Jirkovou optikou (467. Kašel jako následek změny vnějšího i vnitřního tlaku na Zemi, čelíme obrovskému tlaku a bude vzrůstat)

Nejen, že čelíme nastupujícími tlaku silné politické totalitní techno-společnosti s nejdestruktivnějšími prvky fašismu i komunismu. Víme již nějaký čas, že tato doba a obrovský tlak doslova cloumá s jemnými těly. Postupně se nám to skládá i kolem nově rostoucí pandemie „černého kašle“.

Hezky jste se k tomu černému kašli rozpovídali. Díky za to. Tohle mne zaujalo a dává smysl.
Také se vám v letadle dělá výrazně lépe po vystoupání do výšky 5-6 km? Může za to tlak, jak ten venkovní, tak přetlaková kabina uvnitř.
Současné problémy, jak již několik let říkám, působí stále více:


1) kosmické a sluneční záření
2) kosmický prach
3) změny atmosférického tlaku a složení a proudění kyslíku


Jinými slovy, to že jsme pod silným (jiným tlakem) dělá problem červeným krvinkám vázat kyslík. Je to, jako bychom z 400 metrů nadmořské výšky prakticky ze dne na den začali žít v 3.000 metrech, bohužel s tím rozdílem, že tělo nám pak červené krvinky netvoří, ale vlivem chemického zasahu vědecko-technologické sekty otrávené bere a vylučuje.


Jedním z léků je kromě vyššiho příjmu solí i to, co na problémy s tlakem žvýkají po staletí v Jižní Americe. My mame již jen stopově homeopatickou koku v každém krámě. Coca-cola, je v ní víc, než si myslíme. Samozřejmě, nikoliv z Česka, to je fake cola, ale odněkud ze zapadu, občas mají Vietnamci, či z Polska. USA ne, ty berou na hůl stejně jako Čechy a cukr tam není.

Co se týče hnoje, asi i amoniaky, nitrogenium, v homeopatii velký lék na tlak, tlak hmoty, „tlačíte na mne!“, velký lék na destruktivní porod.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář