Smrtonosné pasti vakcín: Potraty po injektážích proti C-19 zprovodily podle všeho ze světa takřka půl milionu ještě nenarozených Američanů

(Natural News) Dr. Jessica Roseová vypracovala novou analýzu, která ukazuje, že těhotné ženy po celém světě trpí spontánními potraty v důsledku „očkování“ proti koronaviru Wuhan.

Její šetření odhalilo, že do dnešního dne zemřelo v důsledku injekcí více než 416 186 nenarozených dětí. Informovala o tom americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), ale neočekává žádnou reakci.

Na základě údajů zveřejněných ministerstvem obrany (DoD) Dr. Roseová vypočítala faktor nedostatečného hlášení (URF) spontánních potratů v systému VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System), který činí 118 případů.

„Vzhledem k tomu, že v roce 2021 bylo v USA hlášeno 3 527 SA, představuje to 416 186 skutečných událostí,“ vysvětluje Steve Kirsch s tím, že přibližně 99 % z nich bylo ve skutečnosti způsobeno očkováním. (Související: Covidové injekce poškozují i děti, které se dostanou z dělohy).

„Na základě údajů DMED činil pětiletý průměr 1 499 kódů pro potraty za rok. Během prvních 10 měsíců roku 2021 to bylo 4 182. To je tedy 3,4× více než základní míra (při rozšíření na roční míru).“

Mějte na paměti, že těhotné ženy nebyly do testů vakcíny vůbec zahrnuty, přestože CDC je nadále vyzývá, aby se nechaly očkovat, aby se „křivka srovnala“.

„Doporučovat vakcíny těhotným ženám je lékařské pochybení,“ říká Dr. Rose. „CDC je opakovaně prohlásilo za bezpečné pro těhotné ženy, aniž by k tomu mělo úplné údaje.“

Údaje VAERS ukazují, že očkování kovidem poškozuje reprodukční orgány žen.
Dřívější údaje o biodistribuci, které se týkaly konkrétně ženských vaječníků, Dr. Rose předpověděl právě toto. Ukazovala na to, že těhotné ženy, které dostanou injekci, trpí vážnými reprodukčními problémy, což nyní vidíme.

Brighteon.TV
Kirsch napsal v listopadu článek o analýze VAERS, ve kterém se o tom píše více.

„Podkladová míra samovolných potratů podle Dr. Nathana T. Thomase (certifikovaný odborník v porodnictví a gynekologii) je 1/5 žen s uznaným těhotenstvím,“ vysvětluje Dr. Rose na svém blogu a dodává, že 15-20 % uznaných těhotenství končí samovolným potratem.

To je obrovské číslo, aby bylo jasno. Ještě nikdy v historii nebyla takzvaná „vakcína“ tak hluboce smrtelná, ani nebyla nikdy tak tvrdě prosazována jako očkování proti chřipce Fauci v posledním roce.

Další výzkumy zveřejněné v časopise New England Journal of Medicine (NEJM) naznačují ještě horší výsledky pro těhotné ženy, které se nechají očkovat proti chřipce.

Podle této studie až 8 z 10 žen, tedy 80 %, které dostanou injekci Fauciho chřipky před třetím trimestrem, skončí neúspěšným těhotenstvím, ať už jde o potrat, porod mrtvého dítěte, porod živého dítěte nebo jinou anomálii.

Studie sledovala téměř 4 000 žen, které dostaly buď injekci mRNA společnosti Pfizer-BioNTech, nebo Moderna před těhotenstvím a během něj. Z nich 92 účastnic (2,3 %) dostalo injekce před početím, zatímco 1 132 (28,6 %) dostalo injekce v prvním trimestru.

Celkem 1 714 (43,4 procenta) dostalo injekci ve druhém trimestru a 1 019 (25,7 procenta) ve třetím trimestru.

„Z 827 účastnic, které měly dokončené těhotenství, skončilo těhotenství živým porodem u 712 (86,1 %), spontánním potratem u 104 (12,6 %), porodem mrtvého plodu u 1 (0,1 %) a jinými následky (umělý potrat a mimoděložní těhotenství) u 10 (1,2 %). Celkem 96 ze 104 spontánních potratů (92,3 %) proběhlo před 13. týdnem těhotenství (tabulka 4) a 700 ze 712 těhotenství, která skončila živým porodem (98,3 %), bylo u osob, které dostaly první způsobilou dávku vakcíny ve třetím trimestru,“ uvádí studie.

První pohled na tyto údaje naznačuje, že pouze jedna z osmi žen, tedy 12,5 %, utrpěla v důsledku očkování potrat. Studie se však zaměřila konkrétně na to, jaký dopad má očkování proti kovidům na těhotenství, a to i podle jednotlivých trimestrů.

„Abychom tedy mohli přesněji vypočítat míru potratovosti, musíme si uvědomit, že k potratům podle definice dochází před 20. týdnem těhotenství,“ uvedl časopis Evie.

„To znamená, že všech 700 žen, které dostaly vakcínu ve třetím trimestru, musí být z výpočtu vyloučeno, protože již měly za sebou možnost technického potratu. Takže ve skutečnosti 104 ze 127 žen potrat prodělalo.“

Nejnovější zprávy o očkování proti chřipce podle Fauciho najdete na webu ChemicalViolence.com.

Zdroje pro tento článek zahrnují:

SteveKirsch.substack.com

NaturalNews.com

SteveKirsch.substack.com

EvieMagazine.com

zdroj, translation via deeps and deeps

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář