Shrnutí – největší covidové kamufláže jedna po druhé (1/2)

dr. Mercola

Počínaje původní lží o tom, že se virus SARS-CoV-2 přenáší z člověka na člověka, se v průběhu „pandemie“ vrší jedna kulišárna na druhou. Těch kamufláží a klamů je tolik, že v tomto článku shrnu jen ty, které nejvíc bijí do očí a nejdéle přetrvávají.

V pozdější fázi se na scéně objevil jeden velmi důležitý zastírací manévr, který se týká „definitivního“ řešení pandemie, tzv. očkování. Vývoj situace potvrzuje, že tzv. vakcíny nejsou to, čím se tváří být, a předefinování pojmu „vakcína“ je jen pověstný vrcholek ledovce.

Tajný plán, jak vnutit mRNA vakcíny zdrženlivé veřejnosti

Výše uvedené video (je součástí původního článku na stránkách dr. Mercoly) je záznamem sezení komise Milkenova institutu, jež se odehrálo 28. – 30. 2019 a jehož předmětem byla diskuse o tom, jak dosáhnout přechodu od vývoje konvenčních vakcín k vývoji očkovacích látek postavených na mRNA technologii.1 Zúčastnili se jej ředitel NIAID dr.Anthony Fauci a další vysoce postavení představitelé zdravotnického establishmentu včetně dr. Ricka Brighta, bývalého ředitele amerického úřadu pro pokročilý biomedicínský výzkum (BARDA), současného šéfa odboru pandemické prevence a reakce v Rockefellerově nadaci.

Debata se točila konkrétně kolem zavedení univerzální vakcíny proti chřipce, založené na mRNA. Byl zmíněn fakt, že by se veřejnost mohla zdráhat, stejně jako upozornění na regulační překážky, s nimiž by se produkt musel popasovat. Bright uvedl:

„Mohla by tu být potřeba, možná dokonce naléhavé volání po jakési speciální okolnosti spočívající v rozruchu… ta by byla zcela rozvratná a nepodléhala by byrokratickým omezením a procesům…

Není až tak bláznivé uvažovat o propuknutí nákazy nějakým novým ptačím virem někde v Číně. Mohli bychom z něj dostat tu sekvenci RNA a vysílat ji do řady oblastních center, možná i místních, možná v určitém bodě i k vám domů, a tisknout ty vakcíny na náplasti, které si budou lidé moci lepit sami.“

Fauci upozornil, že proces prokázání bezpečnosti a účinnosti mRNA vakcín bude trvat minimálně deset let. Také poznamenal, že bude velmi těžké změnit vnímání chřipky a vakcíny proti chřipce ze strany veřejnosti – „pokud to neuděláte zevnitř a neřeknete ‚mě nezajímá, jak vy to vnímáte, budeme prostě řešit problém‘…“

Čtení mezi řádky

Když čtete mezi řádky, vypadá to, jako by Bright a Fauci naznačovali, že dokonalou příležitost ke spuštění mRNA technologie představuje pandemie. Označovalo by se to prostě jako vakcína. Kdyby byla situace hodně špatná, byla by zdrojem dostatečného „rozruchu“, jenž by narušil status quo a umožnil by nekontrolované experimentování s něčím zbrusu novým. „Byrokratická omezení a procesy“ by se prostě obešla.

Jak to tak vypadá, Brightovo a Fauciho přání bylo splněno. Globální populace už platí za odhození byrokratických omezení a procesů (a s nimi i opatrnosti) do větru.

Mnoho lékařů a vědců varovalo, že tyto genetické injekce jsou mimořádně špatný nápad a že je nevyhnutelné, aby nezpůsobily všemožné zdravotní potíže a také úmrtí. Jenže místo diskuse o vědeckých poznatcích Fauci a ostatní udělali přesně to, co prohlásili ve videu. Ignorovali vnímání a obavy občanů a prosadili to násilím. Průběžně přitom měnili definice, aby narativ fungoval. V současnosti to vypadá, že tyto injekce stály život 64 600 až 407 000 Američanů (výpočet za použití faktoru nedostatečného hlášení ve výši 6,5, jak doporučuje CDC2, nebo 41, jak vypočítal Steve Kirsch, výkonný ředitel Fondu včasné léčby covidu-19 / COVID-19 Early Treatment Fund), a to jen za jediný rok. Do dnešního dne mnoho lidí nechápe, že covidové injekce jsou něco úplně jiného než ostatní vakcíny. Nechápou, jak fungují, a proto odmítají věřit tomu, že způsobují tak devastující vedlejší účinky a že po nich lidé dennodenně umírají po tuctech.

Podfuk kolem covidových injekcí je nepochybně něco, co bude v průběhu času odhalováno více a více. Nakonec budou jejich účinky tak očividné a rozšířené, že je nebude možné ignorovat. Přehlédnout je nebudou moci ani ti, kdo před nimi záměrně zavírají obě oči.

Bohužel tou dobou už bude příliš pozdě pro ty desítky milionů lidí, kteří byli natlačeni do medicínského experimentu, o němž sám Fauci v roce 2019 řekl, že by při korektním přístupu vyžadoval minimálně deset let. Dnes ten člověk říká do televizních kamer, že se to povedlo na první pokus, bez studií na zvířatech, toxikologických testů a dohledových komisí.

Habaďůra s původem viru SARS-CoV-2

Původ viru SARS-CoV-2, který šikovně umožnil Faucimu a Brightovi naplnit jejich vizi a zavést mRNA vakcíny bez nutnosti skákat skrz příliš mnoho obručí, to je další levárna, kterou je nutno odkrýt.

14. ledna 2022 zdůraznil Brahma Chellaney, profesor strategických studií Centra politického výzkumu v Dillí, ve svém článku, jenž vyšel v The Japan Times,3 nutnost určit chybné kroky, jež vedly k pandemii covidu, a tím pádem prošetřit, co se stalo v Číně.

„Pokud máme v tomto století předejít další pandemii koronaviru, je imperativem pochopit příčiny té současné,“ napsal Chellaney.

„Covid-19 prozatím zapříčinil více než 5,4 milionu úmrtí. Ale to je jen začátek: celková bilance pandemie zahrnuje i nárůst obezity, nezaměstnanosti, chudoby, deprese, alkoholismu, vražd, domácího násilí, rozvodů a sebevražd.

Zároveň s tím, jak varianta omikron zajišťuje rekordní počty nakažených a v mnoha částech světa narušuje ekonomiku, se únava z pandemie mění v pandemické vyhoření.

Naše naděje na eliminaci covidu-19 se nyní jeví obzvlášť nereálné. Pokud se však máme naučit s virem žít, musíme též určit, jaké mylné kroky – ať už učiněné náhodou, nebo z jiných důvodů – nás přivedly do současné situace. A to v první řadě znamená kritickým okem pohlédnout na Čínu.“

Proč byla cenzurována fakta o mezilidském přenosu viru?

V prvních dnech propuknutí nákazy ve Wu-chanu čínský režim popíral veškeré důkazy o přenosu viru z člověka na člověka. Toto selhání se odrazilo v tweetu Světové zdravotnické organizace, postovaném 14. ledna 2020.4 O necelé dva měsíce později oznámila tatáž organizace globální pandemii onemocnění COVID-19.

Podle listu South China Morning Post5 věděla čínská vláda velmi dobře, že se virus šíří mezi lidmi. Podle vládních záznamů, k nimž se novináři dostali, se objevil první případ covidu v polovině listopadu 2019, poté bylo denně hlášeno od 1 do 5 případů. Přenos zjevně probíhal.

Tím, že čínská vláda a WHO popíraly pravděpodobnost přenosu z člověka na člověka, bylo umožněno, aby se virus v průběhu několika týdnů dostal za hranice Číny. Čína rovněž vypověděla všechny americké novináře, což bylo podnětem k tomuto tweetu reportéra zpravodajského webu Axios, Jonathana Swana:6

„Strašné. Zoufale potřebujeme pravdivé zpravodajství z Číny. Pandemie začala ve Wu-chanu a čínské úřady ji původně kamuflovaly. Podle studie univerzity v Southamptonu by bylo o 95 % případů MÉNĚ a nemoc by se méně šířila, kdyby Peking zasáhl o tři týdny dřív.“

Zpočátku byly čínské úřady obviňovány i z umlčování lékařů, kteří bili na poplach, a z cenzury online informací o veřejném zdraví. Od té doby se situace jen zhoršovala. Za poslední dva roky svět zakusil vskutku bezprecedentní lékařskou, vědeckou a politickou cenzuru.

Snadno by se dalo předpokládat, že se čínský režim postaral o udržování jednotného mediálního narativu po celém světě. My jsme se od té doby samozřejmě poučili, že pravým zdrojem tohoto koordinovaného tažení je působení mnohem skrytějšího systému: „deep state“, vedeného nikým nevolenými technokraty se sítí vazeb na vládní úřady, média, Big Pharmu, Big Tech a finanční sektor, a to globálně.

Fauci možná chtěl pandemii, aby hromadně nasadil neotestovanou mRNA technologii, ale tento deep state má mnohem větší agendu, která spočívá v zotročení globální populace pomocí technologie a digitálního dozoru se současnou postupnou ztrátou soukromého vlastnictví.

Covidové injekce posloužily v tomto širším schématu svému účelu, jímž bylo zavedení zdravotních pasů, které budou moci být expandovány v digitální občanské průkazy a centrálně kontrolované finanční sledovací nástroje.

Mlžení o laboratorním výzkumu a úniku viru

Dvěma největšími kamuflážemi nepochybně jsou nepochybně jednak vytrvalé popírání toho, že virus SARS-CoV-2 je výsledkem výzkumu zaměřeného na posílení nebezpečných vlastností patogenů (tzv. gain-of-function research), a jednak že pandemie vznikla kvůli úniku tohoto upraveného patogenu z laboratoře, ať už byl tento únik důsledkem nedbalosti či záměru. Chellaney píše:7

„I zde zaujala Čína postoj spočívající v mlžení, a nikoli v transparentnosti. Si Ťin-pchingův režim zamezil nezávislému forenznímu vyšetřování původu viru SARS-CoV-2 s argumentem, že jakékoli takové šetření představuje ‚trasovací terorismus‘.

Poté, co Austrálie vyzvala ke zkoumání čínského přístupu k propuknutí nákazy, potrestala ji Si Ťin-pchingova vláda množstvím neoficiálních sankcí.

Čína nezůstala při kamuflování svého selhání bez pomoci. Na počátku pandemie papouškoval čínskou vládní rétoriku předseda Světové zdravotnické organizace, Tedros Adhanom Ghebreyesus, který Čínu navíc chválil za to, jak se postavila k nově vzniklé epidemii. Místo aby si WHO ověřila tvrzení čínských vládních představitelů, hlásala jejich výroky do světa…

I Západ pomáhal Číně odvrátit pozornost od hypotézy o laboratorním úniku. Ony se totiž některé západní laboratoře nejen podílejí na umělé tvorbě supervirů – západní vlády mají dokonce vazby přímo na Wuchanský virologický ústav…

Jak americký Národní institut zdraví, tak USAID poskytly granty skupině EcoHealth Alliance, která zkoumala netopýří koronaviry spolu s wuchanskými vědci.

Americká vláda neodtajnila plný rozsah svého financování projektů, jež probíhaly ve Wuchanském virologickém ústavu, natož aby vysvětlila, proč její agentury financují výzkum v instituci, navázané na čínskou armádu.“

-pokračování-

Napsat komentář