Voda nad zlato! Člověk i Země projdou ohněm, potřebujete najít královskou vodu!

Jsem tak rád, že Mariánský sloup ve středu Prahy pomohl přinést do země konečně tolik potřebnou vodu, funguje to!

Voda. Tekutina jako žádná jiná. Za svou aktivní „esoterní teorii i praxi“ jsem o ní už zjistil mnoho. Moje učitelka Yana mi říkala první krůčky, o tom jak ji nepiju, o tom, jak s ní můžeme mluvit, můžeme ji lecčím nabíjet.. můžeme se jí léčit.

O vodě jsem před časem psal i jednu ze svých optik. Tady: Voda – zcela zásadní záležitost zásaditosti.

Zjistil jsem, jak ničivé kroky mohou dělat různí duchovní aktivisté, ve chvíli, kdy používali diamantovou vodu, o které nevěděli nic.. dokonce ji lili do studní a toků..

Samozřejmě, pak různé přednášky o vodě od TM, a také vlastní zážitek s levitovanou vodou. Pak jsem už byl schopen rozeznat kvalitu vody na jazyku, a také podle toho, co se s ní v mém organismu děje dál. Zda se přemění na energii, tělo ji použije, nebo vyloučí, téměř stejně, jako tradiční českou „zrzavou chytrou vodu“, tedy pivo. Jak říká Mládek: „Ein bier und drei toiletten.“

A nyní tedy na vodu konečně dochází. Ukazuje se, jak je a hlavně bude pro naše (zdravé) životy důležitá. A možná žití a životy vůbec.

Sleduji to už řadu let, takže vidím až ty poslední roky, jak se dostávají na trh „nové generace vod“. Mezi mé objevy patřily postupně (takřka) zanedbatelný hořčík v české Magnesii, který vás opravdu nevytrhne, hodně jsme toho naopak vybádali o vodě v slovinské Rogašce Slatině. Plné solí, zejména tedy magnesiových.

Zopakujme si, že aby váš motor dobře šel, potřebuje základní palivo vašich buněk. Jsou jimi sůl, glukóza, oleje a samozřejmě, hlavně voda. Čistá pramenitá voda ze studánky, nejlépe, ale pokud ji nemáme za barákem, tak jiná čistá voda. Není to kohoutková, plná léků a pracích prášků vašich sousedů.

Je potřeba najít takovou živou vodu, která se probudila z dlouhého spánku. Tu lze najít asi jenom hluboko v zemi, v podloží.. vzniká totiž frekvenční bio-rezonancí vždy (jak jinak) u největšího jinu, skal, hor. Podobně jako ropu, i vodu, a zejména vodu, umí příroda vytvořit.

Ještě znovu a již na nějaký čas naposledy píšu o tom, co jsem našel já, byť už převážná většina z vás ví. Víte, že prakticky ničemu nedělám reklamu, každý nechť se rozhodne sám, na základě vyzkoušení, co bude používat. Ale v jednom případě jsem udělal výjimku. Je jí tato voda. To už víte. Jen nevím, zda už jste zkoušeli a začali pít.

Když jsem našel vodu Royal, bylo mi jasné, že ji dělá někdo, kdo ví. Jednak název či výrobky s korunou označují výrobci zpravidla pro „čisté produkty“, tedy ne ty, určené masám, ale určené pro „čistou krev“, tedy na královský dvůr. Tam, kde se nechtějí nechat otrávit, protože vědí, co se prodává lidem. Tam, kde chtějí kvalitu, tam kde vědí. Když jsem konečně vodu sehnal, potvrdilo se mi to, co jsem tušil. Tělo totiž po dobré čisté vodě dostane neuvěřitelnou žízeň. Nahodí se. A člověk pije, a pije.. někdy dny, někdy týdny. To se přesně stalo. Tělo doplňuje energii, a hned poté se začne čistit. Vylučovat toxiny. To je to, čemu někdy říkáme alergie, někdy už těžší chronické nemoci. Zajedování. A to bylo ještě před covidem, což je situace, kdy tělo začíná (nejspíš vlivem silného záření) vylučovat toxiny už pod silným radioaktivním tlakem… těžko říct, kolik krevní acidózy jste si usilovným nošením roušek vlastně vyrobili a jak se to podepsalo na vašich orgánech. Takže, nečekejme, pijme zásaditou vodu. Je jedno, zda Royalku, nebo si seženete jinou, hlavně pijte. Vstupujeme totiž do Pět gé epochy, a šílená vědecká sekta se rozhodla z nás udělat bioroboty. Čipy, záření, vakcíny. Všechno do nás pustí. A tady už končí sranda. Lépe, ta už dávno skončila. Nyní se jen část lidí, těch bystřejších, dozví, proč skončila.

Musíme rozlišovat tři hlavní funkce vody:

 1. hydratace organismu.. nechci se zde pouštět do litrů, každý to vnímá sám na sobě, jen pamatujte na to, že tělo přirozeně má žízeň až ve chvíli, kdy je pozdě.. pokud si tedy zvyknete vypít láhev vody, část ráno, část odpo a část vpodvečer, ideální stav. Na hydrataci se hodí čistá voda, mírně zásaditá (část normální a část až 8,5 pH).
 2. detox organismu od jedů a těžkých kovů.. zde se hodí mineralizovaná voda, jen mírně zásaditá.. (v případě Royal je to ona nižší 7,4 pH) Jukněte v této souvislosti na můj článek o křemičitých minerálkách.
 3. zvrácení stavů silného jangu, způsobeného zejména oxidačním stresem, životní stresem a silným zářením elektromagnetických antén a spotřebičů. Zde se hodí i silnějí jin, zásaditost, 9,5 pH, ovšem pamatujte, že s touto vodou musíte zvyšovat dávku výrazně pomaleji, na takhle zásadité pH není vaše tělo zvyklé.

Pokud byste chtěli Royal, máte ode mne a díky velkorysosti pana majitele a jeho podpoře mé práci 15 % slevu po zadání kódu mé připravované knihy o energetické podstatě našeho světa, zní „letsgojin“ dohromady, bez uvozovek, zadejte do kupónového okénka přímo na stránkách e–shopu Royalky. Nevyplatí se brát dvě balení, i je to logický problém a drahá doprava, ale pokud se domluvíte s přáteli na 20-30 balení, (ovšem už cca 10 balení vám při slevě 15% prakticky zajistí dopravu zdarma), už je to fajn pro obě strany. Nemají však vzhledem k exportním kótám vody dost pro všechny, pokud by to lidi chtěli masově.. ve chvíli, kdy si lidé uvědomí cenu čisté vody. Kromě arabských královských rodin, které již to zjistily, chtějí dodávat roky vodu pár stovkám rodin, které poznaly bájnou větu: Voda nad zlato!

Pokud byste projevili o Royal vodu vážný zájem a chtěli o ní vědět ještě výrazně více, napište prosím na e-mail infoletsgojin@gmail.com . Tento e-mail jsme zřídili a slouží pouze pro rozeslání dat o vodě, článu, který jsme dali s blízkými lidmi a odborníky dohromady, není určen aktuálně pro nic jiného, díky. A krátká ukázka z povídání níže pod videem..

Většina lidí nemá vůbec tušení, co vše voda skrývá, může obsahovat nebo jak kladně, případně negativně, může voda krátkodobě, ale hlavně dlouhodobě působit. Okem to jednoduše nespatříte, a jak říká jedna moudrá kniha, co je důležité, je očím neviditelné. V tomto případě vody a v dnešní době, je to neviditelné ve vodě velmi znepokojivé. Věřte, že svět vody je tak obsáhlý a komplikovaný, že by se o něm měly psát celé svazky knih. Kupodivu nalezneme milion takových, jež se zabývají vším možným na téma jídlo, ale na téma vody jich je opravdu velmi málo, přitom voda je tou nejdůležitější složkou v našem organismu a bez ní zkrátka život není. 

Pokud půjdeme do hloubky a pustíme se tou králičí norou, zjistíme, že prakticky všechno živé na tomto světě je spojeno a propojeno skrze vodu. V kvantovém měřítku jsme všichni doslova jedním. Tím jedním je frekvence, jež je v prostředí vody doslova oživována a kterou můžeme v hrubohmotném projevu vidět jako život samotný. Voda je tedy tou magickou frekvencí života. Pokud měříme například frekvenci těla, skrze co je tato frekvence vysílána? Je to zase primárně voda. Život, takový, jaký jej známe, můžete vidět jen tam, kde je obsažena voda. Pokud se na tento život podíváte okem této kvantové frekvence nebo říkejme tomu kvantové lupy, objevíte úplně jiný úhel pohledu na život jako takový. Všechny vaše myšlenky, emoce, všechen fyzický projev těla je možný hlavně prostřednictvím vody a také díky ní. 

Zcela ojedinělou schopností vody je to, že dokáže měnit svou strukturu v závislosti na charakteru energetického impulsu, jemuž je vystavena. V podstatě má voda paměť a prakticky si pamatuje vše, co s ní bylo provedeno, případně jak na ni bylo působeno a čím. Voda je natolik citlivé médium, že na ni působí doslova vše, a všechno tak nějak zaznamenává. Z tohoto pohledu známe ovlivnění tvaru krystalů vody, pokud byla voda vystavena negativním myšlenkám, slovům, vibracím, případně elektromagnetickým vlivům, frekvencím, záření apod., změnila takto ovlivněná voda svůj tvar. Dr. Masaru Emoto o tom napsal několik knih a fotky takovýchto krystalů vody obletěly celý svět. Je opravdu nutné zamyslet se nad tím, kdo jsme, respektive z čeho jsme. Lidské tělo je prakticky vodní stroj a všechny metabolické procesy, které fungují v těle, se odehrávají za pomoci vody. To, že tělo je z většiny tvořeno vodou, je známo, a dokonce i kosti obsahují přes dvacet procent vody. Lidská krev je tvořena z 83 % vodou, stejně tak lidské srdce. Aby naše krev mohla správně plnit své úkoly, musí být naše tělo dostatečně zásobované čistou a kvalitní vodou. Ještě jednou zdůrazním čistou a kvalitní vodu! Nedostatečný přísun vody nebo konzumování kontaminované vody způsobuje změny vlastností krve a negativně ovlivňuje prakticky všechny stránky našeho zdraví. Krev rozvádí živiny, kyslík a protilátky kamkoli a jednoduše podle potřeby. Dalo by se tedy říci, že to, co obsahuje voda, kterou pijeme, nalezneme z části i ve své krvi a v celém těle. 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 854 posts and counting.See all posts by veksvetl

4 komentáře: „Voda nad zlato! Člověk i Země projdou ohněm, potřebujete najít královskou vodu!

 • 12.6.2020 (19:42)
  Permalink

  Dobrý den,
  stále mě fascinuje jak každý řeší vodu na pití a neřeší čím se sprchuje, myje atd., přitom jen sprchováním do sebe dostáváme více chemických látek než z vody, kterou bychom vypili. Toxiny z vody se vstřebávají pokožkou přímo do krve! Má profesorka mělo jedno heslo “nenamaž si na sebe nic, co si nenamažeš na chleba”.
  O vodě, její struktuře a dalších informacích s ní souvisejících dělám pravidelné přednášky a zásadně nepiji vodu plněnou do plastu – o tom co plast dělá s vodou také na přednáškách informuji.
  Přeji pěkný den

  • 12.6.2020 (22:27)
   Permalink

   Diky za komentar. Voda do skla by byla jednoznacne lepsi, ano. Z druhe strany plastu je nekolik druhu a lze si zvolit dnes uz bezoecnejsi obal. A s mytim souhlasim, ale shanet special vodu jeste na myti.. 😉 a chemie jasna vec, ano.. mne to rikal muj ucitel taky. Nemazat se nicim co neda snist..

   • 13.6.2020 (1:18)
    Permalink

    Věnuji se vodě, mou vyvinuté zařízení umí vyčistit i vodu od organické chémie (pesticidy, hormony, farmaka a jejich metabolity) a nechal jsem to i otestovat + produkuje H3O2 atd. A co se týká plastu – extrémně ničí jakékoli energie ve vodě – několik let jsem to testoval na bakteriich + dělal foto krystalů atd. Zařízení máme i doma na přívodu do domu 😊

 • 3.4.2021 (16:54)
  Permalink

  Velmi děkuji za tip na vodu Royal. Je to měsíc, co jsem ji začala pít a můj problém je jak se zdá pryč. Vždy o víkendu, ráda spím trošku déle než obvykle 🙂 a v poslední době se mi čím dál častěji stávalo, že jsem se vzbudila s pocitem, že mi vaří krev a nejvíce jsem měla horkost v oblasti srdce a také jakoby tlak a bolela mě hlava. Teď již druhý týden OK. Zdá se, že problém je vyřešen 🙂 . Děkuji

Napsat komentář