Utlumení aktivit na režimem cenzurovaných sociálních sítích

(kopíruji z fcb)

Vše, co jsem měl, zásobu energie a lásky, včetně toho, co vám předat a říci, jsem rozdal. Takže, po jangu přichází opět nutnost jinu, po výdechu nutnost jinového nádechu a také trocha té péče o sebe. Dýchat, meditovat, jíst, číst, možná milovat… eventuelně hledat, kam se přesunout ze stále více korporátně – fašistické ČR, která již za Babišovy vlády ztratila suverenitu a podléhá zahraničním velmocenským řídícím centrům, minimálně z jejího centra destruktivní Říše a Prahy.

Svoji činnost na facebooku a dalších sítích velmi utlumuji a příspěvků již nebude moc, a od září, kdy ukončujeme-přerušujeme i provoz naší esoterní skupiny zde na facebooku Svatý Přístav, bych chtěl z facebooku vystoupit zcela, minimálně na nějaký čas. Americká vláda mne prostřednictvím firmy Meta soustavně na facebooku cenzuruje a nepouští ani mezi mé příznivce.

Zkusím se vrátit přibližně na jaře, v dubnu roku 24. Samozřejmě, pokud by do té doby začala 3. světová válka v proporcích Evropa či NATO proti Rusku, nebo by došlo k Události, a bylo ještě možné na sítích psát, zkusím se v takovém případě vrátit v té chvíli.

Mé články stále najdete na webu veksvetla.cz, děkujeme všem necelým 200 lidem za podporu magazínu pro desítky tisíc čtenářů. Pokud to tak budu vnímat, budu pokračovat na své knize Let´s go jin. Stále zde každý další den, s adélou a dalšími kolegy 24/7/365 budeme pro naše klienty připraveni podpořit vaše procesy. Každý den budu pracovat 16 hodin denně tak, jak jsem již 25 let zvyklý.

Stále budeme hledat a zkoumat, nové cesty pro vaše zdraví a spojení se svou Duší a duchovními světy, pro útěk ze satanského světa Země a ohnivého Pekla, které je přichystáno. Děkuji všem dobrým lidem, kteří se odmítají satanistům vzdát. Pravda a dobro nakonec zvítězí, jen to bude ještě pár desítek, nebo stovek let trvat. Úroveň vědomí je na Zemi stále příliš nízká a vše dekresuje, padá, couvá. Nevyvíjí se, tak to majitelé planety a umělá inteligence, která již převzala a řídí všechny procesy, chtějí.

Lidstvo je podváděno ve velkém masovými médii, každý večer v televizních zprávách, hollywoodských filmech, vzdělávacím systém, zdravotnictvím, právním systémem, bankami, nadacemi. Historie je přepisována a zatajována. Ukradli vám nejen historii, ale také budoucnost. Ano, majitelé Země pro vás již nechystají žádnou budoucnost, většiny z vás se chtějí podle všeho postupně zbavit. Program již vás na nic nepotřebuje. Energii si satanisté již nyní budou zajišťovat jinak, než vytěžováním vašeho utrpení, nemocí a emocí.

Tak tedy..

Pokud možno, klidné léto. Všem přibližně 22,5 tisícům followerům zde na facebooku děkuji za dlouhodobou přízeň, buďme v srdci a v Pravdě, Bůh žehnej všem spravedlivým.

Jeshua va.

Váš,

-=J=-

🙏
☀

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 850 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář