Jirkovou optikou (451. Náš svět je krásný, Mašku, nestraš! Tyhle články nejsou už 24 let pro starý.. nebo jsou jenom pro starý? Jiná diskutující mne brání: Jirka má 16 let takřka ve všem pravdu !)

Setkávám se s tím zas a znovu, i když jsou to takové vlny. Ano, lidé se bojí budoucnosti čím dál více. Nebojí se však ani tak lží, které do nich pere každý den veřejnoprávní i soukromý mediální sektor, ale bojí se hlavně toho, co píšu já. To považují za nebezpečné. Ano, má Optika budí stále rozruch. Už 24 let, nedávno jsme oslavili 24. výročí činnosti (3. prosince 1999 vznikl OSUD.cz).

Z části tomu rozumím, z části poté, co se mnoho věcí, co jsme těch 24 let psali, naplnilo měrou ještě horší a výraznější, než jsme očekávali či připouštěli, nerozumím vůbec, že dostává dál zprávy či reakce: Nestrašte, Mašku! Nojo.. lidé nechtějí slyšet. Člověk by si myslel, že covidem, nástupem kosporátě fašistického režimu v ČR, nebo zahájením válek prohlédli i ti, kteří si dosud seděli na vedení. Prd. A tohle je přesně ten typ „duchovních lidiček, na jejichž zádech buduje fašistický režim krásný nový svět. Ano, bude v něm už jen pořád svítit (umělé) Slunce, a lidé složeni z hydrogelů a z procesorů nebudou mít s lidstvím vůbec nic společného.

Tak dnes místo článku si dejte tuhle diskusi na mém profilu k včerejšímu článku o dýchání a kyslíku. Fakt jsem nečekal, že někoho tak rozsvítí do běla. Pokud si někdo myslí, že je se vzduchem a dýcháním vše v pořádku, může klidně nechat být. Anebo se do mne pustit, že straším..

To, že nám režim lže, se taky asi hned tak nezmění. Ale možná bychom si mnozí měli už konečně přestat něco nalhávat sami. Krásný nový svět? Jen račte. Satanisté vše dokonale připravili. Ale jsou lidé, co to neuvidí ani ve chvíli, kdy budou pochodovat do koncentráků, nebo přímo na porážku.

Martina P

Já – když jsem psala – že mi tvoje poslední články připadají negativní, není to proto, že jsem neinformovaná, ale že to v lidech vyvolá ještě větší strach, než možná mají. Já se soustředím na běžné příjemné věci, tyhle negace si k tělu nijak nepouštím, zvlášť v případě, ze jim nijak nelze předejít. Nezajímá mne, kolik mám či nemám času. Když nejsme v zajetí strachu, tělo se umí přizpůsobit a stále věřím na boží plán a na to, že vždy existuje cesta ven. K čemu se cpát sloučeninami síry, když naši blízcí tyhle informace nemají, či je nechtějí přijmout? Proč si představovat katastrofy, není lepší tvořit lepší a nový svět s čistou myslí? Tohle je pouze můj názor a možná to někdo cítí podobně..

AutorJiří Maria Mašek Aco je pro Tebe negace, Martino? Že bude zítra pršet? Máme si představovat, že bude zítra pršet? Můžeme? Sledujeme proto předpovědi, abychom si případně vzali deštník. Píše někde meteorologům, že už zase straší ledovkou, nebo bouřkou? Nebo si budeme představovat nový svět, kde svítí jen sluníčko, abychom to měli hezký svítivý a byli hodni slova sluníčkáři? Nejsi první, který píše v tomhle tónu.. ale to není můj strach, to je váš strach. To vy se s tím budete muset vyrovnat. Anebo to nečíst, utéct pryč. Déšť.. Pro někoho požehnání, že konečně začne růst tráva, nebo obilí. Náš svět je v háji, Martino, pokud budou lidé strkat hlavu do písku, a žít si své běžné životy, nemáme právo v tomhle projektu pokračovat. Buď se spojíme, anebo rozpojíme. Buď budeme připraveni, nebo se budeme bát. Zatím jdeme béčkem. Protože strach. Stejný, v jehož jméně píšeš…

Martina P Ne, Jirko, ze bude prset neni negace. Kdyz budu chtit vedet, jake je pocasi, mrknu z okna a vidim – nepotrebuji prostrednika. A vime, ze po desti versinou prijde slunce. Ale psat lidem, ze svet bude koncit, oni umirat a budou nemocni… atd… atd… – to je neco jineho. Oni se z okna podivat nemuzou, protoze maji zatemneno a tak poslouchaji, co vidis ty. Ne, to nejsou nase strachy a ja se nemam s cim vyrovnavat. Nebojim se, jsem v ocekavani krasne budoucnosti, i kdyz to bude slozite. Ano, stary svet je v haji, ale tvori se novy a na ten je treba se soustredit, tam je treba smerovat pozornost. Kupredu a k jednote a propojeni, v lasce, ne ve strachu. Jirko, JA JSEM pripravena, ja se nebojim, tak mi, prosim, nepodsouvej svoje projekce…

AutorJiří Maria Mašek Něco tady 3 hodiny píšu, dělám na to nějakou přípravu, něco dotazuju, něco pozoruju, trvá to spoustu let. A pak jde někdo kolem, dostane z pěti vět nějaký silný pocit a napíše mi, že straším. Notywole? Někoho to asi i postraší, ano. Nicméně já píšu články, dělám analýzy a prognozy. Pozoruji svět a dění kolem sebe, kdy přicházím do styku se stovkami, tisícovkami lidí, zapisuji. Myslel jsem si, že do covidu to ještě lidi mohou nechápat, ale teď už nechápu, že nechápou. Že jedou pořád tu stejnou nevědomost. Píšeš, že straším. Pak je někde někdo, kdo se bojí. O strašení píšeš Ty. Lidé, kteří nevnímají strach, jen těžko budou psát, že je někdo straší. Nevěnují tomu pozornost. Ale pokud již něco nazvou strašením, bojí se. Je zde jedna důležitá věc. A to je projekce nevědomí. O čem lidé nevědí, to se ji děje výrazně víc, říká se až z 95%. Já to potvrzuji. Pokud lidé budou vědět, že někdo chce zaútočit jadernými zbraněmi, pravděpodobnost, že se tak stane je výrazně menší. 11/9 nevěděli nic. A někdo jim toto nevědomí pár hodin před útokem zesílil. Zajímavé, že? Úplně nevím, v čem je problém. Ber, a připrav se, zejména tedy psychicky, ano, všichni jsme smrtelní, zatím ano.. anebo nech ležet. Víš, zemřeli kolem mne přeci jenom velmi blízcí lidé. Další mají vážné zdravotní problémy. Kdyby četli mé články, byli tady. Ale nečetli, smáli se jim, a říkali, že straším, jako Ty.. zato lékaři a politici je nestrašili, ti jim vakcínami přece pomáhali. Ano, pomáhali, do hrobu. A odhadnout počasí, když kouknu z okna, asi není příliš těžké, že? To umí každý, kdo má oči. Těžké je odhadnout to den, nebo dokonce půl roku dopředu. To už musí člověk něco znát a něco sledovat. A hodně do hloubky. A přesto je to možné, posměváčkům navzdory. Mluvíš o podsouvání projekcí, a o mém strašení. Krásně jsi se obnažila. Stačilo si k tomu napsat víc. A tak to je. Jen nevíš, co píšeš, a proč. Já to vím, pracuji na tom a v tom 25 let. Stačí zalistovat tím, co jsme psali, a jaký svět nastal. Přeji hodně úspěchů a sluníčka v tom Tvém, ale zde již pro Tebe není místo. Nechci Tě děsit, ani nikoho dalšího. Není to čtení pro Tebe, zatím Tě děsí, máš obrovský strach. A co je nejhorší, nemáš o tom nejmenšího zdání. A takhle to má drtivá většina.

Martina P A kde beres tu jistotu, ze tvoje „odhady“ jsou spravne? Tim nijak nechci dehonestovat tvoji praci, ale pozorujes svet svou optikou. Pouze svou. Pises porad JA, JA, JA – ja to vim, ja pozoruju, ja diskutuju, ja pisu… ja vsechno vim a ostatni nic. A kdyz s tebou nekdo nesouhlasi, vymazes ho. Zvlastni pristup. Znovu ti opakuji – ja strach nemam – notabene obrovsky a prestan mi podsouvat sve domnenky, strachy a projekce. Nemas patent na pravdu, o-pravdu ne. Mej se fajn, Jirko a zase nekdy a nekde.

AutorJiří Maria Mašek Pockej, doted to byl nejaky Tvuj náhled, pocit z mych clanku, projev strachu, ale ted uz vylozene lzes. Proc lzes? Mazu jen agresivni lidi, nebo trolly. Prijdes si vymazaná? Nemas zde dostatečný prostor? Ano, je to ma optika a sdilim sve poznatky. Dej odkaz na svuj web, at se kazdy muze podívat, posoudit, co o teto veci , kterou rozporuješ, tedy dychani a kysliku pises Ty.. a ano, presne, hejtujes moji praci. A zda mam nebo nemam pravdu, jak útočně pises “ patent na rozum”, a v cem mam a v cem se mylim, muze posoudit kazdy, kdo mne cte aspon par let. Nech to na lidech, ano? A to ze se spatne dycha? To neni ja, ja, to jsou miliony lidi. Pokud ctes me profily, najdes to tam za posledni dobu od lidi mockrat. Bylo by dobre se probudit, dokud je cas.

Martina P Jirko, nechtěla jsem dehonestovat tvou práci, jen o tom už déle přemýšlím /vždy, když na mě vyskočí tvůj příspěvek/ a tak jsem to napsala. Možná to tak cítí víc lidí – dle laiků, možná je to na zamyšlenou. Já nejsem žádný sluníčkář – informací mám dost a a nemám žádnou naivní představu o fungování tohoto světa, naopak, ale mám ráda informace typu – máme problém – zde je řešení. To je celé. Vůbec nerozporuju dýchání kyslíku a nikde to ani nepíšu, spíš se bavím a energii tvých příspěvků všeobecně. Mě se dýchá dobře. A také neberu nikomu právo, aby sami posoudili to, co děláš a co jim to přináší. Píšu pouze sama za sebe, ne za ostatní. Já probuzená jsem a vím, že když se budu dopovat sírou, nebude to mít na mé tělo nijaký výrazný vliv… Staň se, co se stát má, před tím nikdo neuteče i kdyby měl tisíce informací. Jsme v době transformace a jak jí projdeme /či neprojdeme/ záleží pouze na nás samotných – klíčem je čistá mysl a čisté srdce. Buď nás vede Láska, nebo strach – je to jednoduché…

Martina P A z těchto tvých slov jsem pochopila, že mě vyřadíš z přátel: …Přeji hodně úspěchů a sluníčka v tom Tvém, ale zde již pro Tebe není místo. Nechci Tě děsit, ani nikoho dalšího. Není to čtení pro Tebe…

AutorJiří Maria Mašek Ne, ja mam pocit, ze je zrejme – pokud nejsi masochista – ze odchazis dobrovolne.

AutorJiří Maria Mašek Takže jsi přesvědčená, že u mne nebo u mých čtenářů a followerů to vede tedy strach. Na to, že to jsou pro Tebe asi v podstatě všechno cizí lidi, které (ne)znáš jen z facebooku, a které jsi někdy osobně neviděla, je to hrozně moc troufalé tvrzení, ke kterému nevím, co Tě opravňuje.

Jsou samozřejmě i tací, z těch 24.000 mých followerů, kteří se možná mne, možná však společné věci svobody slova, sdílet co kdo chce, zastanou. Jde obvykle o 1-2 lidi. Smutné, ale aspoň někdo..

