Jirkovou optikou (463. Proč nyní lidi bolí zuby?)

Probrali jsme tady tedy oči, které jsou infikovány kosmickým prachem smíseným s některými těžkými kovy, které vědecko-technologická sekta rozprašuje na ovzduší za účelem ochrany proti kosmickému-koronárnímu záření.

Dnes tedy zuby.
Podle proroctví se praví, že začnou ve finálních časech lidem růst třetí zuby. To se podle všeho začalo v prosinci lidem skokově dít. Jaké mohou být příčiny?

  1. růst třetích zubů – zatím nevíme, jaký je mechanismus, a kdy organismus spouští růst třetích zubů, v každém případě, jde o značně bolestivou záležitost zejména tam, kde jsou zaplněné kanálky, nebo samozřejmě i tam, kde zub může „zvedat stávající zub“
  2. problém začíná být s výplněmi.. ty jsou často tvořeny speciálními platovými materiály a právě plasty začínají v dnešní době pracovat, roztahovat se a stahovat..
  3. problém můžete mít i s tím, pokud máte málo vápníku,,což je často způsobeno na psychické úrovni silnou traumatizací, na energetické přílišnou kyselostí pH organismu a fyzické pak právě nedostatkem vápníku
  4. a vcelku zvláštní důvod – někteří lidé, nebo jejich zubaři začali v dásních nacházet úlomky zubů.. jak se tam dostaly, nikdo neví, může jít i o zárodky třetích zubů, i když tak nevypadají
  5. organismus může vylučovat spike-proteiny i dásněmi

Zuby jsou jakési napěťové pojistky, vedou tudy dráty od pantáty nade vraty k jednotlivým energetickým částem, nebo orgánům spojujícím velkou anténu – mozek a šišinku mozkovou s těmito energetickými částmi, přičemž elektrická energie směřuje k úpravě nejprve do jater,takže právě otrava jater má se zuby hodně co dělat rovněž. Pozor tedy na alkohol, vaši zátěž a otravu jater jen zvětšuje.

Každé silné přepětí a přetížení způsobuje pak jako o skutečných pojistek problémů. Zatímco pojistky vypadnou a přepětí pak odpojí, to zuby (zatím neumí) a energie do nich pak často může vytesat tzv. „kaz“. Spáleninu.

Z hlediska péče jsou nejhorší v puse různé druhy kovů, zejména samozřejmě amalgam, ale také například titan. Z hlediska substitucí jsou nejlepší keramické zuby, ale dentistická péče v souladu s vedení k energetickému zdraví člověka je v této chvíli zcela úplně na začátku.

K zubům se každopádně znovu vrátíme.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář