Jirkovou optikou: (384. Volby? Válka mocností o Prahu, jako každé volby, vrcholí!)

Tak si to zrekapitulujme. Měli jsme zde vládu mezi zejména starším lidem populárního Andreje Babiše. Ke svému vládnutí využíval již klinicky mrtvou ČSSD, kde si jen pár jejích členů nechala prodloužit pracovní poměr pro nové poměry, a pak, a na to nezapomínejme, také podporu komunistů, kteří jsou tady prý pro lidi a mají na srdci jejich blaho. Ehmm.

Ruku na srdce. Jo. AB makal. Kradl z předchozích vlád nejspíš nejméně, pracoval nejvíce. Až do té šlamastiky s fejkovou pandemií by bylo vše relativně v pořádku. Až na občasné výstřely někoho v pozadí, tkerý se ho snažil sestřelit ze sedla. Kauza Čapí hnízdo, svěřenecký fond, evropské dotace, teď tedy jakési offshore fondy, kde jde o směšných 400 milionů v jeho zhruba 80 miliardovém (přiznaném) majetku.

Snažil se jet na tom koni o dvou hlavách. Snažil se spolupracovat s evropskou mafií, která se institucionalizovala pod modrou vlajskou s hvězdami, jít zejména na ruku říšským vůdcům, Merkelové a Macronovi, a zároveň úplně nezavřít dveře na východ, k Číně, a Rusku. Snad se mu to s vydatnou pomocí prezidenta Zemana i dařilo. Pak ovšem Američané a Britové začali utahovat šrouby. Přišly na stůl znovu desky Vrbětice, a nyní offshore fondy, na jejich „odhalení“ se vydatně podílí i britský tisk. Dalo se to čekat, je to obvyklá předvolební kampaň proti společnému nepříteli. Způsob, jakým někdo v závěru zapojil do kampaně i Babišova nemocného syna, je obzvlášť zavrženíhodný. Přestože jej AB podle všeho použil jako bílého koně pro převod papírů svých firem.

Připomeňme, kdo vlastně tuto „kauzu“ týden před volbami, rozpoutal.

Tak, koho tedy volit? Pokud jste voliči ANO, nejspíš jej budete volit i nyní. Kvůli těm sprosťárnám, „nespravedlnosti“, které se Andrejovi dějou, a na které tak hezky umí poukázat. Asi zapomenete na to, že on rok a půl díky falešné pandemii způsoboval příkoří nám, a našim dětem. Zničil některým z nás byznys, a hlavně zdraví. Vedl vládu, která udělala během falešné globální pandemie špatně snad úplně všechno. Vsadil na špatné poradce, klamal, lhal, zapojil se do neuvěřitelného byznysu kolem covidu, zejména co do roušek, testů a vakcín.

AB má k dispozici zřejmě nejlepšího PR a marketingového stratéga, Marka Prchala. Kam se sere Horák, jenž dostal do Sněmovny před časem Piráty. Má na své straně také média, nejčtenější Blesk, nebo vydavatelský dům Mladá Fronta. Také Seznam a Novinky.cz. Proti němu stojí jen Česká televize a Český rozhlas, a to ještě jen trochu.

A právě piráti jsou zřejmě ti, na které vsází nyní Brusel. Ostatně, Bartošova návštěva headquaters, stejně jako jeho rozsáhlé PR články v evropských režimních tiskovinách napovídají, že Česku je podle Bruselu určena role Bratislavy a jejích globalistických vůdců. Čaputová, Matovič, Heger, ti všichni hrají roli užitečných idiotů a vlastizradců vlastních obyvatel. Z pohrdání těchto loutek názorem a také osobní svobodou a zdravím zhruba poloviny Slováků, z jejich pohrdání demokracií, je mi doslova fyzicky zle. Piráti ve vládě = utažení šroubů ještě mnohem více, a těsné přimknutí Prahy k Bruselu.

Piráti ve vládě = utažení šroubů ještě mnohem více, a těsné přimknutí Prahy k Bruselu. Primátor Hřib dělal, co mohl, jeho a (radnice Prahy 6) akt demontáže ruských památníků je poměrně příznačný. Prý vadí již i stěny s odkazem na Moskvu ve stanici metra Anděl.

Bakalovo mediální impérium vede čtenáře a lidi na západ:

O koalici Spolu nemá cenu mluvit. ODS a TOP09 již mnohokrát dokázali, že to nedokáží. Navíc rok a půl udržují ve Sněmovně covid protektorátní režim naší země.

Komunisté už jsou spíš fanglička, jejich vedení ovládají protektorátní kádry fáze korporátního kapitalismu typu pana Dolejšího. Za peníze udělají všechno. Skuteční komunisté už odešli, nebo byli donuceni zemřít.

Příběh Přísahy připomíná příběh Pirátů, kdosi je do Sněmovny mohutně tlačí, zejména profesionální kampaň a masmédia. Vždyť byl to nakonec právě plukovník Šlachta, jenž sestřelil vládu proruského premiéra Nečase, po kterém se podařilo na trůn ODS instalovat bezpohlavního, leč hlavně proevropského a protiruského profesora Fialu.

Takže kdo zbývá? Primárně hledejte mezi těmi, které globální co-fašistický režim nesnáší. Po dlouhou dobu byl ve Sněmovně někdo takový v podstatě jediný. Až postupně se k Volnému aspoň trochu připojil i Okamura, který dlouho lavíroval, a bohužel se z něj stává spíš politický hokynář, než politik, a také koalice Trikolóra. Ještě před tím však jeden z jejich lídrů, Václav Klaus ml., ustoupil zastrašování a vydírání a z politiky vystoupil. Takže, z těchto 3 stran se zřejmě může rekrutovat vaše volba, pokud chcete, abyste volili parlamentní stranu, a pokud se mne ptáte na doporučení.

Já vzhledem k tomu, že jsou do tohoto hnutí zapojeni dva mí přátelé, Jan Michael Kubín a Antonín Baudyš, a s jejich programem beze zbytku souhlasím, nemohu jinak, než volit hnutí Prameny.

A má predikce je, že pokud se jim nepodaří zabít Zemana, nebo nezemře-li na svoji nemoc do konce roku, dej mu Pán Bůh ještě zdraví, na trůn usedne znovu Babiš. Což je vlastně z toho všeho ještě relativně nejlepší varianta, z těch hrozných. Což je samo o sobě zoufalé..

Takže, válka o Prahu, jako ostatně každé další 4 roky, vrcholí. Praha má na globální šachovníci války velmocí neuvěřitelnou hodnotu. Kdo vyhraje tentokrát, a bude válka pokračovat i za další 4 roky?

Edit 8.10.2021 12:00: Nakonec jsem se rozhodl pro volbu Volného bloku.

Nechci vám psát debilní věty, ať jdete k volbám. Osobně bych volby udělal povinně, resp. poskytl výhody těm, kteří k nim chodí. Třeba nižší daně, nebo nesníženou podporu od státu. To by byl najednou fofr. Tam, kde selhaly „demokratické“ strany, a královské dynastie, které tak či onak vždy myslí především na sebe, nastupují vzápětí většinou strany totalitní. V tom období žijeme. Jen tu největší totalitní stranu představuje mimopolitická špička pyramidy, tedy, průmyslníci a bankéři. Tak jako ostatně vždy. Jen je to teď více vidět. Vidíme, že politiku a politiky ve skutečnosti řídí energetické, zbrojařské a farmaceutické koncerny. Česká republika je z hlediska směru vývoje dlouhodobě zablokovaná, je to 50 na 50. Asi to v samém středu Evropy ani nemůže být jinak. A pokud by dostal zdravý rozum a hlavně zdravé srdce letos 51 %, bylo by to skvělé. Jenže vše je nyní už tak křehké, že záleží, zda prezident Zeman bude schopen vést jednání, nebo ne. Pokud ne, establishment to zmanipuluje tak, jak potřebuje. A ano, Zeman a Babiš jsou také establishment, a také to manipulují. Takže, máme se volbám vyhnout? Ne. To že někdo peníze krade pro sebe taky neznamená, že je přestaneme používat, nebo vydělávat. Přeji šťastnou ruku. A nakonec, chtěl jsem Prameny, nicméně za prokázanou osobní statečnost v boji s fašisty jsem se rozhodl přeci jen pro Volný blok. Už jen proto, jak je „demokratická žumpa“, jak se říká, neustále napadá. Třeba i Xaver Veselý, to je velké zklamání. Samozřejmě nesouhlasím s daleka se vším, ale je to daleko nejvýstižnější můj hlas ve Sněmovně. A musíme pohnout s totalitním zákonem, který pouští do Sněmovny jen ty větší, mainstreamové strany. Elity zde evientně spoléhají na masmédia. s Volný blok

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „Jirkovou optikou: (384. Volby? Válka mocností o Prahu, jako každé volby, vrcholí!)

Napsat komentář