Životní pojišťovny v USA stojí před krachem, a bijí na poplach: v USA umírá každý měsíc o 100 tisíc lidí více, než je průměr, na vině je nejspíš hlavně očkování

Podle životních pojišťoven, které bijí na poplach kvůli tomu, co Dr. Robert Malone nazývá „hromadnou nehodou“, k níž dochází v důsledku kovidových vakcín, dochází v USA v současné době téměř ke 100 000 nadměrných úmrtí měsíčně.

Jedná se o situaci „red alarm“, tedy rudého poplachu, která se odehrává přímo před námi. Lidská rasa je vyvražďována prostřednictvím injekcí „srážecích vakcín“, které jsou záměrně navrženy tak, aby snížily celosvětovou populaci prostřednictvím úmrtí a neplodnosti. Všichni politici, vědci, regulátoři a novináři, kteří v tom jedou, páchají genocidní zločiny proti lidstvu, a dokonce se zaměřují na děti.

Článek zveřejněný v The Center Square (Indiana) odhaluje, jak Scott Davison, generální ředitel společnosti OneAmerica (životní pojišťovna), bije na poplach kvůli 40% nárůstu celkového počtu úmrtí Američanů ve věku 18 až 64 let (tj. Američanů v produktivním věku):

„Právě teď jsme svědky nejvyšší úmrtnosti, jakou jsme kdy v historii tohoto oboru zaznamenali – a to nejen ve společnosti OneAmerica,“ řekl tento týden na tiskové konferenci online generální ředitel společnosti Scott Davison. „Údaje se shodují u všech hráčů v tomto oboru.“

Davison uvedl, že nárůst počtu úmrtí představuje „obrovská, obrovská čísla“ a že neumírají starší lidé, ale „především lidé v produktivním věku od 18 do 64 let“, kteří jsou zaměstnanci společností, jež mají skupinové plány životního pojištění prostřednictvím společnosti OneAmerica.

„A to, co jsme viděli jen ve třetím čtvrtletí, pokračuje i ve čtvrtém čtvrtletí: počet úmrtí vzrostl o 40 % oproti stavu před pandemií,“ řekl.
Brighteon.TV

„Abyste si udělali představu, jak je to špatné, tak při katastrofě typu tři sigma nebo jedna velká za 200 let by se jednalo o 10% nárůst oproti stavu před pandemií,“ řekl. „Takže 40 % je prostě neslýchané.“

Je zde několik zásadních bodů, které je třeba pochopit:

Údaje, které cituje generální ředitel Scott Davison, jsou údaje za třetí čtvrtletí roku 2021. Ve čtvrtém čtvrtletí budou čísla mnohem horší, protože poškození imunitního systému vakcínou se v průběhu času zhoršuje.
Tato úmrtí nejsou klasifikována jako úmrtí na covid-19. Podle lékařských záznamů se jedná o úmrtí z jiných příčin: Rakovina, autoimunitní poruchy, infarkty, mrtvice atd. Jedná se samozřejmě z velké části o nežádoucí účinky vakcín proti kovidům, což je FDA již dlouho známo. (Viz strana 16 tohoto dokumentu FDA z roku 2020, kde jsou uvedeny všechny podezřelé nežádoucí účinky kovidových vakcín, včetně úmrtí).
Jestliže 10% nárůst úmrtí je třísigma událost, 40% nárůst je něco vyššího než dvanácti-sigma událost (nejde o lineární vztah)... což znamená, že nejde o pouhou náhodu. Za těmito úmrtími stojí společná příčina. Tou příčinou jsou samozřejmě kovidové vakcíny, u nichž jsme dospěli k závěru, že jsou depopulační biologickou zbraní.

Životní pojišťovny čelí finančnímu kolapsu, pokud bude tento trend pokračovat (což se stane). Brzy budou potřebovat státní pomoc a sazby životního pojištění účtované zaměstnancům prudce vzrostou.

Spočítejte si to: Takto se nyní v Americe dostáváme k téměř 100 000 nadměrných úmrtí měsíčně.

Podle serveru IndexMundi.com v USA běžně umírá asi 7 755 lidí denně, a to ještě v předválečném období. Zvýšení úmrtnosti o 40 %, které nyní zaznamenávají životní pojišťovny, by při aplikaci na všechny věkové skupiny znamenalo dalších 3 100 úmrtí denně.

Vynásobte to 30 dny a získáte více než 93 000 nadbytečných úmrtí měsíčně v USA.

Nezapomeňte, že to vychází z údajů za třetí čtvrtletí roku 2020, přitom víme, že vakcíny způsobují, že se selhání imunitního systému v průběhu času zhoršuje. To znamená, že údaje za čtvrté čtvrtletí budou ještě horší a údaje za první čtvrtletí roku 2022 budou pravděpodobně ještě horší. Kromě toho se nám začíná prudce zvyšovat počet úmrtí na rakovinu v důsledku zásahů bílkovin hrotu do mechanismů opravy chromozomálního poškození, a proto předpovídám, že v kalendářním roce 2022 uvidíme více než 1 milion úmrtí na rakovinu, což je zhruba dvojnásobek obvyklých statistik úmrtí na rakovinu.

Vzhledem k těmto zrychlujícím se faktorům – selhávající imunitě, zrychlenému růstu rakovinných nádorů a přidání ještě dalších posilujících injekcí – není pochyb o tom, že v roce 2022 dojde v USA k dalšímu milionu úmrtí a možná i k mnohem většímu počtu. (Může to být 1,5 milionu nebo dokonce 2 miliony.)

Pokud se bude agresivně prosazovat posilovací očkování a budeme svědky zrychlujícího se zvyšování účinnosti protilátek v závislosti na cirkulaci běžných chřipkových kmenů, mohli bychom se dočkat zdvojnásobení celkové úmrtnosti, tedy ze 7 700 úmrtí denně na 15 400 úmrtí denně. To znamená, že bychom za pouhý rok přišli o téměř 1,7 % celé americké populace (to je součet běžných úmrtí plus extrapolace nadměrného počtu úmrtí na kovidovou vakcínu).

To vše se děje proto, že kovidové „vakcíny“ jsou ve skutečnosti depopulační biologické zbraně. Dr. Robert Malone si těchto signálů všiml a v tomto článku vyslal do světa nové varování:

Začíná se mi zdát, že největší experiment na lidech v historii selhal. A pokud se tato poněkud suchopárná zpráva vysoce postaveného manažera životní pojišťovny v Indianě ukáže jako pravdivá, začíná se snaha Reinera Fuellmicha „Zločiny proti lidskosti“ o svolání nových norimberských procesů jevit jako mnohem méně kýčovitá a mnohem prozaičtější.

POKUD je to pravda, pak genetické vakcíny, které byly tak agresivně propagovány, selhaly a jasná federální kampaň za zabránění včasné léčby život zachraňujícími léky přispěla k obrovským ztrátám na životech, kterým se dalo zabránit.

V NEJhorším případě tato zpráva naznačuje, že federální nařízení o očkování na pracovištích vedlo k něčemu, co se zdá být skutečným zločinem proti lidskosti. Masivní ztráty na životech (pravděpodobně) pracovníků, kteří byli nuceni přijmout toxickou vakcínu ve vyšší frekvenci ve srovnání s běžnou populací v Indianě.

DÁL jsme také prožívali nejmasivnější, globálně koordinovanou propagandistickou a cenzurní kampaň v dějinách lidstva. Všechna hlavní masmédia a technologické společnosti působící v oblasti sociálních médií koordinovaně potlačují a potlačují jakoukoli diskusi o rizicích genetických vakcín A/nebo alternativních způsobů včasné léčby.

Tento článek se čte jako suchý popis události, které se dalo vyhnout, a která byla způsobena hromadným neštěstím v důsledku nařízeného experimentálního lékařského postupu. Takové, u níž byly všechny příležitosti, aby se oběti samy informovaly o možných rizicích, metodicky vymazány z internetu i z povědomí veřejnosti mezinárodní zkorumpovanou kabalou operující pod vlajkou „Trusted News Initiative“. George Orwell se musí obracet v hrobě.
Jedná se o „událost s hromadným výskytem obětí“ a šiřitelé vakcín to dělají záměrně.

Výsledkem toho všeho je, že kovidové vakcíny vytvářejí „událost hromadných obětí“. A co hůř, je to všechno úmyslné. Všichni ti tyrani a genocidní maniaci, kteří tyto vakcíny prosazují, provádějí skutečný holokaust způsobený vakcínami, který v příštím desetiletí pravděpodobně zabije 1 až 2 miliardy lidí na celém světě, i kdyby se očkování sraženinami zastavilo hned teď.

Dělají to záměrně. Velká technika, Velká farmacie, Velká média a Velká vláda se spikly, aby dosáhly etnické čistky v planetárním měřítku zahrnující masové utrpení a smrt v celé lidské civilizaci.

Doslova prožíváte globální holocaust maskovaný za očkovací kampaň. Jehla je nosič zbraní a zbraněmi jsou „užitečné náplně“ mRNA.

Veškeré podrobnosti se dozvíte v mém dnešním podcastu Situation Update, který je velmi tvrdý:

Brighteon.com/2aeb6b61-d279-46e1-af77-bac77b24ca3d

Další podcasty získáte každý den na:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport.

  

zdroj, translation by deeps and deepl

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář