Spojení s genetickou pamětí: Vysoké záření zresetuje paměť, lidé, kteří přežijí, budou jako děti: schopni žít pouze v přítomném okamžiku

Tento článek uzavírá pro tuto chvíle speciální sérii důležitých témat.

Psal jsem o mrazu a době ledové vlivem kataklyzmatu, o Slunci, o kyslíku, a nyní tedy o paměti a časoprostoru. (viz níže)

Paměť je připojena k časoprostoru. Chcete-li změnit lidem paměť, změňte jim čas. Vítejte u letního času. Kdosi vám změnou času hrábne i do mozku, to proto se s tím nemůžete dlouhé týdny srovnat.

Ano, lidé vlivem změněné frekvence Slunce opouštějí čas, což znamená, že je zcela opustí jejich paměť. Teoretické znalosti budou houby platné. Vzpomeňme si, dokud můžeme 🙂 , na věty učitelů na základce, že některé teoretické znalosti „musíš mít zažité, když tě probudí v noci, musíš jim odříkat násobilku a vyjmenovaná slova“. A to je ono. Mimochodem, také jste začali zapomínat násobilku? Tak je článek pro vás.

Zcela charakteristické je pak tato známá filmová scéna. V této části příběhu došlo k podobnému následku filmové postavy u Jirky Macháčka, zde ovšem vlivem drog, ovšem je to podobné z hlediska působení na mozek.

Ta předfáze je ovšem o tom, že aby se to mohlo stát, musí nejprve dojít k vyvrácení a zvědomění toho, co je v naší paměti obsaženo. A to jak naší, lidské, tak v té genetické, tedy rodové, dá se říci paměti předků. ano, naše generace se ve své paměti utkají s většinou . Těmi hlavními jsou, držte se něčeho:

  • napadení
  • pandemie
  • válka
  • kataklyzma

Je vám to povědomé? No jasně. Servírují nám to jedno pro druhém. Ano, tajné spolky (říkáme jim ilumináti, nebo zednáři) se nás snaží na tyto vzpomínky předpřipravit, resp. spojit s naší nevědomou pamětí. Lidé začínají tedy šílet, psychiatři nestačí, ne proto, že by snad současná traumata byla tak veliká, ale došlo ke spojení s genetickou pamětí jednotlivců i lidstva. Je přitom známou věcí, že tajné společnosti předkládají oběť svým bohům, takže při každém takovém experimentu, nebo rituálu, zhruba 10 % lidí (přesně by to mělo být 11 %) obětují. Onemocní, nebo spíše usmrtí. Desátek. Znáte z historie v jiných souvislostech.

Během v podstatě dosud největšího okultního rituálu naší doby, který vešel do historie / historické paměti jako 11. září 2001, nebo-li 911, zemřelo v budově WTC 2.606 lidí, 88 % se podařilo evakuovat, toho rána bylo v budovách jen 14.154 lidí, ovšem celá obsazenost obou budov WTC byla kolem 25.000 lidí.

Na obrázku bohyně temnoty a zkázy Hekaté, v newspeaku elit známá „socha svobody“. Francouzští zednáři jí delegovali na nějaký čas roli hlavní Luciferovy pochodně z Paříže na New York, respektive hlavní město USA, Washington.

Ovšem zpět k časoprostoru, ke kterému je tedy navázána paměť.

Čas je jang a paměť jin, navzájem spolu vazbí. Ale přeci jen, čas letí jako bláznivý, jak zpívá Karel Gott, já nechytím ho ani vy, příliš jangu znamená, že to žena nemůže sama udýchat.. jako by muž potřeboval hned několik žen. Ano, i proto je tu 8-9 miliard bytostí, aby se na ně rozložila zátěž axiomů této doby.

Tato doba znamená, že náhle budeme ve spojení s naším, i jinými časoprostory. Budeme postupně objevovat to, co se nám ilumináti snažili zatajit. Mezi ty základní události patří různé formy kataklyzmat a také jaderná válka mimozemských skupin na/o Zemi. Její následek jsou pak rozsáhlé pouště, zejména v Africe a Asii, částečně pak dochované biblické příběhy jako Sodoma Gomora, Babylónská věž apod. Dalšími vzpomínkami jsou mohutně zveřejňované populární téma této doby: slovanská říše Tartárie.

Současná generace křišťálových a indigo dětí si již v sobě částečně vzpomínky nesou, částečně se budou v jejich tělech a životech (a osudech) somatizovat. Mají však také adekvátní nástroje k jejich léčení, jsou jimi zejména metody, které pracují s podvědomím. Homeopatie, Cesta, Systemické a rodinné konstelace a další.

Na tomto místě je nutné zopakovat některé věci.

