Kdo, když ne Němci?

Evropě i světu máš co vracet, Německo. Evropu jsi zavedlo nejen do dvou válek, ale taky do současného evropského protektorátu. Tví politici Ti několikrát zcela vymyly mozky, jako nyní se děje nám všem.

Povstaň, a už si nesedej! Sie haben Europa und der Welt etwas zurückzugeben, Deutschland. Sie haben Europa nicht nur in zwei Kriege geführt, sondern auch in das derzeitige europäische Protektorat. Stehen Sie auf und setzen Sie sich nicht mehr hin!

Většina zemí je v tuto chvíli na tom výrazně hůř, než Německo.

Zablokovat dopravní tepny je vlastně jediný a poslední nenásilný způsob boje proti totalitním režimu a politikům, kteří sahají na práva občanů, nebo příliš přivřou opratě daní a cen, kdy lidé nemají na život, resp. už ani na jídlo. Je to poslední pokus před násilím, a občanskou válkou. Společnost a ekonomika, ale také zásobování, se v podstatě zhroutí. Samozřejmě, je nutno s tím počítat a dát tomu ten čas. To, co pořád dává body na stranu totalitních vládců, jsou zkorumpovaná masmédia, která část informací potlačují či cenzurují, část ostrakizují (označení dezoláti, konspirace, atd.) a jinak vysílají přímo mířenou a zacílenou čistou propagandu. Je zajímavá, že se v tom shodují tzv. veřejnoprávní, i soukromá masová média. Je tedy vidět, že veřejnoprávní neplní svou funkci a lobbistům a politickým stranám se podařilo je zcela ovládnout.

Režimy, které dosud potlačily lidská práva, byly buď socialismus, nebo fašismus. To,co prožíváme nyní je společná forma obou systémů, jakkoliv si lidé spojují fašismus s válkou a koncentračními tábory, což zatím není ještě zcela očividné, ale systém již tyto rysy nese, a částečně uplatňuje, v politice s opozičními názory a stranami i v práci s disidenty používá hrubou sílu, zastrašování, i s pomocí soudů, jen se zatím bojí nasadit ještě tvrdší represi, vzhledem k odporu (malé) části veřejnosti.

Žádná vláda neustojí zablokovanou zemi v řádu týdnů, řekněme 3-4-5. Viděli jste, co to udělalo s kanadským fašistou Trudeauem, a to to kanadští tiráci ani nic nezablokovali, jen sedli do aut a přijeli. Kanadský totalitní režim začal ihned zatýkat, zabavovat auta a bankovní konta, aby mu to nepřerostlo přes hlavu, jako se nyní stalo v Německu. Právě, v Německu je nasraných jich tolik, že už to nejspíš nejde zastavit, nejde je zatknout, ani kdyby povolali fašisty v uniformách z celé Evropy. Německá vláda bude chtít vyjednávat, ale už je pozdě. Musí táhnout pryč. Jednou z cest jsou svobodné volby a změna či zákaz různých totalitně-parlamentních triků (koalic, procent, účastí ve vysílání jen pro velké strany, falšování prostřednictvím korespondenčních voleb atd.)

Tak držme palce! Kdo, když ne Němci?

PS:

Já se domnívám, že minimálně aspoň část německých zemědělců a rolníků chápou, o co jde. Dřív dělali revoluce dělníci, ale ti byli nahrazeni stroji. Také zemědělcům nyní zvoní umíráček. Nikdo už je nebude potřebovat. Satanské elity připravili lidem změnu stravování. Jsme tlustí a nemocní, co s námi?

V každém případě, přirozená strava končí. Přecházíme na umělou výživu, případně jako delikatesa, k nedělnímu obědu, budou ve vybraných rodinách brouci. Vlády nás teď začnou živit. Budeme dostávat pár peněz cash jako nepodmíněný příjem, má to být mezi 400-500 euro

(samozřejmě jen ti, kteří budou poslušní a nechají si dávat několikrát ročně všechny „doporučené“ tečky), west end boys and girls dostanou 1.200 euro, a zbytek dostaneme v „naturáliích“. Tedy, naturáliích už právě ne.. v „artifikáliích“. Do toho bude spadat tato nová skvělá receptura, strava, bude mít samozřejmě samé výhody, nikdo po ní neztloustne a nebudete smrdět, takže se nebudete muset koupat a ušetříme jako společnost za vodu. A tak dále, a tak podobně.

Jakýpak chléb a maso, prosím vás? Nebuďte včerejší, nebuďte staromódní a zapomeňte. Nesmíme stát v cestě pokroku. Příliš silná a neekologická stopa.

Dejte si ještě dneska steak, zeleninu, zapijte to pivem či vínem, protože do cca 5 let jsme bez masa. Bez zeleniny. Bez vína. Budeme-li ještě vůbec tady. Jasně že to svedou na to, že něco z nebe padá, třeba nějaký prach, a je to nebezpečné v tom dál pokračovat to jíst. A ano, ten (jejich) pravý důvod je samozřejmě ten, že jsme darmožrouti a i zadarmo drazí… takže, těch cca 4-7 miliard se prý rozhodly satanské elity v nejbližší době ukončit. Nepotřebují je už. A lidi? Nic. Čekají na porážku. Pak se seřadí, a půjdou… dělají vždy jen to, k čemu jsou vzděláni.

Já vím, že mi někteří zase nevěříte. A ti, co mne sledují těch 25 let, vědí, že pravda je mnohem divočejší a horší, než jsem těch 25 let avízoval a analyzoval. Ani já jsem si nedokázal představit, co je to za svině. Co je to za nelidi a jak se to bude projevovat.

Tak, Bůh s námi a zlé pryč!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář