Výrobci vakcíny proti covidu-19 neponesou za svůj produkt právní odpovědnost, očkování nebude bezpečné

(Natural News)

„Společnosti AstraZeneca byla zaručena ochrana před budoucími žalobami kvůli odpovědnosti za škody způsobené produktem ve vztahu k její vakcíně proti onemocnění COVID-19, kterou s nadějí očekává většina zemí, s nimiž má tato společnost uzavřeny smlouvy o dodávkách,“ informuje agentura Reuters. „Ve Spojených státech již nyní existuje právní úprava, díky níž se vylučují žaloby za škody způsobené produkty, které pomáhají zvládat krize veřejného zdraví, a to na základě PREP Actu, zákona o veřejné připravenosti na nouzové situace.“

Jinými slovy, vakcínu vám vnutí, ať už bude bezpečná, nebo ne. Dlouhodobé testy se kompletně přeskakují. Od testů na zvířatech se povětšině upustilo. A společnost Moderna, nejvýraznější výrobce očkovacích látek na covidové scéně, veřejně přiznala, že během druhé série injekcí 100 % subjektů klinických testů zaznamenalo negativní vedlejší účinky.

Bill Gates sice prohlašuje, že vakcíny, kterou budou dostávat lidé po celém světě, bude potřeba několik dávek, ale přesto vidíme, že už u druhé dávky (nemluvě o třetí nebo čtvrté) postihují nějaké vedlejší účinky úplně každého, což ukazuje, že se situace kumulativně horší spolu s rostoucím počtem dávek.

Výrobce nic nenutí k tomu, aby produkovali bezpečné vakcíny

Ta naprostá absence finanční odpovědnosti znamená, že výrobce vakcín vůbec nic nenutí k tomu, aby dodržovali opatření na kontrolu kvality. Když je nikdo nemůže žalovat z důvodu, že jejich vakcína někomu způsobila újmu nebo dokonce smrt, neexistuje žádná pobídka, kvůli níž by se nějak zvlášť zaměřovali na bezpečnosti svých produktů. Prioritou pro ně není bezpečnost, ale rychlost. Musí svoji vakcínu dostat co nejrychleji na trh, aby byli mezi prvními a měli největší zisky.

Toto spiknutí podporuje i fakt, že technologičtí obři, jako je Google, Facebook a Twitter, budou samozřejmě cenzurovat všechny zprávy o újmách způsobených novým očkováním. Tím pádem člověk nejen nebude mít zastání, ale ani si nebude moci veřejně stěžovat na internetu.

Fungovat to bude (alespoň v USA) takhle: CDC oficiálně prohlásí nekvalitní, nebezpečné vakcíny za „bezpečné“. Tím pádem bude kdokoli, kdo zpochybní kvalitu vakcíny, cenzurován na základě „nerespektování směrnic CDC“ nebo něčeho podobného.

Tudíž budou moci společnosti, jako je Moderna, Pfizer, Astrazeneca nebo Bayer, moci produkovat smrtící vakcíny, které po světě klidně zabijí miliony lidí, a ve společnosti bude chybět mechanismus, na jehož základě by se lidé mohli ozvat a postavit farmaceutické koncerny před soud.

Řádný proces přijetí nového farmaceutického produktu je minulost. Nemáte právo říct ne. Buď se přizpůsobíte, nebo přijdete o práci, o možnost využívat veřejnou přepravu nebo dokonce veřejné nákupní prostory.

Teď žijete v medicínském policejním státě. Kdo mu bude oponovat, bude umlčen. Každý si bude muset nechat píchnout experimentální koktejl toxických látek, po němž není vyloučena ani smrt. Když si budete stěžovat, vymažou vám účet. Když je budete chtít žalovat, nebudete mít šanci. Když zemřete, bude oficiální příčinou covid-19, aby se ospravedlnilo další očkování.

K tomu všemu ty vakcíny pravděpodobně ani nebudou fungovat.

Veškerá rizika ponesete VY

Tím, že skutečnou odpovědnost přenesli na vás, na pacienta, se farmaceutickým gigantům podařilo dosáhnout absolutní právní imunity.

Bolet to bude vás a vy také ponesete všechny náklady na hospitalizaci či náklady související s dlouhodobými zdravotními následky. Případný pohřeb budou platit vaši blízcí. Farmaceutickým společnostem budou plynout veškeré výhody; vy ponesete veškerá rizika.

Toto uspořádání věcí, které je v zásadě Kongresem schválenou koluzí mezi Big Pharmou a bohatou elitou z řad zákonodárců, která si nechává kampaně platit farmaceutickou lobby, je naprosto nehorázné. Bere lidem právo na spravedlivý proces, zatímco přesunuje břemeno z farmaceutických koncernů na lidi, kteří si budou muset proti své vůli nechat píchnout jejich produkt.

Vy se budete muset nechat očkovat a pak budete nuceni hradit si sami náklady, které vám vzniknou v souvislosti s nepříznivými účinky očkování.

V téhle habaďůře jedou CDC, FDA i WHO a samozřejmě i korporátní média, vydavatelé lékařských časopisů a internetoví giganti provozující komunikační platformy. Ti všichni dostávají od farmaceutické lobby všimné. Peníze tečou od jednoho k druhému, zatímco miliony lidí čekají velké zdravotní i finanční problémy, jejichž příčinou bude experiment obřích rozměrů, který zjevně porušuje norimberské principy zakazující medicínské experimenty na lidských bytostech.

Není divu, že je tolik Američanů odhodláno bránit svůj život před útokem novou vakcínou. Ten je technicky vzato totéž co útok smrtící zbraní.

Dr. Mikovitsová varuje, že vakcína proti koronaviru by mohla připravit o život 50 milionů Američanů

Dr. Judy Mikovitsová, na kterou zákeřně útočí provakcinační média (v poslední době kvůli dokumentu „Plandemic“ – „plándemie“), nedávno řekla, že vakcína proti COVIDu-19 může svou nebezpečností zdaleka překonat všechny předchozí:

„Takže teď to agens vstříknou do každé buňky těla. Nedokážu si představit lepší recept na něco, co lze považovat za masovou vraždu v takovém měřítku, že by v Americe na tuto vakcínu mohlo zemřít až padesát milionů lidí.“

Zdroj

Napsat komentář