vypadá, že jsou to spíše určité plazmatické zářiče. Ale i tak, s tím, nebo přesto, tam spojení jednoznačně existuje. Dnes něco o hvězdném prachu a jeho dopadu na člověka..

Rozdělme to na více možností. Tou první je jakési stálé zásobování, pomocí meteorických rojů. Tou druhou jsou pak komety, tou ještě další v určitých cyklech tzv. „galactic current“, tzn. galaktický proud vysoce nabité elektřiny, který pak na sebe váže kosmický, planetární, hvězdný a meteorický prach.

Zřejmě tato znalost Rudolfa Steinera umožnila německým antropozofům úspěšně léčit dopad prachu na pacienty zázvorovým kořenem v kombinaci s homeopatiky vyrobenými právě z prachu z meteoritů. K dispozici už jsou ale také injekční ampule.

Minulý rok byl tradičně meteorický roj ve svém vrcholu kolem 12. a 13. srpna. Tradičně jsme byli v Chorvatsku a pamatuji si svůj zvláštní, depresivní pocit, když jsem viděl zakrytou oblohu a zakryté Slunce. Na druhý den jsme vyrazili domů a adéla usnula. Je-li jsme 3 dny (ne 3 noci, to jsme spali v motelech), ale ona prospala celý den i celou noc. Doma pak propadla do deprese. Ano, část lidí tato vysoce nabitá energie přetíží, část se propadá do prudké deprese, a část rovnou usíná.

18.8. loňského roku 2022 Chorvatsko pokryl zvláštní, lepkavý prach… nešel smýt ani z automobilů..

Slunce svítilo prostřednictvím oblak zřejmě prostřednictvím odrazů všemi směry..

3 dny předtím vyskakovaly malé rybky z moře, jako kdyby nebyly schopné dýchat.. (dávám video k odkazu na článek na mém fcb)

Ano, nejen záření, ale také konkrétně prach přináší prudké propady emocí a nálad, někdy se lidé rozbrečí během pár minut absolutně bez důvodu, to je situace například během Vánoc, nebo během prudkých slunečních bouří.

Co kosmický prach nejspíš dělá v těle?

Šimrá v suchém krku, snažíte se něco odkašlat a není co. V podstatě vytváří silnou alergickou reakci, kdy se tělo lekne něčeho, co nezažilo, co nezná. To může po pár dnech po „infekci“ přerůst až v onu známou cytokinovou bouři. Mechanismus „nákazy“ kromě vlastního nadýchání prachu venku (ano, rouška v tomto smyslu samozřejmě chrání před prachem, narozdíl od výparů a kapének, tam samozřejmě fungovat nemůže, jak ukázala i spousta pokusů) zatím není zcela znám, nejde však podle všeho ani náhodou o kapénkovou infekci, ale zřejmě spíše o zažehnutí fotonových mostů „vzájemné pomoci“ mezi lidmi.

Důležitý je fakt, že tělo na působení vysokofrekvenčních polí (to mohou být ale třeba už dráty vysokého napětí!) reaguje zvýšením cukru, aby se ochránilo.

Abych ale nebyl špatně pochopen, tento prach není toxický sám o sobě, nebo pouze částečně, ale zejména pomáhá vyvézt toxický odpad z lidských těl. Jde o to, zda mají prostřednictvím jater, ledvin, lymfatických cest a vylučování, cestu volnou, nebo ne.

Jako správný jang samozřejmě nese obrovskou energii, na kterou lidské tělo není stavěné. Mění to práci nervové soustavy, krve, žláz s vnitřní sekrecí. Podstata velkého jangu (na úrovni radiace) je, že tělo, jeho tekutiny a buňky okyseluje. Proti tomu můžeme nasadit vodu, často se sprchovat, koupat, ideálně samozřejmě plavat ve slaném moři. Fungují také mléčné výrobky, mléko, tvaroh, sýry, určitým spojovadlem mezi touto vysokou energií a naší nízkou frekvencí jsou nápoje jako káva, nebo a zejména, čaj, a to jak černý, tak zelený. Zelený.. psal jsem i o tom, že v podstatě musíme předělat své organismy na květiny, takže důležitost chlorofylu. A, připomenu ještě látku pektin, kterou často obsahují tvrdší části ovoce, jako třeba jablečná slupka. Takže, jablka!

