Lady Gaga tvrdí, že princ Charles není člověk

Baxter Dmitry

Lady Gaga se s princem Charlesem setkala 7. prosince na výročním koncertě Royal Variety Performance. Výstřední zpěvačku bulvár zkritizoval za nedodržování pravidel etiket vůči následníkovi trůnu.

Nyní se ukázalo, že k tomu měla dobrý důvod: Lady Gaga se Charlesovi začala vyhýbat poté, co prý na krátkou chvíli radikálně změnil podobu :

„Náhle byl vysoký dva a půl metru, žluté oči mu zvláštním způsobem poblikávaly a kůži měl šupinatou a zbarvenou asi jako leguán.“

Princ z Walesu se údajně takto „dvakrát nebo třikrát“ změnil poté, co se zpěvačce představil.

Lady Gaga tvrdí, že ho viděla měnit podobu i v publiku, když zpívala píseň A Million Reasons.

„Obličej se mu rychle měnil z lidského a na ještěří a zpátky. Ve světle z druhé strany místnosti jsem viděla, jak se mu lesknou ještěří zuby.“

Lady Gaga řekla členům personálu a svým blízkým spolupracovníkům, že se domnívá, že ji tím chtěl princ Charles varovat a dát jí najevo, aby si nezahrávala s dominantní reptilo-iluminátskou pokrevní linií, v níž tento člen královské rodiny zastává vysokou kněžskou funkci.

Zkušenost Lady Gaga souzní s mým vlastním výzkumem reptilo-iluminátů a s různými ostatními svědectvími.

Posledních pět let se věnuji zkoumání těžko postižitelných tyranských sil, které vládnou našemu světu. Procestoval jsem více než 80 zemí a nikdy mě nepřestane překvapovat, kolik lidí z různých vrstev společnosti mi vypráví, jak se jim někdo na kratičký okamžik přímo před očima změnil v reptiliána.

Slyšel jsem to mimo jiné od amerických moderátorů zpráv, od etiopských pasáků koz a od australských Aboriginců.

Jeden dánský taxíkář mi říkal, že jednou jel kolem skupiny VIP hostů na setkání skupiny Bilderberg v Kodani v r. 2014 a viděl, jak se jim obličeje a některým i ruce a nohy mění v ještěří.

V Peru mi jedna uznávaná jasnovidka vyprávěla, že kdykoli se dívá na některý mezinárodní zpravodajský kanál, vídá, jak se mocní politikové jako Obama, Angela Merkelová a Justin Trudeau mění v ještěry.

Světová vládnoucí třída má nad mainstreamovými médii moc na úrovni tyranie. Totéž platí pro naše potravinové zdroje, vodu a kvalitu vzduchu. Její příslušníci aktivně ohlupují lidi, ale množství důkazů, které je usvědčují, je obrovské a stále roste.

 

Zdroj

3 komentáře: „Lady Gaga tvrdí, že princ Charles není člověk

  • 10.12.2016 (11:52)
    Permalink

    Ja jsem obycejny clovek, zadna jasnovidka a take jsem na vlastni oci pred sebou videla jednoho znameho promenit se na zlomek sekundy v jestera. Neni to zadny politik ani vyznamny clovek, obycejny IT inzenyr, ktery byl velmi normalni. Jedina vec, ktere jsem si na nem vsimla, byla naprosta absence emoci , citu ci srdecnosti. Sedel prede mnou, pili jsme kafe a najednou se jeho oblicej zmenil v jesteri, se supinami a jesterima ocima. Od te doby vim, ze tyhle veci se deji.
    Vera

Napsat komentář