Dar Bar:

Znám Jirku ještě z dob před cca 16 lety… kdy o covidu a vše kolem něj, NWO, Great resetu, Green dealu atd., téměř nikdo neměl ponětí. Už tehdy tvrdil, že nás čeká velký průšvih! A stalo se.Upřímně přiznávám, že mne štval už tehdy…logicky se nikomu nelíbí negativní předpovědi. Zvlášť, když se do puntíku (a možná ještě vice), naplnily.A abych, díky jeho predikcím, nepadala do depresi, jeho slova „Bude velmi zle“ jsem si upravila „Bude velmi zle, aby jednou mohlo být velmi dobře“. 😇To mi totiž u něj celou dobu chybělo, NADĚJE. Bez ní by všechno to současné dění nemělo smysl a lepší by snad bylo odejít odtud rovnou, hned. Takže se snažím být v obraze o dění kolem nás, byť je sebestrašidelnější, a současně posiluji vědomí, že to vše má smysl. Že se musí rozpadnout vše nefunkční, celý Matrix. Změnit myšlení většiny, aby jednou mohlo být dobře. Protože podstata současného dění je VZESTUP VĚDOMÍ! Kdo to nezvládne, dostane šanci jindy a jinde…Tolik můj osobní názor! 💜

A ještě jeden… od Ingrid:

nie som typ komentovať za každú cenu…chvaľabohu som sa k Jirkovi dostala ešte keď sa nič nedialo…s jeho knihamy al. odporúčanými som chodila na dovolenky a mala som pocit,že čitam niečo mimo…ale vždy tam bolo niečo čo mi dávalo zmysel…keď začal problém jirko bol tvrdy…bušiaci do ľudí…tiež som mala problém. Hlboký nádych,výdych…spracovala som…a som mu vďačná…veľmi vďačná.Ako sa hovorí ťažko na cvičisku-ĽAHKO na bojisku. Tým som prešla. A keď sa to stalo realitou bola som tá,ktorá musela byť tá nepríjemná,tvrdá…máme na výber. Rada by som videla šťastné konce,hlboké ponaučenie…ale tak to nie je. Realita dáva za pravdu Jirkovi…a som mu neskonale vďačná čo do mňa zasial. Nemám nervy z katastrofického konca..z ničoho. Naučil ma žiť dnes a prežívať deň ako ho cítim. Nepotrebujem ezo mantry aby som sa cítila lepšie…všetko ovplyvňuje náš subjektívny postoj,názor…naučil ma žiť a nie dúfať. Dúfať je zúfalstvo.Jirko ma naučil postaviť sa za seba,otvoril oči…Tie pseudo ezo,pseudo veštci…beriem ako rozptýlenie.Všetko ako platené veštice neviem na akom kanály…alebo pofiderne osoby ktoré mi posielajú správy lebo práve mne potrebujú dať odkaz…Nie ,vnímam život v realite a vážim si ľudí ,ktorí ma dvihnú zo stoličky a musím rozmýšlať a rozdýchať.Ľudia sa vzájomne klamú z očí do očí…sama to viete. Otvoriť oči bolí…a nádej mi dáva Jirko..lebo vždy vie kam treba obrátiť pozornosť,na čo striehnúť..prajem Vám všetko dobré. Ktokoľvek z nás má pravdu,nech sa mu darí. Myslím si,že či už ja alebo kdokoľvek z nás sa mýli v ceste,bude rád ak zvíťazí dobro.Držme si palce..ako sa hovorí..nie je dôležitá cesta,ale cieľ.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Jirkovou optikou (451. Náš svět je krásný, Mašku, nestraš! Tyhle články nejsou už 24 let pro starý.. nebo jsou jenom pro starý? Jiná diskutující mne brání: Jirka má 16 let takřka ve všem pravdu !)

  • 8.12.2023 (13:51)
    Permalink

    Pan Jiří, taky navštěvuji Věk světla a předtím Osud již hoooodně dlouho a jsem rád, že jste. Člověk si musí všechno co kdokoli píše tak nějak přecedit přes rozum. A nebrat nic moc vážně a to ani sebe sama.
    Co však je nutno brát velmi vážně tak to jsou věci, které nám hrozí pokud se jedná o naši svobodu. Děje se tolik vážně nebezpečných událostí (a nyní nemyslím Ukrajinu, ale naše poslance a naše politiky, kteří nejvíce ukrajuji z naší svobody) že by člověk měl brát vážně ta varování ať již od Jirky nebo od dalších vidoucích a podle toho reagovat. Svoboda osobní i národní je nejdůležitější věc ze všech. A intenzita snah o okleštění našich práv se v maximální míře zvýšil právě v období Covidu ale i po něm a stále se to zrychluje a lidi obecně spí jak jezevci v zimě.

Napsat komentář