Kočičí dráp, alias Vilcacora – lék na srdce i imunitu

Tato amazonská bylina je pravděpodobně nejlepší kardiovaskulární a imunitní pomoc (navíc je protizánětlivá)


Una de Gato, lidově známá jako kočičí dráp, je dřevina, která patří do čeledi Rubiaceae. Je to dřevina, která může dorůst až do výšky 30 metrů. Rostlina je spojována s několika zdraví prospěšnými účinky a již po staletí se používá v tradiční medicíně.

Už jste o této úžasné rostlině slyšeli? Chcete se o jejích léčivých vlastnostech dozvědět více? Pokud ano, pak je tento příspěvek určen právě vám! Dnes vás seznámíme s některými z nejlepších zdravotních účinků, které Una de Gato nabízí. Čtěte dál!


5 nejlepších zdravotních účinků Una de Gato
(Vilcacora, známý také jako kočičí dráp)

Una de Gato je prospěšná zejména pro posílení imunity, podporu dobrého kardiovaskulárního zdraví, snížení bolesti kloubů a další. Doplňky stravy vyrobené z extraktu Una de Gato jsou dnes neuvěřitelně populární.

S ohledem na to se podívejme na některé hlavní výhody užívání kočičího drápu.

  1. Posiluje imunitu

Una de Gato má řadu imunomodulačních vlastností. Zvyšuje počet bílých krvinek ve vašem těle, což následně posiluje váš imunitní systém. Pomáhá vašemu tělu bojovat s řadou infekcí a zajišťuje vám zdravý život.

Malá studie provedená na 27 dospělých mužích odhalila, že pravidelná konzumace 700 mg extraktu Una de Gato po dobu 60 dnů zvýšila počet bílých krvinek v jejich těle.

  1. Příznivě působí při léčbě osteoartrózy

Další významnou výhodou kočičího drápu je, že pomáhá při léčbě a prevenci příznaků osteoartrózy. Jedná se o onemocnění související s klouby, které způsobuje ztuhlost a bolestivost kloubů, a tím ztěžuje pohodlnou chůzi.

Klinická studie provedená na malé skupině mužů odhalila, že u těch, kteří užívali 100 mg extraktu z kočičího drápu spolu s denním minerálním doplňkem, došlo ke snížení bolesti kloubů a zvýšení pohyblivosti.

Vzhledem k tomu, že Una de Gato má několik protizánětlivých vlastností, vědci se domnívají, že může pomoci snížit bolest a zmírnit další příznaky osteoartrózy.

Získejte Una De Gato se 17 dalšími amazonskými, ájurvédskými a čínskými bylinami, které byly nanoemulgovány pro lepší vstřebávání na RadiateImmunity.com.

  1. Una de Gato může pomoci zlepšit vaše kardiovaskulární zdraví

Una de Gato udržuje váš krevní tlak pod kontrolou a tím, že chrání červené krvinky před poškozením.

Vysoký krevní tlak se často stává příčinou různých kardiovaskulárních onemocnění, jako je ischemická choroba srdeční, bolest na hrudi apod.

Kočičí dráp obsahuje účinnou sloučeninu zvanou hirsutin, která snižuje krevní tlak a funguje jako blokátor vápníkových kanálů mezi srdcem a cévami. Tím uvolňuje cévy a snižuje srdeční frekvenci.

Tím vším Una de Gato zajišťuje dobrý stav vašeho kardiovaskulárního systému a minimalizuje riziko závažných srdečních onemocnění.

  1. Má několik protizánětlivých vlastností

Protože Una de Gato má různé silné protizánětlivé vlastnosti, předpokládá se, že je užitečná při léčbě gastritidy.

Pomáhá v boji proti zánětu souvisejícímu s několika gastrointestinálními problémy. Una de Gato také chrání sliznici žaludku tím, že odstraňuje poškození buněk a jejich předčasnou smrt. Tím reguluje zdraví buněk a podporuje buněčný systém celého těla.

  1. Léčba virových infekcí, jako jsou opary

Una de Gato může také pomoci při léčbě oparů nebo oparů v ústech. Podle studie provedené na 31 jedincích se ukázalo, že kočičí drápy jsou při snižování bolesti, zarudnutí kůže a otoku účinnější než předepsaný antivirový lék.

Výtažek z Una de Gato může také omezit šíření viru herpesu tím, že mu zabrání přichytit se na naše buňky.

Sečteno a podtrženo! Závěrem lze říci, že Una de Gato neboli kočičí dráp je neuvěřitelně užitečný přírodní bylinný doplněk, který vám může pomoci více než jedním způsobem. Jeho konzumace je ve většině případů zcela bezpečná a může vám pomoci v boji proti různým infekcím a nemocem.

Můžete jej konzumovat ve formě tekutého extraktu smíchaného s vodou nebo čajem, kapslí, čaje nebo prášku. Na trhu najdete také více doplňků stravy, které jsou vyrobeny z extraktu Una de Gato.

Vedlejší účinky kočičího drápu jsou malé nebo žádné. Pokud je však konzumován ve velkém množství, může mít za následek nevolnost nebo průjem. Navíc, pokud jste těhotná nebo kojíte nebo se potýkáte s určitým chronickým onemocněním, doporučuje se před konzumací Una de Gato v jakékoliv formě poradit se svým lékařem.

Una de Gato a další amazonské byliny můžete získat ve více bylinném doplňku stravy s názvem Radiate Immunity. Tato směs je plná 18 rostlinných látek z amazonské, čínské, ájurvédské a indiánské medicíny. Navštivte stránky RadiateImmunity.com nebo se podívejte na níže uvedené video:

Navštivte RadiateImmunity.com a získejte svou lahvičku ještě dnes!

zdroj, translation via deepl and deeps

Napsat komentář