Připravovaný on-line (13.-15.1.23) seminář: Nic není jako dřív

Divné počasí, nevolnosti a kolapsy lidí, houkající sanitky, od rána do večera a v noci taky v médiích lži, duhová kompresní oblačnost při zemi, kravě rudé západy a východy Slunce, hvězdy a Měsíc, které nejsou na svých místech, posun pólů, kývání Země, zvířata točící se v kruzích… neklamná znamení změn, nebo možná dokonce dní posledních. Kolik zbývá do konce? Věřím, že snad ještě spíš roky, než měsíce, ale houstne to každým týdnem.

To, čemu jsme po 3 roky říkali cov., jede dál. Nikdo a nic mne zatím nedonutili ke změně názoru, že jde o mohutný žár a nádechy záření, tedy, nádechy Světla, pochazejícího zřejmě od sluneční či kosmické korony (odtud ostatně také název tohoto „viru“ 🙂 🙂 korona), které výrazným způsobem ovlivňují / pročišťují naše fyzická těla. Na základě svých nových poznatků souvisejících s teorií flat-earth, je možné, že se jedná přímo o plazmu, což by pak odpovídalo jak plicím, tak hlavně krvi a současné epidemii spáleného krku (bolestí v krku, samozřejmě v souvislosti se probuzeným krakenem z klece, tedy retroviry, navíc zřejmě uměle spinovanými v armádních laboratořích). Naše geomagnetické pole prudce slábne. Zvyšte svůj osobní zdravý jin, tedy magnetismus, chraňte zejména svoji krev a DNA, více také na on-line semináři v lednu.

O informace si přihlášku si můžete napsat na adresu (a při early bird do 30.11. zaplacení stihnete ještě úvodní díl spolu se slunovratovou meditací 21.12.22) : veksvetla@gmail.com

Těším se,

jmm

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 874 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář