Sergej N. Lazarev měl covid, bojoval o život

Zdraví fyzické a duševní.  
P. Lazarev na konci ledna onemocněl covidem 19. Jaké z toho má závěry, co se u něj změnilo? 


„Když začal koronavirus, pochyboval jsem, že je to nebezpečná nemoc. Když prošla první vlna, myslel jsem, že vláda má informace a podle nich jedná.  

Moc jsem pochyboval o vakcinaci a o tom, zda je virus umělý či ne. 
Pak jsem slyšel, že zemřel tam ten a tam ta, a bylo jích více, tak v ten moment jsem pochopil, že to není „fake“, ale realita a vážné onemocnění.  
V lednu moje žena a dcera prochladly a onemocněly covidem, projevil se u nich rýmou a celkově nemoc zvládli bez větších problémů. 
Byl jsem v té době klidný, ale zapomněl jsem, že se mám o své zdraví více starat. Najednou na mně padla velká ospalost, spal jsem 5 dnů. Nechápal jsem co se děje – organismus bojoval s virem. Koronavirus napadl mé tělo. A spánek je náš ochrance. 


Byl jsem psychicky vyčerpaný a můj zdravotní stav se zhoršoval, začalo se mi hůře dýchat, měl jsem bolest při nádechu i výdechu. 
Dýchání bylo čím dál těžší, rozhodl jsem se odjet do nemocnice. Saturace byla míň než 90, dokonce i míň než 80. Nebyl to dobrý ukazatel, protože, pokud je méně než 90, pak to znamená nedostatek kyslíku a to způsobuje odumírání mozkových buněk. Nebylo na co čekat. Tomograf ukázal postiženi plic na 75%, to je moc. Byl jsem v nemocnici, dýchal kyslík, ale nebyl jsem na JIPce. Jenže 2-3 den přišel totální  kolaps, nevěděl jsem jestli přežiji. Můj zdravotní stav byl velmi vážný. 
Lékař mi na rovinu řekl, že jsem přežil imunitní kolaps, kdybych přišel o den později, už by bylo pozdě. Měl jsem kapačky pro povzbuzení imunity, moje imunitní buňky napadaly a decimovaly celý organizmus. Byla to hodně těžká doba. 
 Po 5 dnech jsem začal přemýšlet o práci, to znamenalo, že životní energie začala stoupat, a to bylo dobré znamení, přežiji. 


Co můžu říct? Měl jsem měl malou šanci na přežití. Pomohlo mi to, že jsem spal 5 dnů. Dovolil jsem si odpočinout. Bral jsem léky na ředění krve. To bylo důležité! S věkem klesá energie, snižuje se imunita – krev houstne a tím začínají plicní problémy. Pokud tento proces včas nezastavíme, mohou nastat vážné problémy. Proto na základě své zkušenosti, doporučuji brát léky na ředění krve. Zároveň přidat pohyb, dostatek spánku, nepřejídat se a alkohol raději nepít. Starat se o psychické zdraví. Když jsme ve stresu, snižuje se imunita. 
A co se týká duševního stavu, podíval jsem se na sebe na jemné úrovni. Zajímalo mě, proč jsem onemocněl? Vycházel mi pouze jeden program – pohrdání lidmi, nespokojenost ze sebou samým a osudem, nároky na okolí, zborcení plánů, ideálů a duchovních hodnot. 
Když jsem to analyzoval, pochopil jsem, s čím jsou spojené moje emoce – se zborcením vyšších plánů, krachem budoucnosti. 
Takže, ať už se to týká světové vlády nebo koronavirusu, Stvořitel řídí vše, a když řídí – to znamená, že má nějaký plán a cíl. Abychom mohli přejít do nové budoucnosti, musíme se odpoutat od lpění. Jedno z největších lpění je uctívání budoucnosti, vyšších plánů, přání, touhy atd. Hodně důležité je to, že jsme připoutáni k materiálním věcem, na vědomé úrovni lpíme na hmotě. 


Proto radím, pokud někdo z vás je hodně nespokojen sám se sebou, se svým osudem, zabývá se hodnocením ostatních, měl by se zamyslet nad svým postojem. Tato nespokojenost a hodnocení má negativní vliv na imunitu.  
Pokud jsme uvnitř dobrosrdeční, přijímáme Boží vůli, pomáhá nám to najít harmonii mezí tělem a duší.  


Jak se duševní a psychický stav se projevuje na našem fyzickém těle? Myslíte si, že nemá vliv na tělo? Ale má, a to zásadní! 
Když mi posílali lidé finanční dary, vždy jsem byl moc vděčný. Ale najednou jsem cítil nějaký negativní těžký pocit na duši. Nechápal jsem to, v duchu jsem byl vděčný, děkoval dárcům, ale proč jsem měl takový těžký pocit? Nechápal jsem to. 


Nyní vím, že když mám negativní pocit na duši, odráží se to na těle i v osudu a přicházejí nemoci. 
Přemýšlím, proč je nevhodné cítit vděčnost vůči lidem??? To znamená, že se nevyplatí cítit vděčnost? Nechápal jsem. Pak jsem si uvědomil: „Proč v prvním momentu děkuješ lidem a ne Bohu?!“  
Zkusil jsem to. Na začátku jsem poděkoval Stvořiteli a pak lidem kteří pomohli. Vše se zlepšilo. Na duši jsem pocítil radost, všechno bylo nádherné! 


Zjistil jsem, že když nám někdo pomáhá a nebo zachraňuje, vždy v první řadě je nutno poděkovat Bohu a pak darujícím. Taková malinká drobnost, ale v životně velmi důležitá, nejen nyní, ale i v budoucnosti. Všechno se postupně ukazuje než je vidět celý výsledek. Proto je umění, vytrvalost a cíl mít Boha na prvním miste. Bůh je Láska. To znamená, pokud na něco budete reagovat, tak na začátku mějte vždy pocit radosti, vděčnosti a lásky.  


Pokud budete cokoli začínat, vždy začínejte s pocitem lásky a pokory. Pokud začínáte s nespokojeností, závistí, ambicemi – práce se vám nepodaří. 


Proto, jak by nepříjemná situace byla, pokud v ní vidíte Božskou vůli – svět se mění. Například – jak se díváš na svět, tak ho svým pohledem měníš. To je kvantová fyzika. 


Jednou jsem četl, jak jeden recidivista šel parkem a přemýšlel koho okrade. Náhodou šla naproti paní v drahém  kožichu. Chtěl ji okrást, ale paní ho objala kolem ramen a poprosila o pomoc. Bála se, že ji někdo okrade. Říkala mu, že je ráda, že ho potkala, že má strach, že ji někdo okrade a že věří, že on ji určitě zachrání. Nakonec ji doprovodil na zastávku, po cestě si povídali. Najednou měl muž pocit štěstí. To znamená, pokud vnímáme člověka jako Boha, pak se v něm otevře Božské světlo řízené Bohem. Proto musíme začít s pocitem přijetí Boží vůle. Vše je řízeno tak, abychom se mohli změnit, rozvíjet. 


 Ohledně vakcíny se říkají se různé věci, zejména ohledně složení, že obsahuje opičí  frakce RNK, buňky potracených plodu ….., že má vliv na potenci, plodnost, že se po ní umírá více  než  po viru…. Po tom všem, čím jsem prošel, můžu říct jedno, mladí lidé, pokud jsou vnitřně harmoničtí, tak jejich tělo lepe zvládne tuto nemoc a lehce se s ní vypořádá. 


Myslím si, že kdo má do 40 let nemusí mít strach z očkování. Pokud jste ve věku nad 40-50 roků a nejste emocionálně v harmonii, máte chronická onemocnění, máte špatné zlozvyky, špatnou povahu, tak popřemýšlejte o očkování. Ruská vakcína je lepší než jiné pokud vím.Pokud by vakcinu vyráběl jeden center v Americe  tak ještě  by jsem pouvažoval třeba i nad touto vakcínou. Ale pokud každý stát soutěží, kdo má lepší specifickou vakcinu, mluvit o tom, že je vyrobená pro masové  zničení lidstva, nemá  smysl. 


Proto zachovejme optimismus, víme, proč je potřeba být v psychické a tělesné harmonii. 


Otužujte se, sportujte, nepřejídejte se. Všiml jsem, že alkohol a přejídání je velký problém.  


Nakolik se věnujeme své duši i tělu, natolik máme šanci vidět zítřejší den. A my máme šanci v zítřejší den. 


Mně se poštěstilo, věřím, že se poštěstí i ostatním, pokud se na to včas připraví … „

❤
(za překlad děkujeme Mavi)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „Sergej N. Lazarev měl covid, bojoval o život

Napsat komentář