O čištění krve růží, šípkem, v rámci těchto spojení, už jsem také před měsícem psal.

Ano, korunovace trním jako 3. STUPEŇ křesťanského zasvěcení.

Lidé také podvědomě hledají uzemnění, takže kromě vody a chození bos sahají po jídle, aby zvýšili svou hladinu krevního cukru a hlavně cukru v mozku. Z toho všeho je vám ale jasné, že bude snazší spíše nejíst, než jíst. Otázkou zůstávají ty krevní cukry, ano.

V dalším dnešním článku jste četli, že příliš (nekolujícího) železa zůstávajícího v hlavě způsobuje nemoci mozku, typu Alzheimer nebo Parkinson, o kterých ale víme již i to, že je pro ně nesmírně důležité prostředí střev.

Tématu krve se hodně věnujeme i v článcích o elektrolytech a solích, zejména v mých posledních Optikách.

O krevních skupinách koluje hodně mýtů, ovšem podle vědeckého názoru skutečně souvisí i s různými nemocemi.

„Například jedinci s ‚áčkem‘ mají zvýšené riziko trombóz oproti krevní skupině 0, kde je naopak snížené riziko trombóz, ale zvýšené riziko krvácení. Lidé s krevní skupinou B jsou zase náchylnější k astmatu nebo infarktu myokardu.

Zdroj

Náš výzkum a celý proces transformace je teprve v začátcích. Jaký prach bude úspěšnější, ten kosmický, anebo ten od vědecké sekty v podobě mRNA vakcín? Kterou variantu lidské tělo přijme lépe, co myslíte?

A to, že nemáte reakci zatím žádnou, znamená buď, že teprve proces začne, anebo to, že se vás to netýká a v tom velkém kosmickém představení zůstanete stát před branami.

jiří maria mašek

Upozornění: Mé články neposkytují přímé zdravotní rady, ty hledejte u svých holistických lékařů nebo terapeutů. Jsou však určitým vodítkem k orientaci v našem dosud hodně neviditelném světě nevědomí.

Edit 20.5.

Na základě článku jste mi hodně psali, že kýchají, kašlou i zvířata, zejména psi, ale také kočky.

Edit 21.5.

Ještě k těm plicím a tomu, co se kolem „kauza prach“ děje. Musíme si uvědomit, že právě 4. čakra je harmonickým, středovým centrem. To to vždy odnáší nejvíc, neboť má za úkol ne primárně čistit (= harmonizovat, tedy zmenšovat vzdálenost mezi protiklady) celý systém, ale SBLIŽOVAT jeho krajní body, tedy v našem případě bipolaritu. V lidském systému k tomu např. slouží tzv. láska mezi mužem a ženou. Jako takové je centrum buď jinové, když je potřeba ztlumit oheň, nebo naopak, když je ohně málo. Srdce samo navíc pracuje podobně jako plíce pod obojím, ale primárně jinovém principu, tz. že stahuje základní tekutinu, vodu, tedy krev, neustále k sobě na základě implozivního způsobu práce. Krevní sraženiny jsou toxíny, které už jsou pro čištění srdcem příliš hutné. Červené krvinky si můžeme představit jako lidi, lidstvo. Vždy, když se na základě vzájemné přitažlivosti-patologie dostanou příliš blízko, vzniká shluk, který může přerůst v spiknutí, tedy odčerpávání energie ostatním lidem/krvinkám. Je to způsobeno nedostatečným množstvím záporných atomových jednotek, tedy zejména elektronů, a jejich nedostatečnou výměnou, sdílením. Srdce nemůže suplovat funkci jater, ledvin, nebo dalších orgánů.
O tom jsem psal částečně již v tomto článku.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 812 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář