Astronaut Buzz Aldrin varoval: „Všichni jsme v nebezpečí. Tohle je zlo samo.“

Pozn. jm: Jižní pól je zřejmě gate, který patří nacistům na druhé straně Země. Hrozí nebezpečí od nich?

z redflagnews.com

Americký astronaut Buzz Aldrin zveřejnil na svém oficiálním ověřeném twitterovém účtu zlověstnou zprávu, kterou později z neznámých důvodů vymazal. Zpráva zněla: „Všichni jsme v nebezpečí. Tohle je samo zlo.“ Provázela ji fotografie pyramidového útvaru na Jižním pólu, viz níže.

Zdá se, že měl Aldrin na mysli tento objekt, jak ho ukazuje Google Earth:

Pyramida je nedaleko britské antarktické Stanice princezny Elizabeth, jak je vidět na této fotografii:

Jak nedávno informovala média, na Jižní pól se nedávno vydal ministr zahraničí USA John Kerry, údajně aby z první ruky získal informace o „globální klimatické změně“. Kerry je nejvýše postavený americký politik, který kdy navštívil Antarktidu, a jeho cesta na takové místo mnohé překvapila. Přece jen je neobvyklé, aby Spojené státy vyslaly vrcholného diplomata někam do dálav, aby si tam prohlédl… led.

Aldrinův tweet a jeho pozdější podivné vymazání teď vyvolává spekulace, zda přece jen cesta ministra zahraničí do země nikoho nemá určitý diplomatický podtext. Nachází se v Antarktidě nějaká entita, s níž udržujeme diplomatický kontakt?

Jestliže je tomu tak, proč nás Buzz Aldrin varoval, že jsme v nebezpečí? Proč hovořil o „zlu samotném“?

Pokud je na Jižním pólu něco, co lze považovat za „samo zlo“, pak by to mělo lidstvo vědět, aby se mohlo rozhodnout, jakým způsobem s tím naložit; i kdyby došlo k závěru, že to raději nechá být. Jenže teď, když nám důvěryhodný, respektovaný astronaut sdělil, že „jsme všichni v nebezpečí“, se ta záležitost – ať je to cokoli – stala věcí NÁS VŠECH.

Až budou k dispozici další informace, napíšeme více.

 

Zdroj

Napsat komentář