Za novým plánem na cenzuru Facebooku stojí dva nejzlejší lidé na světě – Bill Gates a George Soros

J.D. Heyes

(NaturalNews) Pokud existuje něco, co levice nesnáší víc než cokoli jiného, je to upřímná, otevřená diskuse o ideálech. Levičáci se ve svém všeobjímajícím autoritářství vyhýbají debatě jak čert kříži, protože v hloubi duše vědí, že nejsou schopni obhájit své pozice – větší a centralizovanější vládu, rádoby „řešení“ vnucená shora, rozsáhlou a drahou byrokracii, omezení svobody a individualismu.

Co tedy dělá levice místo debatování? Omezuje volnou diskusi, křikem umlčuje oponenty, ignoruje konkurenční názory a cenzuruje každého, kdo vybočuje z liberální řady.

Právě o tohle jde v celém tom tažení Facebooku, Googlu a jiných informačních gigantů proti tzv. falešným zprávám. Když vytřel republikánský kandidát Donald J. Trump podlahu s pomazanou levičáckou kandidátkou, čtyřikrát poraženou loser Hillary Clintonovou, začala za to šílená levice klást vinu „falešným zprávám“ z alternativních zdrojů (jako jsme my), které si dovolily publikovat pravdu o tom, co Clintonová představuje a proč nepatří do Oválné pracovny.

Teď začíná být zřejmé, kdo stojí za snahami umlčet otevřené zpravodajství našeho druhu. Jak poznamenává Free Thought Project, jsou tyto snahy celé olepené špinavými otisky prstů miliardáře a globalisty George Sorose, který pravidelně financuje hnutí a kauzy, které jdou proti svrchovaným americkým zájmům.

Stojí za tím nechutný Soros a jiní význační levičáci

Soros je jedna z mnoha levičáckých figur financujících poslední pokus Facebooku o cenzuru konkurenčních politických ideologií a hlášení „nepohodlných“ faktů. V nedávných dnech ohlásil výkonný ředitel Facebooku Mark Zuckerberg plán, jehož cílem bude boj proti „falešným zprávám“. Toto nebylo v centru jeho pozornosti, než na něj začala mainstreamová levice tlačit v důsledku prohry Clintonové, jak upozorňuje Free Thought Project. Lidé z alternativních médií, která o Clintonové a Demokratech nepublikovala žádné „falešné zprávy“, ale spíš dělala práci starého mainstreamu a bez cenzury zkoumala všechny kandidáty, na toto rozhodnutí právem zareagovali s podezřením, zděšením a úzkostí.

Na této strategii Facebooku je obzvlášť nepříjemné to, že se tento obr mezi sociálními médii rozhodl spolupracovat s organizacemi „prověřujícími zprávy a fakta“, které se však již dříve přikláněly na stranu levice. Facebook uvedl, že bude využívat odborníky na prověřování faktů z „důvěryhodného“ Poynter Institute, což není vůbec dobré, protože institut financuje mimo jiné Sorosova nadace Open Society Foundation – a rovněž Google, nadace Craiga Newmarka, Nadace Billa a Melindy Gatesových, Omidyar Network a jiná význačná levicová uskupení.

Měli bychom upozornit na to, že zakladatel eBaye Pierre Omidyar daroval Clintonovým a jejich takzvaným charitám více než 30 milionů dolarů a Gatesovi nadaci Clintonových také přispěli nějakými 25 miliony.

Navíc Soros—který vynaložil v roce 2007 asi 27 milionů dolarů ve snaze o porážku prezidenta George W. Bushe – vysolil víc než 25 milionů dolarů na podporu Hillary Clintonové a jiných Demokratů v právě ukončeném volebním cyklu.

Podtrženo a sečteno, není tato kampaň za vymýcení „klamných zpráv“ nic jiného než krvesmilné levičácké úsilí o cenzuru konkurenčních politických idejí a zpravodajství založeného na faktech, které poškozují kauzu „politického pokroku“, protože subjekty, které mají rozhodovat o pravosti či nepravosti zpráv, jsou nesmírně neobjektivní.

Jak uvádí Institut Rona Paula:

Nepropadejte strachu. Skupinka nezištných, nestranných filantropů se nabídla, že podpoří tyto „fact-checkers“ (osoby, jejichž úkolem je prověřovat fakta) v jejich snahách čenichat po všem, co budou považovat za „falešné zprávy“, a nechávat to zmizet ze světa. Zdá se nicméně poněkud podivné, že tito dárci jsou všichni tím či oním způsobem zavázání Hillary Clintonové a levicovým intervencionistům z Demokratické strany.

Vzhledem k tomu, jací levicoví hráči financují tyto snahy Facebooku o potlačování „falešných zpráv“ a hodlají se na nich podílet, nečekejte nic skromnějšího než otevřenou cenzuru alternativních médií – jediných mediálních organizací, které se v současné době věnují skutečnému, čestnému a na faktech založenému zpravodajství.

 

Zdroj

Napsat komentář