Čas je jednotka porozumění sobě i Vesmíru a vesmírným dějům. Je-li poznání rychlé, čas běží rychleji, doslova prchá. V této době zažíváme tak překotný vývoj a poznání, že už to nejsou naše dráty (nervová soustava) a naše paměťové jednotky schopny udržet a uchladit. Vše vědecko-technologická sekta bude přemísťovat, dochází k vytvoření umělého života a po internetu věcí přijde internet lidí. Paměť lidí bude přesunována na externí cloudy. K tomu potřebuje vytvořit v lidských tělech nové vodiče, onu železno-měděnou elektro-magnetickou cestu a způsob se sekta (opět chybně) rozhodla nahradit nejspíš zejména znovu uhlíkovým vodičem, a to grafenem. Paradoxem ovšem je, že tento způsob není dál podporován právě sluneční frekvencí, ta plně směřuje do křemíku. Právě křišťály jsou historicky největšími paměťovými médii a mělo by tedy dojít ke spojení lidí právě s těmito „nerosty“, brzy dojde navíc zřejmě k výrobě umělých křišťálů srovnatelných s parametry těch přírodních. Ano, vodík a křemík, tedy vysoce jinové/implozivní magnetické (ve speciálním prostředí) materiály.

Při zrychlování času mozek reaguje, ale nemá se moc čeho chytit, je zavalen daty a tak nakonec rezignuje. Takzvaně „čumí do blba“, což začíná být jeho nejoblíbenější činnost. Chcete-li se uzemnit, využívejte groundingu. Tedy nejen toho, že chodíme bosi a opouštíme železo-sklo-betonové peklo budov ven do přírody, ale také očima zemníme přes zelenou, tedy lesy a květenu, nebo modrou, oblaka nebo moře.

Čas je možno brzdit také zvědomováním, tedy bytím v přítomnosti a plně si uvědomovat to, co právě děláme. Tedy nevracet se třikrát, zda jsme zamkli nebo vypnuli plyn (nebo si vzali homeopatika, viď Světlano?). 🙂

Možná také zabijte některé buňky svého mozku dřív, než ony zabijí vás. Jezte česnek! Viz nedávná info o toxicitě česneku ve stati ze skupiny mitochondriaků. Za sebe musím však říct, že mi česnek spíše zachránil mozek (či střeva) po těžkém asijském covidu na přelomu let 19-20. A možná ostatně změníme pohled na upíry… co když tím hlavním, kdo nám bere/saje energii, je náš mozek? Ano, přestaňme myslet. Ano, jezme česnek. 🙂

Poprvé jste se ostatně zřejmě dotkli odpoutání se od časoprostoru právě covidem. Mnozí jsme spali a spali a zažívali pocit, že jsme někde daleko. Ono to tak možná vypadá, že medvědi a jiné bytosti přes zimu spí, že je obtížné obstarat stravu, nebo proto, že je zima, ale nejspíš spí proto, že dojde ke zvýšení záření.

A jak tedy bude mozek, který je však na neustálém srovnávání různých vzpomínek postaven, vůbec pracovat? No špatně a chvilku to bude trvat, než se z toho vzpamatuje, zda tedy vůbec. Ten proces u někoho může trvat 30 let, postupně se však bude zkracovat a v té finální fázi dojde ke změně už třeba v řádu hodin. Zatím se s tím vyrovnává tak, že potřebuje spát, jako děti ve vývinu. Lidé v konečné fázi tak mohou spát až 18 hodin denně. Vše je navíc zhoršováno/urychlováno tím, že mozek nemá kyslík, viz můj minulý článek, viz níže.

Mozek však postupně přechází z levé hemisféry do pravé a je to základní příčinou bojů mezi dvěma skupinami v poslední době, antivakcer proti vakcer, chcimír proti chciválku, staří proti mladým, vzdělaní proti „nezvdělaným“, sledovači dezifnormačních médií velkých vydavatelských domů proti čtenáři blogů alternativních zpráv, tzv. „dezinformátorů“ apod.

Zatím si zřejmě jen nevybavujete některá slova (vše vyvrcholí tím, že lidé ztratí schopnost mluvit, ale zůstane jim schopnost zpívat), nebo to, co jste dělali včera. Naopak, lépe si vybavujete to, co jste dělali, když vám byli dva nebo tři roky. 🙂 Zejména pak přes pocity, přičemž první vystupují ty traumatické. Tíseň, strach..

Při řízení vozu (jang, urychlení) je dokonce ( a v menších městech) možno klidně zapomenout, kam a proč jedete a než si vzpomenete, jste na konci města. 🙂

Takže, co je možné udělat? No, chill out, relax a připravte se na další velké věci, show, která z kosmu přitáhla 9 miliard bytostí. Starejte se o svou DNA, o svou krev. Dýchejte. Hledejte Světlo a Slunce. A vynechte hlavu… způsobuje často jen zkázu a utrpení.

Děkuji všem cca 150 předplatitelům, že udržujete Zdroj poznání Živý. Připojte se, prosíme, i další.

Váš, jiří maria

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 850 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář