Covid a grafen? Seznam článků, odkazů a další texty

6.8. Lidé na dálkové ovládání? Grafen má zaplnit nízkoenergetické, terahertzové komunikační spektrum

6.8. Společnost La Quinta Columna objevila spojení mezi oxidem grafenu a elektromagnetickým polem.

Začali jsme tedy hledat, jaké materiály nebo lépe řečeno nanomateriály mohou způsobit tyto vlastnosti uvnitř těla, a přišli jsme na některé kandidáty. Jedním z nich byl zpočátku grafen. Grafen uvnitř těla získává magnetické vlastnosti a je supravodičem. Slouží k ukládání energie a kondenzaci a byl silným kandidátem. Aniž bychom zatím věděli, co je uvnitř lahvičky, uvědomili jsme si, že průmysl, nebo spíše burza grafenového průmyslu, má vysoké vzestupné špičky právě v době, kdy začínala očkovací kampaň C-19 na začátku roku, na přelomu prosince a ledna. Ale také, což je docela zajímavé, v průběhu očkovací kampaně proti chřipce.


Když jsme viděli možnosti, které má grafen, nebo spíše nanočástice oxidu grafenu uvnitř těla, pokud jde o neuromodulaci a pokud jde o snímání elektrofyziologických účinků neuronů pro mapování mozku, uvědomili jsme si možnost, že se grafen vstřikuje. Může být grafen vstřikován? Ano. Grafen lze vstřikovat. A ve skutečnosti již některé vědecké práce upozornily na možnost, že by mohl být použit jako nanoadjuvans ve vakcínách.
S touto hypotézou podezření jsme udělali to, co mohl udělat každý a co doporučuji udělat i vám, pokud máte přístup k lahvičce s vakcínou.
Měli jsme přístup k zapečetěné lahvičce od společnosti Pfizer, a to prostřednictvím žádosti určené pro univerzitu, konkrétně na mé jméno. Po nějaké době zkoumání Dr. Pabla Campry Madrida, doktora chemických věd, bakaláře biologických věd a člena univerzity v Almerii, jsme získali tuto předběžnou zprávu, kde nám bylo sděleno, že ve vzorku jsou skutečně pevné důkazy o přítomnosti oxidu grafenu, a že je to také hlavní složka toho, co mylně nazýváme vakcínou.


Grafen a ochrana před ním

JAK SE CHRÁNIT PŘED GRAFENEM? Snad jako vždy nám nejvíce pomáhá obyčejný selský rozum, cit a zkušenosti. Nic nepřehánět, od každého trochu, zelenina, ovoce, pohyb, důvěra ve Stvoření a z toho vyplívající uvolnění a nestrachování se, RaDost ze života a kontakt s přírodou. To však určitě víte již dávno. Důvod tohoto článku, je informace o velmi účinném a cíleném odbourávání Grafenu v těle. Dnes už víme, že existují dva velmi významné zdroje degradující nanotrubičky Grafenu. Objev vědce Kagana a spol. ukazuje, že jedním zdrojem je lidský enzym myeloperoxidáza (hMPO), zeleně zbarvený útočný protein bílých krvinek. Je to slušně fungující „bojová látka“ (spouští tvorbu kyseliny chlorné a tyrosilového radikálu, vesměs účinných jedů proti bakteriím). Je to tedy jakýsi „poddruh“ bílých krvinek, který nás umí léčit nejen od bakterií, ale i od Grafenu. Je tedy dobré dělat maximum pro naše krvinky.

____________________________________

23.7. Grafenové samostatně se budující obvody v mozku jsou vědecká realita; ve vakcínách je grafen

_____________________________________

7.8. Nové objevy: jak ovlivňuje, nebo dokonce způsobuje covid příznaky, oxid grafenu?

Používané roušky, které se v současné době prodávají, obsahují oxid grafenový. Nejen ty, které byly v té době staženy, jak uvádějí média, ale i tampony používané při testech PCR i antigenních testech obsahují nanočástice oxidu grafenu.

Vakcíny COVID ve všech svých variantách, AstraZeca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson atd. rovněž obsahují značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Vyplynulo to z jejich analýzy pomocí elektronové mikroskopie a spektroskopie, mimo jiné technik používaných různými veřejnými univerzitami v naší zemi.

Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu a nové vakcíny proti chřipce a nové a údajně intranazální vakcíny proti COVID, které připravují, rovněž obsahují obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu. Oxid grafenový je jed, který vytváří tromby v organismu, oxid grafenový je toxicita, kdy vzniká srážlivost krve. Oxid grafenový způsobuje změny imunitního systému. Tím, že dekompenzuje oxidační rovnováhu ve vztahu ke gulačním rezervám. Pokud se dávka oxidu grafenu zvýší jakoukoli cestou podání, způsobí kolaps imunitního systému a následnou cytokinovou bouři.

7.8. Michaela Š.

Když se podíváte na dokument Pfizeru podaný v Británii, lipidy, které jsou ve Pfizeru obsaženy, se nazývají ALC-0315 a ALC-0159. Když jsem si vygooglila číslo toho listu, objevila jsem SINOPEG. Neobjevila jsem ji tak, že jsem si vygooglila firmu SINOPEG, ale doslova jsem si vyhledala čísla těch listů. Na jejich webu můžete vidět extrémně dlouhé alfanumerické jméno pro každý lipid. A vidíte, že je to pod kategorií „Pomocné látky vakcíny COVID-19”. Píše se tam „polyethylenglykol-2000”.A tady vidíte, že je to ALC-0159, a že tato firma má sídlo v Číně. A když si pak z patentu Moderny vezmete různé uvedené polyethylenglykoly… 200PEG, 2000PEG, zjistíte, že jsou uvedené v kategorii „Pomocné látky vakcíny COVID-19” na webu firmy SINOPEG. Je to přímo tam… vyrábí se to v Číně. Existují další mRNA vakcíny, které se do USA neprodávají. Ty pomocné látky tady také najdete podle čísla materiálního bezpečnostního listu. Pokud chcete vědět, co je grafen… tady na webu SINOPEG píšou, že jde o „polyetylenglykolem funkcionalizovaný grafen se strukturou jádra a skořápky pro polymerní dielektrika pro ukládání energie: Kombinované mechanické a dielektrické vlastnosti.”To znamená, že grafen může být vodičem elektřiny. Pokud má kladný náboj… o tom se píše v některých studií od NIH, Moderny, atd. Pokud grafen má kladný náboj, tak zničí vše, s čím přijde do kontaktu. Momentálně není nabitý… je neutralizovaný. Zeptáte se: Jak získá kladný náboj, aby se dostal do buňky? To je ten druhý lipid, ten ionizovatelný lipid, který mu dává kladný náboj k proniknutí do buňky. Ale momentálně jsou neutrální… mají neutrální pole. Pokud je tam ale elektromagnetické pole, které aktivuje kladný náboj, potenciálně to způsobí poškození a potenciálně úmrtí, záleží na tom, kde tyto nanočástice skončí v těle lidí, a kolik jich bude.Oxid grafenu je jedovatý a jde o hlavní složku v hydrogelu, což je tekutá šablona UI (umělé inteligence), kterou Elon Musk používá ve svém výzkumu, Bill Gates to stejné, za účelem vytvořit rozhraní mezi lidmi a internetem.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 660 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář