Roušky dusí naše děti, jaká je pomoc, pomohou také homeopatika?

Disclaimer: Tento článek vyjadřuje poznání a zkušenost autora. Pro oficiální stav věcí se však vždy zeptejte svého lékaře, faráře a poslance.

Ti vědí všechno nejlíp. Jsou za to placeni. Přepláceni. Upláceni.

Svým nezájmem, laxností a strachem jsme dopustili genocidu mocných na naše fyzickém a psychickém zdraví. Ale ten nejhorší okamžik zřejmě nastává tím, že nekonáme nic na ochranu našich dětí, které pohlaváři politických stran nechávají postupně ve školách dusit. Soud zřejmě zasáhne, ale jako vždy se zpožděním řady týdnů či měsíců. Podle všeho se odpovědnost, dokonce i trestně právní odpovědnost může přesunout až k ředitelům. Nás však zajímá jiná věc. Je dětem zdravotně v rouškách pomoci?

Nejprve popis toho, k čemu dochází.

Establishment vás bude přesvědčovat, že molekuly kyslíku a dalších plynů jsou tak malé, že rouškami v pohodě projdou. Ano, ještě menší jsou pak viry, pokud na ně věříme a ty projdou rouškami ještě o mnoho snadněji. Ale..! Proč je tedy lidem v rouškách špatně? Proč nás přesvědčují, že nám má být krásně, když jsme unavení, nesoustředění, s bolestmi hlavy, nebo dokonce nemocní, s bolestmi v krku, atd.? Každý na roušky reagujeme jinak. Zcela ohavné a trestuhodné je ale zarouškovat děti.

Člověk ke svému dýchání potřebuje kyslík. Saturace kyslíkem by se u zdravého člověka měla blížit 100% v periferiích teoreticky, prakticky je to o něco méně, přibližně 97%. Během dýchání s rouškou tato saturace klesá o přibližně další 3-4 procentní body. To se zejména při dlouhodobém praktikování ukazuje jako klíčové a bohužel, zcela zásadní vliv to má zejména u dětí.

Nezávislý tisk například v Rakousku se otravami z roušek průběžně zajímá, píše se o tom například zde.

Co roušky u značné části populace, a zejména tedy dětské, přinášají, resp. odnášejí a ničí? S jejich dlouhodobějším nošením přichází únava. Nesoustředění. Bolení hlavy. Astmatické stavy. Agresivita. Vysoký tlak, nízký tlak. Prekolapsové stavy. Srdeční arytmie. Problémy s trávením. Hormonální problémy. Problémy se spánkem. Noční děsy. Psychické problémy. Nedokonalá metabolizace a tvorba oxidových residuentů. Nezapomeňte, že fyzické problémy budou přicházet postupně, první můžete sledovat v řádu 4-6 týdnů od započetí nošení roušek dětmi.

Mnozí dospělí ale následky nedostatku kyslíku známe. Podobnou „efektivitu“ a paseku totiž dělá v našem těle stres. I když pozvolněji.

To zásadní je, že se lidem postupně okyseluje krev. Může za to jak samotný nedostatek kyslíku, tak další plyny, které bychom měli vydechnout, může za to také klesající oběh krve (a tím i její filtrace, tělo musí v krizové situaci šetřit energii, tedy sníží činnost mozku a srdce, poté, co naopak první chvíle běží vše rychleji, ale pak „odpadnou“), a může za to postupné snižování imunity (mj. toxiny a bakterie v krvi). Kyselost rovná se ztráta energie, ztráta napětí buněk, odstartování nemoci, největší stádium kyselosti je rakovina.

To zcela nejhorší je ovšem toto: zastavení vývoje dětského mozku. Ano, vláda se touto genocidou snaží z vašich dětí udělat imbecily, snížit jim IQ, aby lépe vyhovovaly vizi poslušných otroků v montovnách NWO!

Základní problém může být zejména v množství nadechovaného kyslíku. Cituji z článku autora tm, který vše měřil u svého známého, lékaře, zubního chirurga:

„Pevně věřím, že si čtenáři dávno zjistili, popřípadě to vědí ze školy, kolik kyslíku je v atmosféře. Je to přesně 21% O2. Další obsažené plyny si můžete najít na wikipedii, pro nás v tento moment nepodstatné.

Nasadil mně roušku, pod kterou dal sondu na kyslík a já začal dýchat. Na začátku bylo 21% O2. Hned po prvních nádeších klesla hodnota na 20%, dále pak na 19,5% a neustále při opakovaném dýchání klesala. Z přístroje se ozýval alarm, protože anesteziolog nesmí nechat operovanému pacientu klesnout kyslík pod 21 %. Po dalších několika nádeších kyslík rapidně klesl na 18, 17,5 až na spodní hranici 16,5 procenta .

Z přístroje se ozýval děsivý alarm a takto měl varovat anesteziologa před případným přidušením pacienta v narkóze.

Celý postup jsme opakovali se všemi rouškami. U všech probíhal pokles kyslíku stejně. Také můj šál nepropustil o moc více čerstvého kyslíku než roušky. A to je řídčeji tkaný a použil jsem jednu vrstvu. Nakonec to stejné vyzkoušel i můj známý – chirurg. No, po pravdě řečeno, oběma se nám z toho udělalo špatně. Tušili jsme průs*r, ale takový to…?“

Videa o měření nedostatku kyslíku či přebytku co2 (až 10 tisíc jednotek, obvyklá norma je 1.000) jste možná viděli, jsou na you tubu určitě k dohledání, ale neměl jsem čas je hledat.

Lidé, kteří nejsou dokysličení, jsou spavější. Nedostatek kyslíku může znamenat 1-3,5 hodiny spánku navíc. Toto by měla být správná reakce lidského těla na nedostatek kyslíku. Spánek.

První pomocí je Slunce, ovšem ne každý má nyní prostor vyrazit na jih do tepla a Slunce, i když by to měli udělat všichni. Jsou stále země, které roušky prakticky nepoužívají, jejich nošení není povinné. Slunce doplňuje správnou hladinu vitamínu D v naší 55. rovnoběžce jen během června a července, tedy, pokud svítí. Jinak je nutno hladinu vitamínu D suplementovat.

Z hlediska nápojů může pomoci:

 1. nezapomeňte na vodu! Osobně mám dobré zkušenosti se zásaditými vodami Royal o hladině ph 7,4 a 8,5. Ve větším množství můžete nakupovat přímo u dodavatele, protože se hradí i doprava, jinak se porozhlédněte po maloobchodní síti. Heslo na e-shopu Royal pro případnou slevu, které v určitém množství kompenzuje cenu za dopravu pro mé čtenáře je: letsgojin , což je pracovní název mé připravované knihy.
 2. samozřejmě, existují nápoje – byť u nás ne moc rozšířené – obohacené kyslíkem, či například vodíkem.. doporučuji!
 3. fresh šťávy nejlépe z citrusů, grep, pomeranč, citrus.. pamatujte však, že občerstvující a zdravé vydrží maximálně 2-3 hodiny. S každou další desítkou minut jejich účinnost klesá.
 4. někdy je možno do sebe dostávat chybějící kyslík a vázat naopak na sebe přebývající další zpět vydechované a vdechované plyny (jde zejména o právě co2 a pak také a zejména dusík) pomocí minerálek, tedy, CO2 sycenými minerálními vodami (ideálně obsahující jak soli, natria, tak magnesia či calcia, tak třeba křemík)
 5. když už je opravdu zle, organismu pomůžou rychlé cukry.. jsou třeba různé glukózo-fruktózové bonbóny v lékárnách, nebo jedna pohotovostní plechovka coca-coly (nikoliv české či slovenské výroby, v nich byste cukr hledali marně, shánějte rakouské, německé, britské, nebo dánské), použijte případně pepsi-colu. Ale denní pití těchto nápojů zpravidla zanechává na těle a váze následky.

Z hlediska doplňků:

Vezměme v úvahu, že dlouhodobým nošením roušek se v tomto případě dětský organismus ocitá v krizi. Potřebuji tedy výrazně více všech minerálů a vitamínů.

Jde nám o to, aby

 1. krev nebyla příliš hustá
 2. o to, aby nebyla příliš kyselá
 3. aby neztrácela červené krvinky

Na ředění krve i na imunitu je vhodné užívat vitamín c – lipozomální formy. Nejlepší zkušenost mám se značkou Mercola, což je význačný americký alternativní lékař a badatel, pro dospělé denně 1-3 tisícové pilulky. U malých dětí by mělo postačit 250-500 mg, u dětí v pubertálním věku a výše již 1.000 mg jako dospělí.

Vitamín D, viz výše. Dítě by v 10 měsících roku (kromě června a červenace, a zejména tedy zimních měsících zcela nezbytně, mělo dostávat týdně aspoň 1.500-3.000 I.U. vitamínu D. Dle stáří a váhy.

Dětská krev je na jangové stavy i záření za obvyklých okolností odolnější, u dospělých pomáhá na slepenou, hustou krev například lecithin (lepší slunečnicový, než sojový).

Zejména u bledých dětí náchylnějších na problém s dýcháním a únavu je třeba řešit i otázku železa. Existují doplňky i pro děti.

Pro správnou práci s kyslíkem je důležitá i správná hladina jódu. Vyvarujte se chemické suplementaci, v úvahu připadají čerstvé mořské ryby, plody, nebo řasy, případně doplňky z řas.

Ve hře jsou klesající hladiny hormonů typu serotonin a melatonin, zažeňte tedy děti brzy spát, 22 hodin je opravdu maximum. U dospělých můžete dodávat hormony formou suplementů, jedná se zejména o melatonin, začínejte však v nízkých hladinách 1 mg a ozkoušejte, co s vámi dělá.

Homeopatika:

Repertorizovali (specializiované homeopatické knihy na základě zkušeností homeopatů i popisů léků uvádějí pro různé obtížen a nemoci vždy několik, někdy několik desítek, příslušných léků) jsme tyto potíže a následky nošení roušek:

asfyxie, cyanóza, nedokrvení mozku, omdlévání, septikémie, dušení, lapání po dechu PP, kolaps PP, kóma PP. (PP znamená první pomoc, rychlý zásah při akutní problému).

Z hlediska celkových následků dušení rouškami se jako šest nejlepších léků, jak se to jeví z holistického pohledu, ukazují níže uvedené. V závorce hlavní „blud“, popis, energetický stav výchylky od normálu, středu. Ředění 9CH míří převážně na fyzické tělo, částečně na psychiku. Čím větší ředění pak, míří to víc a víc mimo tělo, spíše na energetická těla, rodovou genetiku, případně psychiku výhradně. Znovu upozorňuji, že jde o léky na následky dlouhodobého nošení roušek, nikoliv o léky na covid.

Připomínám, že Česká republika na rozdíl od vyspělého světa a její vědecká či lékařská elita homeopatii příliš neuznává, respektive se jí díky své omezenosti spíše vysmívá. Je to i tím, že její účinky nejsou příliš známé, v Rakousku a Německu léčí praktičtí lékaři stále více homeopatií, místo chemie.

 1. Arsenicum album 9CH („otrávili jste mne, to vy za to všechno můžete!“, silný stres, odpojení od celku)
 2. Phosporus 9CH („nemám dost lásky, nemohu dýchat, nejste tu pro mne, neslyšíte mne, kde jste?“, ztráta opory, chaos)
 3. Zde jsou dva druhy, my hodně používáme Laurus nobilis 9CH („musím to přežít, vydržet, nasávám to a musím s tím žít, držet se!“, snaha o vlastní přežití, je-li to možné, spoléhám jen na sebe) plus další typ bobkového listu příznačný a možná důležitější pro tyto věci dušení se se jmenuje Laurocerasus Officinalis 9CH
 4. Opium 9CH („je to šílené, traumatické, bolavé, nelze tu být, musím utéct!“, odpojení se od těla, nedostatek psychické i fyzické síly)
 5. Plumbum metal. – olovo 9CH („tlačíte na mne, jsem z toho přetížený, jsem v křeči!, překážky ve spojení, otrava, zhroucení se dovnitř)
 6. Carbo vegetabilis 9CH (tj živočišné uhlí „nemám už sílu, nevládnu, umírám“, nedostatek životní energie, síly, neschopnost reagovat na podněty)

V případě, že pozorujete jakékoli změny na chování svého dítěte, jeho chuti k jídlu, spánku, živosti, sociálnosti, je tedy možné zvolit z této nabídky, případně třeba za 10 dní vyzkoušet i další lék. Arsen a olovo je stav otravy. Phospor je lék acidorovnováhy a posílení životní energie. Opium je silné trauma, výstřel mimo tělo, kolaps vědomí, laurus je velký jin, uzemňovač. Carbon (uhlík) pak základní jang, síla. Jsme uhlíkové povahy, uhlíkový základ, přesto máme těla jinová, tvořená z takřka dvou třetin vodou.

Léky nikdy nekombinujte. Platí zásada klasické homeopatie jeden lék v jednom čase! Stačí informace podaná jednou, tedy jedna nebo dvě kuličky jednorázově. Pokud chcete informaci zopakovat, pak 3. den po prvním podání. Není potřeba dodávat informaci tělu denně. Nechte tělo zareagovat. Homeopatie postupuje energetickým průchodem na fyzické tělo, stav se tedy může po podání léku na několik hodin, dnů, jen výjimečně týdnů, zhoršit. Uvolňují se však energetická těla a bloky a padají dolů, do fyz. těla. Což je žádaný stav.

Je zde ještě jeden lék, který je v ČR poměrně nesehnatelný. Je jím lék z vysokohorské rostliny Koky – Coca. K dostání by měl být v některých z britských, německých, či rakouských homeopatických lékáren. Používá se při horské nemoci a nemožnosti dýchat, točením hlavy, fází tohoto stavu procházejí zasažení tzv. covid – příznaky. Opět doporučuji ředění 9CH na fyzické tělo, případně 30CH. Ne vyšší.

!! Nejste-li si jisti, nebo raději se chcete poradit, pro další data či detaily kontaktujte svého chiropraktika či homeopata. Nikdy neuděláte špatně. !!

To, že si nepřejete, aby vaše dítě nosilo roušky, je třeba dát na vědomí mailem a ještě doporučeným dopisem pro účely případného soudu vašemu třídnímu učiteli a řediteli ústavu, kam dítko chodí. Jsou ředitelé rozumní a ředitelé strachuplní, kteří se snaží křečovitě dodržet každou blbost, kterou jim někdo přikáže. Oba lze pak žalovat z podezření různých trestných činů. Konzultujte všechnu právní problematiku kolem roušek a covid totality na stránku manželů Záhumenských, stavbeznouze.

Existují také přístroje, které vám pomohou lépe projít touto dobou. Psal jsem o nich zde.

(vypracovali jmm a al)

Co říkají přední světoví vědci o homeopatii a jak funguje se můžete podívat například zde:, mnohé vědecké studie účinnost homeopatie jednoznačně potvrzují

Vyjádření německé neuroložky:

https://www.facebook.com/115305596973231/videos/977681366052139/

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „Roušky dusí naše děti, jaká je pomoc, pomohou také homeopatika?

 • 2.12.2020 (17:12)
  Permalink

  Pokud mohu přidat trochu do mlýnku: homeopatie neboli v překladu stejná nemoc,je léčebná metoda která v těle navodí podobné stavy které jsou při opravdové nemoci. Imunitní systém zapracuje vytvoří protilátky a při opravdové nemoci už ví co má dělat. I na covid je v Asii bězně užívají homeopatika a za další homeopatika se většinou vyrábí z bylinek. A když jsme u covidu neboli dle mého výrazu kurvidu,tak vlastní směs bylinek které jsem si aplikoval a rodině na kurvid s ním zatočila za 3 dny. Pokud někdo má zájem mohu sdílet. A pokud vezmu dnešní medikaci vyrábí se zásadně z ropných frakcí s mraky vedlejších účinků za které nikdo z výrobců neručí.

Napsat komentář