Nová kniha Davida Icka The Answer: máme pro vás první ukázku z knihy, jejíž práva jsme pro ČR získali (1. Kolektivní imunita)

Milí čtenáři, mám velkou radost, že se nám po úspěšném zpracování a bestselleru knihy Život v přeludu (.. a jak se z něj probudit) pro vás máme dobrou zprávu. Podařilo se nám získat autorská práva i pro nejnovější knihu na hlavních sociálních sítích zakázaného autora, Davida ICKA. The anwer by měl vyjít na podzim roku 2021.

THE ANSWER – David ICKE

Je kolektivní imunita problémem? Ne, není.

Jedním z největších podvodů, které mají ospravedlnit povinné očkování, je lež o „kolektivní imunitě“, která tvrdí, že aby vakcína fungovala, musí být očkováni téměř všichni. Musí lidem vnutit tuto lež jednak proto, aby podpořili povinné očkování, a potom také aby vysvětlili, proč tolik naočkovaných dětí dostane právě tu nemoc, proti které jsou naočkovány. Ne, že by vakcíny nefungovaly. To ti hrozní rodiče, kteří nenechají do svých dětí píchat toxické dryáky. Americký neurochirurg Russell Blaylock tento mýtus definitivně vyvrátil:

V původním popisu kolektivní imunity došlo k významné ochraně populace pouze tehdy, když se lidé nakazili přirozeně. Přirozeně získaná imunita totiž trvá po celý život. Zastánci očkování se tohoto konceptu rychle chytili a použili ho na imunitu navozenou vakcinací.

Byl tu ale jeden zásadní problém – imunita způsobená očkováním trvala pouze po relativně krátkou dobu (pokud vůbec) a pak se týkala pouze humorální, látkové imunity (tělních tekutin). Proto začali zavádět u většiny vakcín přeočkování, a to i pro běžné dětské infekce, jako jsou plané neštovice, spalničky, příušnice a zarděnky.

Tvrdí se, že očkování produkuje protilátky proti určité nemoci, to ale nepředstavuje důkaz imunity. Následující citace pochází z webu Learntherisk.org:

… věda už dlouho ví, že protilátky samy o sobě NEVYTVÁŘÍ skutečnou imunitu. Lidé s vysokou hladinou protilátek mohou být vystavení nemoci a přesto onemocnět, zatímco jiní bez protilátek můžou být nemoci vystaveni a neonemocní. Dr. Merrill Chase, který je díky své průkopnické práci nazývaný dědečkem imunologie, provedl jednoznačný výzkum této problematiky již v 50. letech minulého století.

Jeho výsledky jsou jasné: hladina protilátek neurčuje úroveň imunity. Imunitní systém je velmi složitý systém a vědecké pochopení toho, jak funguje, je stále ještě v plenkách. Dlužno říci, že učebnice imunologie byly nedávno kompletně přepsány [hk1] poté, co studie provedená na University of Virginia konečně prokázala spojitost mezi střevy a mozkem prostřednictvím lymfatického systému. Před uveřejněním této studie z roku 2014 všechny knihy o imunologii neoblomně tvrdily, že žádné takové spojení neexistuje.

Nejrychlejší způsob, jak porozumět světu, je obrátit všechno, co vám kdy Systém (Kult) prezentoval jako realitu, vzhůru nohama. Tato metoda je prakticky stoprocentně spolehlivá. Děti a mládež v USA dnes dostanou od narození do věku 18t let 53 až 70 očkování, podle toho, jak to počítáte. Často dostávají více vakcín v jedné injekci, a tak se očkovací plán u dětí za posledních zhruba 30 let ztrojnásobil. Právě před třiceti lety si farmamafie zajistila imunitu před stíháním. Ve stejném období se zdraví dětí zhoršilo – počet onemocnění, která kdysi bývala u dětí vzácná, dramaticky vzrostl, ať už hovoříme o autismu, potravinových alergiích, astmatu, mozkových dysfunkcích, autoimunitních onemocněních, či rakovině.

V éře očkování, a zejména pak v době hromadného očkování, došlo v obrovskému nárůstu autoimunitních onemocnění. Imunitní systém napadá své vlastní tělo tak, že zachytává signály ukazující na ohrožení cizorodými tělísky, která by se v organismu vyskytovat neměla. Toto se označuje jako autoimunitní onemocnění nebo porucha. Opravdu někdo věří tomu, že když do těla vpravíme injekcí nebo orálně toxickou látky a látky, které se naváží na tělo, imunitní systém nezaútočí tímto způsobem sám na sebe?

Imunitní systém nemluvňat se teprve vyvíjí, když je zaplaven tímhle toxickým svinstvem, a přirozená ochrana těla po tomto útoku v raném věku už nikdy nebude taková, jaká by bývala byla bez něj. Na imunitní systém útočí také 5G a Wi-Fi. Když jsem byl dítě, byly dětské nemoci prostě běžnou součástí života. Rodiče brávali své děti k těm, kdo byli nemocní, aby se jejich vlastní děti nakazily. Mělo se za to, že se tím nakopne imunitní systém, který je bude celý život chránit a poskytne jim celoživotní imunitu vůči onemocněním, která mohou být pro dospělé mnohem závažnější. Dnes propaganda prezentuje vypuknutí spalniček jako smrtelnou hrozbu, která ospravedlňuje povinné očkování a brutální útoky proti odpůrcům očkování.

Když se v New Yorku začaly šířit spalničky, vyhlásil starosta města Bill de Blasio stav nouze a nařídil očkování pod hrozbou pokuty až 1000 dolarů. Prohlásil: „Nemůžeme dopustit, aby se tato nebezpečná choroba vrátila do New Yorku.“ Jedná se o tu „nebezpečnou chorobu“, která se za mého dětství odbyla slovy: „Ten a ten má spalničky.“ – „Aha, tak to nemusí týden do školy.“ Je také třeba zdůraznit, že když jsme informováni o „vypuknutí“ spalniček, nikdy se nedozvíme, kolik naočkovaných dětí nemoc dostalo a kolik nenaočkovaných dětí nemoc nedostalo. To by nebyla dobrá reklama. Moji dva dospělí, urostlí synové očkováni nebyli a zdá se, že to nějak přežili. Vážně nevím, jak se to podařilo, a možná mi někdo vysvětlí, jak je možné, že jejich očkovaní kamarádi dostali nemoci, které se mým synům vyhnuly.

Vlnové frekvence vakcín

Abychom porozuměli hlubší agendě očkování a všeho toho dalšího svinstva, co jsem popsal dříve, musíme se znovu vrátit k vlnové charakteristice reality. Vakcíny totiž narušují harmonii vlnových polí, což samo o sobě podkopává informační kódy vlnových polí, které ve skutečnosti jsou imunitním systémem. Na vlnové úrovni lze informaci zakódovat pomocí vzorců vnímání a vzorců nemoci. Jakmile získáte přístup k vlnovému poli těla a máte znalosti, s nimiž Kult pracuje, nic není nemožné.

Rychlé občerstvení a průmyslově zpracované potraviny jsou plné jedů a mají stejný účinek jako farmaceutické léky a technické záření. „Vedlejší účinky“ léku jsou důsledkem narušení vlnového pole (není to vůbec nic „vedlejšího“) a vznikají stejným způsobem, jako účinek léku, který je považovaný za prospěšný pro daný zdravotní stav. I když se může zdát, že léky a další ošetření problém „vyléčily“, ve skutečnosti pouze přesunuly závadu ve vlnovém poli někam jinam, kde se projeví jako jiný zdravotní problém, který zdánlivě s tím původním „vyléčeným“ onemocněním nesouvisí. Jenomže ona souvisí. „Vyléčení“ znamená pouze to, že zmizely symptomy, ne závada.

Můžete si to představit jako bublinu v láhvi vody. Když láhví otáčíte, bublina uvnitř se přesouvá z místa na místo. Tyto závady ve vlnových polích jsou převážně způsobeny emočními traumaty, kdy nevyvážené vlny nízkovibračních emocí působí na pole těla a mysli. Způsobují je ale také polknuté nebo vpíchnuté toxiny, které můžou vést k onemocnění i mnoho let poté, co byly tyto látky vpraveny do těla. Příčinu a následek si potom kvůli onomu zpoždění už nikdo nespojí. Proces uzdravování lze dokončit pouze tehdy, když je závada odstraněna, nikoli přesunuta, a k tomu dochází zpravidla tak, že emoční trauma, které ji způsobilo, přivedeme do vědomé mysli.

Může to být něco, co se stalo v dětství a co se v těle neprojevilo klidně i po celá desetiletí. Jakmile vědomá mysl vezme na vědomí příčinu a následek této závady, vlnové pole je opět uvedeno do rovnováhy. Uznání vygeneruje vlnový vzorec a ten pole opraví. Pro většinu lidí toto spojení zůstává v podvědomí, protože konvenční medicína s tímto konceptem nepracuje. Nemoc je opravdu zcela v mysli a musí to tak být, jelikož tělo je mysl, proto ho mysl může „vyléčit“ (znovu uvést do rovnováhy).


 Knihu Davida Icka The Answer připravuje k podzimnímu vydání nakladatelství jiřího maria maška Freedom First v překladu Hany Konvalinkové.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář