V očkovací velmoci Británii raketově vylétl počet spontánních potratů

(Natural News) Oficiální data zveřejněná britskou vládou ukazují, že očkování proti koronaviru šokujícím tempem zabíjí nenarozené děti.

Jedná se o údaje zanesené do systému MHRA Yellow Card Scheme v období od 9. prosince 2020 do 7. března 2021, z nichž je zřetelně patrný nárůst případů spontánního potratu o 366 %, a to v důsledku předchozího očkování proti covidu-19.

Toto je sedmá podobná zpráva MHRA, z níž vyplývá nebezpečnost vakcín proti „čínské chřipce“, zejména pro těhotné ženy a jejich nenarozené děti.

Znovu zdůrazňujeme, že neexistují žádná vědecká data, která by potvrzovala bezpečnost očkování proti koronaviru pro těhotné a kojící ženy, přesto zdravotnické úřady tento zásah do organismu výslovně nezakázaly a nestarají se o to, že pak ženy o děťátko přijdou.

Vzhledem k neblahému trendu se britská vláda konečně nechala slyšet, že by těhotné ženy nemusely s očkováním spěchat, jelikož „neexistují žádné či jen omezené podklady“, které by hovořily o účinnosti a bezpečnosti vakcín u nastávajících matek.

„Pokusy na zvířatech, při nichž se zkoumá reprodukční toxicita, ještě nebyly ukončeny,“ přiznala vláda a očkování během těhotenství nedoporučila. Navíc varuje ženy před otěhotněním v průběhu dvou měsíců po očkování. Přesto se ve Velké Británii těhotné ženy dosud očkují.

Očkování proti koronaviru může kontaminovat mateřské mléko a vyvolat neplodnost

Britská vláda varuje i kojící ženy a přiznává, že dosud není známo, jakým způsobem by se experimentální genová terapie mohla odrazit na kvalitě jejich mléka.

„Nelze vyloučit rizika pro novorozence/kojence,“ píše se ve vládním varování. „V období kojení by nemělo proběhnout očkování COVID-19 mRNA vakcínou BNT162b2.“

Stejně tak britská vláda varuje ženy před očkováním, pokud se snaží otěhotnět. Důvodem je podezření, že by vakcína mohla vyvolat dočasnou sterilitu nebo mít negativní vliv na nově vzniklé těhotenství.

Přesto se v Británii řada těhotných žen rozhodla pro očkování a nyní mnoho z nich o dítě přišlo. To je doslova genocida nenarozených.

„Prozatím nejsme schopni odpovědět na otázku, proč tyto ženy dostaly vakcínu proti covidu navzdory vládnímu varování,“ píše britský list Daily Exposé. „Je šokující, do jaké míry se očkování odrazilo na jejich stavu.“

Při bližším pohledu na data uvedená v sedmé zprávě MHRA vidíme v období od 24. ledna do počátku března 475% nárůst počtu těhotných žen, které potratily po aplikaci genové terapie („vakcíny“) společností Pfizer a BioNTech, která permanentně mění lidský genom.

O něco nižší, avšak stále patrný nárůst o 150 % tento údaj vykazuje u vektorové vakcíny společnosti AstraZeneca, která pro změnu vyvolává smrtící srážlivost krve.

Podle britských úřadů by měly jít těhotné ženy na očkování proti covidu „jen v případě, že potenciální přínos vyváží případná rizika pro matku a plod“, čímž vláda přehazuje nepopulární rozhodování na ženy, kterým povětšině chybí dostatečné medicínské a vědecké znalosti.

Zdroj

Napsat komentář