Nové objevy: jak ovlivňuje, nebo dokonce způsobuje covid příznaky, oxid grafenu?

La Quinta Columna dnes vydala naléhavé oznámení, o kterém doufá, že se dostane k co největšímu počtu lidí, zejména těch, kteří se zabývají zdravotnictvím a právními službami, protože biostatistik Ricardo Delgado, Dr. José Luis Sevillano a tým vědců a profesorů, s nimiž prováděli svůj výzkum, potvrdili přítomnost nanočástic oxidu grafenu v očkovacích lahvičkách.

V pořadu č. 63 tým ukázal několik fotografií z provedených analýz, konkrétně výsledky získané pozorováním optickým a transmisním elektronovým mikroskopem, přičemž výsledky dalších použitých technik si vyhradil pro budoucí pořady. Rovněž oznámili, že zpráva založená na všech provedených technikách, které umožnily určit přítomnost oxidu grafenu, bude vědci, kteří analýzy provedli, oficiálně zveřejněna velmi brzy.

Orwell City jako vždy přeložil zprávu z La Quinta Columna a opatřil ji titulky videa, které před několika hodinami sdíleli na svém oficiálním kanálu Telegram.

Dále vám La Quinta Columna bude poskytovat informace důležité pro vaše zdraví, fyzickou integritu a zdraví vašeho okolí.

Používané roušky, které se v současné době prodávají, obsahují oxid grafenový. Nejen ty, které byly v té době staženy, jak uvádějí média, ale i tampony používané při testech PCR i antigenních testech obsahují nanočástice oxidu grafenu.

Vakcíny COVID ve všech svých variantách, AstraZeca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson atd. rovněž obsahují značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Vyplynulo to z jejich analýzy pomocí elektronové mikroskopie a spektroskopie, mimo jiné technik používaných různými veřejnými univerzitami v naší zemi.

Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu a nové vakcíny proti chřipce a nové a údajně intranazální vakcíny proti COVID, které připravují, rovněž obsahují obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu. Oxid grafenový je jed, který vytváří tromby v organismu, oxid grafenový je toxicita, kdy vzniká srážlivost krve. Oxid grafenový způsobuje změny imunitního systému. Tím, že dekompenzuje oxidační rovnováhu ve vztahu ke gulačním rezervám. Pokud se dávka oxidu grafenu zvýší jakoukoli cestou podání, způsobí kolaps imunitního systému a následnou cytokinovou bouři.

Oxid grafenový nahromaděný v plicích vytváří bilaterální pneumonie rovnoměrným šířením v plicních alveolárních cestách. Oxid grafenový způsobuje kovovou chuť. Snad vám to teď začíná dávat smysl. Inhalovaný oxid grafenový způsobuje zánět sliznic, a tím ztrátu chuti a částečnou nebo úplnou ztrátu čichu.

Oxid grafenu získává uvnitř organismu silné magnetické vlastnosti. To je vysvětlení magnetického jevu, který po různých způsobech podání oxidu grafenu zažily již miliardy lidí na celém světě. Patří mezi ně i vakcína.

Stručně řečeno, oxid grafenový je údajný SARS-CoV-2, údajný nový koronavirus vyvolaný před onemocněním zvaným COVID-19. Nikdy tedy nedošlo ke skutečné izolaci a purifikaci nového koronaviru, což uznala většina zdravotnických institucí na nejvyšší úrovni a v různých zemích, když byly na toto téma dotazovány. Onemocnění COVID-19 je důsledkem vnesení oxidu grafenu různými cestami podání.

Oxid grafenový je mimořádně silný a účinný v aerosolech, stejně jako údajný SARS-CoV-2. Jako každý materiál má i oxid grafenu to, čemu říkáme „elektronické absorpční pásmo“. To znamená určitou frekvenci, nad kterou je materiál excitován a velmi rychle oxiduje, čímž se porušuje rovnováha s šířením toxické látky v organismu proti našim přirozeným antioxidačním zásobám glutathionu. Přesně toto frekvenční pásmo je vyzařováno v nových vyzařovacích pásmech nové bezdrátové technologie 5G. Proto se nasazování těchto antén nezastavilo ani během pandemie.

Ve skutečnosti patřily k několika málo službám, které byly zachovány, kromě speciálního dohledu Státních bezpečnostních složek a sborů k těmto anténám. Máme podezření, že v protichřipkové kampani 2019 byl do těchto lahviček zaveden oxid grafenový, protože se již používal jako adjuvans.

Při následných zkouškách technologie 5G v různých částech světa se nemoc COVID-19 vyvinula v interakci vnějších elektromagnetických polí a oxidu grafenu nyní absorbovaného lidskými těly. Připomeňme, že vše začalo ve Wuhanu, a to bylo první město s pilotním vzorkem na světě, které koncem listopadu 2019 provedlo zkoušku technologie 5G. Jde o časovou a prostorovou shodu.

Obě verze pangolina a netopýří polévky byly prostě odvádějící a krycí příběhy. Účel zavedení oxidu grafenu je ještě obskurnější, než si možná dokážete představit. Proto je více než dostačující, abyste si tuto informaci osvojili a „vynulovali“ znalosti, které jste dosud o nemoci měli z nejvyšších vládních institucí, které obyvatelstvu říkají, aby se chránilo, a dokonce mu vnucují to, co je potenciálně přivede k onemocnění samotnou nemocí. Je logické, že nyní, když víme, že příčinou či etiologickým činitelem nemoci je právě chemická toxická látka, a nikoli biologický činitel, víme, jak ji oslabit: zvýšením hladiny glutathionu. Glutathion je přirozený antioxidant, který máme v organismu v zásobě.

Několik podrobností vám pomůže dokonale pochopit vše, co se objevilo v médiích. U dětí je hladina glutathionu extrémně vysoká. Nemoc proto nemá na dětskou populaci téměř žádný dopad. Glutathion velmi výrazně klesá po 65. roce života. Proto se COVID-19 vyskytuje zejména u seniorské populace. Glutathion je na velmi vysoké úrovni u populace intenzivně sportující. Proto se toto onemocnění vyskytlo pouze u 0,22 % sportovců.

Nyní pochopíte, proč nesčetné studie v praxi ukázaly, že léčba N-acetylcysteinem (který je prekurzorem glutathionu v těle) nebo přímo podávaným glutathionem vyléčila onemocnění COVID-19 u pacientů velmi rychle. Prostě a jednoduše proto, že se zvýšila hladina glutathionu, aby se vyrovnala s podávanou toxickou látkou zvanou oxid grafenový.

Objev, který zde učinila La Quinta Columna, je plnohodnotným útokem státního bioterorismu, nebo přinejmenším za spoluúčasti vlád na celé světové populaci, což nyní představuje zločiny proti lidskosti.

Je proto naprosto nezbytné a životně důležité, abyste tuto informaci zpřístupnili své lékařské komunitě. Praktickým lékařům, zdravotním sestrám a zdravotnickým službám obecně, ale také místním a regionálním médiím a tisku, stejně jako celému vašemu okolí. La Quinta Columna odhaduje, že každý den zemřou desítky tisíc lidí. Jen v naší zemi, až provedou nové a připravované technologické zapnutí 5G.

S ohledem na to, že nyní nejsou v té vakcíně proti chřipce s oxidem grafenu očkováni jen senioři v domovech důchodců, ale jak víte, velká část populace byla očkována, respektive grafenována, postupnými dávkami oxidu grafenu.

Tělo má přirozenou schopnost tuto toxickou látku vyloučit, a proto vám navrhujeme až třetí dávku ročně po všechny roky, abyste si grafen v těle udrželi.

Máme všechny důkazy toho, co se zde projevilo. Mezitím se spravedlnost snaží jednat, lidé budou nadále strháváni z bezedného útesu. Pokud sledujete tento audiovizuální materiál, pochopíte, že jste byli více než rok naprosto a naivně klamáni z nejvyšších institucí. Teprve nyní pochopíte všechny nesrovnalosti, které jste pozorovali ve svých televizních zprávách.

Pro doplnění těchto cenných informací máte přístup na https://www.laquintacolumna.net nebo na náš kanál Telegram: La Quinta Columna TV, kde si již více než 100 000 lidí uvědomuje pravdu a není součástí masivního podvodu, kterému byli vystaveni. Prosím, aby se toto video stalo virálním ve vašem okolí a zastavilo se mezi námi všemi. Osud, který nás čeká a který je plodem plánu Agendy 20/30, závisí jen na nás.

Děkujeme vám za pozornost.

-La Quinta Columna.

translated by DeepL

Edit: 8.7.21

Včera jsme publikovali tento článek o objevu jedovaté látky grafen u prakticky všech velkých haxín proti zlovidu. Dnes se potvrdilo to, že se používá na základě čínského patentu.

Režim už poměrně snadno může aktivovat váš okruh prostřednictvím sítí 5G a vyšších.

A ještě jeden článek doporučuji, a proces / enzym myeloperoxidázu.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář