Do Wu-chanu zamířil kamion s vitaminem C, probíhá tam výzkumný program na léčbu koronaviru

Andrew W. Saul

Všichni se asi shodneme na tom, že 50 tun vitaminu C lze označit za skutečně pořádnou megadávku. Zároveň se nejspíš shodneme na tom, že odeslání kamionu s 50 tunami vitaminu C do Wu-chanu lze označit za zprávu.

Zpravodajská média však o ničem takovém nemluví ani nepíšou – a nepodávají ani jiné, dosti pozitivní zprávy o megadávkách vitaminu C.

Text v příspěvku: Včera jsme z výrobní pobočky DSM Jiangshan expedovali 50 tun imunitu podporujícího vitaminu C do provincie Huabei, jejímž hlavním městem je Wu-chan. Nápis na boku kamionu znamená „při boji proti CoV jsou si lidé z DSM Jiangshan a z Wu-chanu blízcí jako jedno srdce druhému“.

Z fotografie jsem sice byl nadšen, ale potřeboval jsem si ji ověřit, a tak jsem kontaktoval svého lékařského dopisovatele z Číny, Richarda Chenga, MD. Ten její pravdivost potvrdil a napsal ji, že „tato zpráva se objevila v čínských médiích asi přede dvěma týdny“. Jiný překladatel mi nezávisle potvrdil správnost překladu.

DSM je mimochodem zkratka Dutch State Mines (Nizozemské státní doly) a jedná se o mateřskou organizaci DSM Jiangshan Pharmaceutical Co., Ltd. Čínská divize je uznávána jako „podnik s výjimečným přístupem k sociální odpovědnosti“. Ve Skotsku je další továrna DSM, kde se také vyrábí vitamin C.

Jsme tak zvyklí na lhaní, že je pro nás pravda něco jako diamant v obchodě „vše za 39“ – člověk jí už ani nevěří, protože je kolem ní tolik obyčejných tretek. Novinkám o alternativní léčbě nemoci COVID-19 se dostalo označení „fake news“ a „klamné informace“. Já říkám, že klam a fake je záměrné zamlčování informací o opatřeních, která mohou zachraňovat životy – opatřeních, která už se přijímají v Číně a mohou pomoci lidem na celém světě.

Zde je seznam článků, které jsme na našich stránkách orthomolecular.org uveřejnili k tématu léčby onemocnění COVID-19 v Číně:

21. 2. 2020 V Číně byly schváleny tři studie zaměřené na léčbu COVID-19 nitrožilně podávaným vitaminem C
16. 2. 2020 Časně podaná velká dávka nitrožilního vitaminu C by měla být lékem první volby na zápal plic způsobený koronavirem 2019-nCov
13. 2. 2020 Pacienti s koronavirem budou v Číně léčeni vysokými dávkami vitaminu C
10. 2. 2020 VITAMIN C A JEHO POUŽITÍ PŘI LÉČBĚ nCoV: jak vitamin C snižuje vážnost a počet úmrtí na těžké virové nemoci dýchacích cest
2. 2. 2020 Nitrožilní podání vitaminu C při hospitalizaci za účelem léčby koronaviru a souvisejících onemocnění
30. 1. 2020 Nutriční léčba koronaviru
26. 1. 2020 Vitamin C chrání proti koronaviru

Shrnutí

1) Momentálně probíhají v Číně tři výzkumné studie zaměřené na zkoumání účinků vitaminu C na COVID-19. https://orthomolecular.org/resources/omns/v16n12.shtml

2) Je potvrzeno, že jeden velký výrobce vitaminu C daroval a kamionem dopravil 50 tun vitaminu C do Wu-chanu.

3) Zainteresovaná veřejnost dostává jen zprávy typu „bojte se, dokud vám nedáme vakcínu“.

4) Sdílení informací o léčbě COVID-19 vitaminem C a o výzkumech v tomto směru je systematicky blokováno Facebookem a jinými sociálními médii.

5) Masmédia vám nic takového nesdělují. Posuďte si to sami a sdílejte tyto informace s ostatními.

Poznámka: Autor doporučuje v případě infekce nejen koronavirem nasadit velmi vysoké dávky vitaminu C ústně anebo v kritických případech nitrožilně. Vitamin C ve vysokých dávkách funguje projímavě, ale podle autora čím nemocnější člověk je, tím více vitaminu C toleruje: „Vy i já můžeme do určité míry simulovat 24hodinovou léčbu infuzemi tak, že budeme vitamin C užívat ústně velmi, velmi často. Když jsem měl zápal plic, bral jsem 2000 mg vitaminu C každých šest minut. Za den to bylo 100 000 mg. Horečka, kašel a jiné symptomy začaly mizet už po pár hodinách, úplné vyléčení následovalo po několika dnech. To je minimálně stejně dobrý výkon, jaký podá jakýkoli medikament, a vitamin je jak bezpečnější, tak levnější. Mnoho lékařů považuje vitamin C za tak silné antivirotikum, že ho lze označit za funkční imunizaci proti řadě chřipkových virů.“ Více v angličtině na stránkách http://www.orthomolecular.org/.

Zdroj

Napsat komentář