Jirkovou optikou (465. Dnes je zatím ještě stále MDŽ)

Nojo, málo vám to říkáme, mezi těmi svými upocenými životy plnými pachu piva – zrzavé chytré vody, která budí dojem, že z nás v hospodě dostává to nejchytřejší, čeho jsme schopni a ještě to navíc levou zadní obhájíme, a pokud ne, musíme své názory šířit a obhajovat pravým hákem, vulgárními výkřiky na fotbalových stadionech, a nahatými obrázkami vyvěšenými v našich šatnách, a… (před 22. hodinou nehodící se šrktám), což před lety, bohužel, bohudík, nahradilo porno. Vypadá to zdánlivě, že vás už vůbec k ničemu nepotřebujeme, a ten z našeho středu, nebo kraje, kdo tento dojem nejvíc vytváří, nebo dokonce žije, tváří se bouchačskymá na každém prstu vždy 2-3 ženy, k tiché závisti nás citlivých, kteří i když se postavíme na hlavu, ženu ne a ne sehnat. Přesto vás milujeme moc. A právě proto narážíme, odrážíte nás trvale, protože my vás nechceme ztratit a tak se nám to děje zas a znovu!

Chci jen říct, že ne všichni jsme úplně takoví, ale všichni jsme skoro takoví. Tedy my, co jsme ještě zůstali muži. Aspoň někteří z nás.

Zatímco nás čeká ještě milión let vývoje a poznání, vy už jste tam. Teda některé z vás.

Budoucí generace pohlaví Žena zřejmě definitivně zruší. Přejme vám, dokud je to ještě legální. A dokud ještě, aspoň některé z vás, ženami jste. Všechno nejlepší, krásný Mezinárodní den žen, milé ženy. Love u all, ale jak říkal kolega na vojně mého duchovního učitele Achaii, on byl dost akční Slovák: „Všetky ich ale stejne nepojebeš!“ Ehm, no. Dokud je to ještě legální. Samozřejmě, s písemným souhlasem vždy!

Čím víc je člověk starší, tím víc si to uvědomuje, a tím víc je mu to jedno. Právě po padesátce začínáme aspoň chvilkami zahlídávat vaši krásu i vnitřní. Díky Bohu za ty dary. Dnes děkujeme my. A někteří nejen dnes.

Děkujeme vám, naše nedostižné, krásné i ošklivé, moudré, vychytralé i úplně blbé, vstřícné a usmívající se, líbezné, i zamračené a odmítavé, ŽENY.

Váš milující a věčně přijímaný i odmítaný,

jiří maria (tu ženu jsem si pro všechny případy pořídil sám pro sebe)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář