Lidé mají fatální problémy s imunitou, co je příčinou?

Chytáte rýmu obtýden, několikrát za rok jste poměrně těžce nemocní, kdy padnete do postele a dlouhou řadu dní jenom spíte?

Ty problémy s imunitou jsou zřejmé. Těch příčin je řada, uvádím ty hlavní:

1) očkování – příroda bude hledat cestu, jak se vysmýknout umělé snaze překlopit přírodní kód lidské DNA biorobotickým směrem, tu cestu hledá většinou v mutacích v podobě nemocí, obětují se zejména děti – u nich může docházet k různým streptokokovým postižením, neboť právě streptokoky jsou jedním z posledních pokusů Vesmíru vnést do umírající, zblokované tkáně Život, a kyslík.

2) čištění – energie kosmického a slunečního proudu má naopak snahu vrátit DNA k původní, nezmutované čistotě, do tzv. „podoby bez hříchu“, tedy bez chybných rozhodnutí a následně prožívaných traumat

3) prudce infekční prostředí bez infračervených frekvencí Slunce – majitelům Země se daří omezovat sluneční spektrum, zejména ho ořezávajaí v těch nízkých frekvencích a částečně ve vysokých.. jde zejména o výhřevnost, ale červená barva je základem života na Zemi v těchto důležitých bodech:

A) Syntéza vitaminu D: Sluneční záření obsahuje ultravioletní (UV) záření, které může reagovat s kůží a spustit syntézu vitaminu D. Vitamin D je klíčový pro imunitní systém a jeho nedostatek může vést k oslabení obranyschopnosti organismu. Pokud se vitamín D netvoří ani na Slunci, v létě, tělo se dostává do prudkého propadu tvorby vitamínu D a tím i do fatálních problémů s imunitou (a s kyselostí).

B) Vliv na cirkadiánní rytmy: Sluneční světlo, včetně infračerveného záření, může ovlivňovat cirkadiánní rytmy, což jsou biologické hodiny, které regulují mnoho fyziologických funkcí v těle, včetně imunitních reakcí. Bez červeného světla se noci a dny zejména bez přímého slunečního svitu člověku prakticky slévají.

C) Zlepšení krevního oběhu a tkáňového metabolismu: Infračervené světlo může přispívat k lepšímu krevnímu oběhu a stimulovat metabolismus v tkáních, což může podporovat celkové zdraví a odpovědi imunitního systému.

D) Podpora regenerace buněk: Některé studie naznačují, že infračervené světlo může mít pozitivní vliv na regeneraci buněk a tkání, což může přispět k celkovému zdraví a imunitnímu systému. Jde také o opravu DNA a exit nemocných či mrtvých buněk ze systému.

4) Jednota diktuje větší propojení lidí a jejich jemnějších těl, kdy si lidé prostřednictvím biofotonů předávají zdraví i nemoci, jde především o kontakt očima a kůží, nikoliv tedy kapénkovou infekcí, to je zavádějící, falešná a slepá cesta vědecko-technologické sekty

5) Snaha a přehlcení organismu vyloučit z těla látky, které nezná a s kterými neumí naložit, jde zejména o kosmický prach, různé sloučeniny oxidu železitého, ale také chemický spad z tzv. chemtrails, což je postřik vědecko-technologické sekty jako ochrana před globálním oteplováním, pronikáním silného slunečního a kosmického záření

6) podle některých badatelů je jedním z následků tzv. očkování proti tzv. (c)-19 i AIDS, tedy syndrom selhání imunity. Sekta opakuje stejnou chybu, nebo záměr, který uskutečnila po zkušebním očkování „nového typu“ při očkování proti žloutence v černošské africké populaci a dala tak na přelomu 70. a 80. let vzniknout děsivé nemoci – AIDS. Tehdy poprvé použila vědecká sekta jako nosiče cizí DNA. S těmi nosiči je jim hrubě nedaří, ať už jde o těžké kovy, které způsobují v předávkování rozsáhlá zranění mozku a nervové soustavy zejména u nemluvňat, anebo nyní ještě hrůznější cizí DNA.

Ale to, co se zejména děje, a co přináší tak rychlé šíření „virů“, jsou především rychlé technologické přenosy, které utahují lidem smyčku kolem krku.

7) Ovšem ten absolutní základ, který šíří virovou databázi a nemocnost, je CHYTRÁ SÍŤ. Tedy, frekvence mobilních operátorů a vašich mobilních přístrojů. Každá další síť po 5G bude v tomhle ještě rychlejší a ještě ničivější. Proč se rozhodli satanští majitelé Země takhle bez jediného varování propojit lidstvo a v podstatě ho rychle drtit, nebo dokonce ukončit, těžko říct.

No a…

8) RADIACE – a překyselení buněk.

Na fotce z expedice Lucie Výborné na jižní pól je zachycen tzv. haló efekt. Podle mého názoru jde ale o to, že atmosféra Země je uzavřena pomocí chemického spadu a Slunce svítí skrze jakýsi „igelitový povlak“. Tento obrázek je viditelný od nás jen z poloviny kružnice, kdy Slunce uprostřed má levý a krajní referenční bod, některí pak odkazují na „2 nebo 3 Slunce“.

Vědecko-technologická sekta brzy připraví umělá Slunce. Ta by měla rozsvítit Zemi poté, co se pokusí pravé Slunce odstínit zcela. Na imunitu však nebudou mít tato Slunce vliv, takže zbývá jediné řešení. Technologická imunita prostřednictvím desítek vakcín, některé z nich si bude třeba stříkat do nosu každý den ráno, jiné naopak večer.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Lidé mají fatální problémy s imunitou, co je příčinou?

Napsat komentář