Další fáze Operace koronavirus – co bude dál?

Makia Freeman

Teď, když manipulátoři z Nového světového řádu (NWO) vynaložili tolik námahy, aby lidem ukázali, že je mohou kdykoli zavřít doma a že občanské svobody nikdo nikomu negarantuje, si nelze nepoložit otázku, co přijde dalšího. Mnohým lidem došlo, že vládní reakce byla mnohem horší než samotný problém. Manipulátoři samozřejmě chtějí z krize vytěžit maximum, což vysvětluje, proč se v mainstreamových médiích objevuje tolik zmínek o druhé vlně, třetí vlně a tak dál. Vysílají k nám zprávu: bojte se, klid už nebude, tohle je nová norma. Co se krom těch vln plánuje dalšího? Je jeden dobrý způsob, jak to zjistit: zeptat se Billa Gatese.

Bill Gates odhaluje možnou budoucnost: bioteroristický útok; 1. a 2. pandemie

Komik Stephen Colbert si popovídal s frontmanem NWO Billem Gatesem (depopulačním nadšencem, propagátorem digitálních certifikátů a zastáncem zákazu shromažďování, nebudete-li očkovaní). Tohle Gates řekl o další fázi:

Colbert: „Pokoušel jste se nás varovat před pandemií a my jsme neposlouchali. Před jakou další věcí, která se stane do pěti let a my jí nevěnujeme pozornost, byste nás rád varoval nyní?“

Gates: „Hororový scénář by byl bioteroristický útok, protože existuje patogen s vysokou smrtností… většina práce, kterou děláme, abychom se připravili na 2. pandemii (tomu, co je teď, říkám 1. pandemie), jsou zároveň věci, které potřebujeme, abychom minimalizovali dopady bioterorismu.“

Terorismus za pomoci biologických zbraní! To je koncept, o který se poslední dobou otírají masmédia. The Hill v článku Koronavirus jako vzor pro bioterorismus píše, že „teroristé by mohli po světě náhodně šířit virus prostřednictvím infikovaných agentů. To by probíhalo v různých lokalitách (např. Itálie, Írán, Západní pobřeží USA atd.), výsledkem by byl zmatek. Spekulace ‚expertů‘ by ještě zhoršovaly chaos a paniku. Nebylo by to nijak finančně náročné…“ The Daily Beast konstatuje, že koronavirová fušeřina vlévá novou krev do žil teroristických hnutí a teroristům zcela jistě neunikla zranitelnost společnosti vůči pandemii.

Tento druh obav je zcestný z mnoha důvodů, zejména z jednoho: hlavním tvůrcem (nebo jedním z hlavních tvůrců) biologických zbraní na světě je americká vláda, a ne teroristické skupiny jako ISIS (kterou beztak financují USA). Ostatně co si budeme nalhávat, i koronavirus podle různých informací pochází z USA, kde se měly objevit první případy; americké napojení na wuchanskou biologickou laboratoř také nelze přehlížet.

Cílem je připravit veřejnost na opakování situace pro případ, že by úroveň strachu poklesla příliš nízko, lidé by přestali být poslušní a bylo by nutné medicínsky či právně ospravedlnit zákaz vycházení. On tedy není ospravedlnitelný ani dnes, ale vzhledem k tomu, že se jedná o bitvu, v níž hlavní roli hraje vnímání, vytáhne NWO z rukávu jakékoli triky, které podpoří udržení iluze.

Vraťme se ke Gatesovi, který použil výrazy „první a druhá pandemie“ (Pandemic I and Pandemic II). Ty nejspíš využívá běžně, jak nasvědčuje tento jeho blog: „Kdo prožije 1. pandemii, nikdy na ni nezapomene.“

2. vlna, 3. vlna, 4. vlna a další…

Bioteroristický útok pod falešnou vlajkou by byl extrémní krok. Méně extrémní by bylo pokračování současného scénáře dalšími vlnami. Lidé jsou už teď postupně programováni, aby takový vývoj situace očekávali. Už 17. března organizace, jako je MIT, předpovídaly, že nová nemoc bude mít mnoho „vln“, které bude možné udržet pod kontrolou jen „opakovanými obdobími sociálního distancování“.

Graf vypracovaný na MIT; předpovídá další fáze průběhu epidemie COVIDu a představuje jeden z opěrných bodů pro zachování „sociálního distancování“:

periodic social distancing MIT

I kdybyste věřili, že je tu skutečně nějaký nový virus, který se divoce šíří a je odpovědný za všechna ta úmrtí, je toto doporučení v rozporu s tím, co tvrdí mnozí epidemiologové (např. Knut Wittkowski) – že nejlepší způsob, jak si poradit s epidemií, spočívá v tom, že necháte virus, ať se šíří, čímž umožníte imunitnímu systému lidí, aby si s ním poradil. Wittkowski dokázal jen těžko zakrýt ohromení nad absurdním zákazem vycházení a drakonickými opatřeními. Prohlásil:

„Chození ven je přece to, co respirační nemoci zastavuje.“

Krátce a stručně, celá druhá vlna je propaganda. Je to prediktivní programování, jehož cílem je připravit společnost na další a další vlny a tím prodlužovat tuto výnosnou psychologickou operaci, jak budou sociální inženýři NWO potřebovat, i kdyby to znamenalo, že si budou cucat data z prstu. Propagace opakovaných vln COVIDu jede v mainstreamových médiích na plné obrátky, jako příklad může sloužit Yahoo a The Hill.

Předvídatelnost propagandy

Teď, když se opatření v různých zemích světa (i v některých státech USA, např. v Texasu) uvolnila a lidé se pomalu vracejí k normálnímu životu, by nás nemělo překvapit, že se zase někde objeví další ohnisko. Také by nás nemělo překvapit, že úřady označí lidi protestující proti ztrátě občanských svobod za šiřitele viru, kteří ohrožují společnost, a tvrdě proti nim zasáhnou. Odpůrcům kroků, které ničivě dopadají na ekonomiku, se dostane nelítostné kritiky a odsudků jakožto penězi posedlým sobcům.

Ať už se stane cokoli, vyšší místa to obrátí ve svůj prospěch: když nebudou nové nárůsty případů a úmrtí, bude to díky skvělému, jakkoli drastickému postupu úřadů. Když nárůsty budou, tak to mohlo být horší, kdyby nebylo těch opatření – ta bude samozřejmě nutné prodloužit nebo obnovit. Černá je bílá, nahoře je dole, nevědomost je síla a válka je mír.

Propaganda je vždycky do značné míry předvídatelná. Další fáze, ať už se budou odvíjet jakkoli, budou taky předvídatelné – pro ty, kdo mají oči k vidění.

Pamatujte si tento klíčový bod:

Karanténa je omezení pohybu nemocného člověka. Omezení pohybu zdravého člověka je tyranie. Mějte oči dokořán a uši nastražené. Čtěte, zjišťujte si fakta a dělte se o ně s rodinou, přáteli a známými. Pravda je mocnější než lež.

Zdroj

Napsat komentář