Lidstvu hrozí 3. světová válka, popis společných meditací (aktualizace 17.4. – 23:10)

K společným meditacím a modlitbám se můžete připojit dnes, 11.4., a to v 16:30 a 20:30 českého času. V dalších dnech nechávám každému jeho individuální prostor, prosím, vydržme ještě několik dní! 

O co ve stručnosti jde?

Již dlouhé roky se snaží USA vyprovokovat svého odvěkého nepřítele, Sovětský svaz, později Rusko. Důvodem je obrovská zadluženost Spojených států, a surovinová nedostatečnost. Také slábnoucí dolar a vznik nových měn, ve kterých se hradí ropa. Naposledy čínský petro-juan. Za účelem vybudování předmostí pro útok na Rusko zinscenovaly USA převrat na Ukrajině. Ještě předtím se pokusily v ČR postavit velké radarové či raketové silo v Brdech u Prahy. To česká veřejnost nedopustila. Nejbližšími spojenci USA jsou nyní v Evropě Polsko a některé postsovětské severské země. Tam USA již řadu měsíců přesunují svoji techniku.

Americká propaganda se snaží zinscenovanými akcemi (sestřelení malajského letadla nad Ukrajinou ukrajinskou stíhačkou, kauza Skripal v Británii, nebo nedávný údajný útok plynem v Sýrii v Dúmě) shodit vinu na syrského prezidenta Assada, ale především na Putina. K tomu slouží zejména propagandistická masová média. Viz také má Optika č. 317 Nové dělení světa, západ znovu táhne na Rusko, cestou ale musí nejprve srazit Čechy a Slováky

2F263967-E4A2-4158-845E-3FBF224FC3D9

Aktualizované headliny zpravodajství najdete dole pod modlitbami a meditací

Jak víte, média v ČR podléhají prozápadní propagandě. Která média především sledovat jen s největší opatrností a s ověřováním pokud možno na jiných stránkách?

Nevyvážené zpravodajství, častěji však přímo dezinformace a propagandu vysílají především +++Česká televize – veškeré zpravodajství, Český rozhlas 1 – Radiožurnál, Hospodářské noviny, Seznam – zprávy, Novinky.cz, iDnes.cz, Respekt+++

Nezávislejší názor si můžete udělat u těchto lidí, facebook:

Tereza Spencerová, novinářka a odbornice na Blízký Východ, Markéta Kutilová – reportérka Reportéři.cz, Jiří Ovčáček – mluvčí prezidenta ČR, profil časopisu Zem&Vek

Dále televize a blogy Protiproud, TV Barrandov, Parlamentní listy, První zprávy, Literární noviny, Aeronet, Zem&Vek.

Ruské státní zpravodajství pro ČR: Sputnik.cz, facebook ZDE,

Mezinárodní: RT – Rossia Today web, facebook

Modlitba za mír:

Pohroužíme se do vnitřní tichosti, naplníme se vnitřním Světlem, viz meditace níže, a zavřeme oči, pokud chceme můžeme spojit obě ruce na důraz Jednoty a Kruhu. Začínáme v duchu děkovat za vše, za co cítíme v té chvíli vděk. Za život, za zdraví, za rodiče, za Slunce, za Mír. Děkujme několik minut za vše dobré, případně i to zlé, co nás v životě potkává a potkalo. Potom v energii vděčnosti obraťme svoji vroucí touhu srdce ke Stvořiteli a žádejme o Mír, klid a prosperitu planety Země, o utišení zlosti, nenávisti, a úkladů. Nezapomeňme poděkovat a přidat důležité „Tvá vůle nechť se stane, Vesmíre/Otče/Bože.“

Modlitba k sv. Archanděli Michaeli, patronu Spravedlnosti a Archanděli pro boj se satanskými silami a s temnotou

* Svatý Michaeli, archanděli, opatruj nás v boji;
proti zlobě a úkladům ďáblovým budiž nám ochranou.
Přikažiš jemu Bůh, pokorně prosíme,
a ty, kníže vojska nebeského, uvrhni satana a jiné duchy zlé,
kteří ke zkáze duší světem obcházejí,
božskou mocí do propasti pekelné. Děkujeme.
Almín, Amen.

Meditace za mír, na zabránění chystané 3. světové války a napadení Sýrie:

Najdi si vhodné místo na meditaci, kde Tě nebude nikdo rušit. Při meditaci je vždy lepší sedět, záda opřená. Pokud chceš, pusť si meditační hudbu, či nějaké mantry, já medituji s Deva Premal. Zavři oči, několikrát se zhluboka nadechni a prociť bezpečí své pozice, tam, kde zrovna nyní sedíš, a zároveň si – pokud Ti to pomůže v pocitu bezpečí a klidu – představ a umísti své těžiště v meditaci někam, kde je Ti dobře. Může to být les, park, pláž, lavička u vás doma na dvorku… Pak se pokus spojit s tím nejvyšším pro Tebe v této chvíli dostupným Zdrojem Světla nad sebou. Pokud nepůjde nic jiného, klidně si představ „jenom“ Slunce. Pak se začni tímto světlem napouštět, představuj si, jak ho napouštíš do celého svého těla, nejlépe od chodidel pořád výše. Tvé tělo jako by v tuto chvíli nemělo žádné vnitřnosti, byl to jen takový vak z kůže na světlo. Při napouštění můžeš mantrovat a říkat si v duchu: s každým nádech „Já jsem Světlo“, a s každým výdech „Já jsem Láska“, neboť tak se Světlo projevuje ve hmotě.

Po napuštění těla světlem si představ, že pro Tebe přijíždí světelný výtah a Ty jím sjíždíš se svým vědomím a jemnými těly, zatímco Tvé fyzické tělo odpočívá na Tvém oblíbeném místě, směrem dolů, k zemskému Krystalu. Je to jakýsi pomyslný střed naší planety, nebo také svět podvědomí. Několik minut tam pozoruj a volně dýchej. Tam se jednak dokonale uzemníš, a druhak také ještě více spojíš se svým podvědomím. Posaď se na místní louku, ideálně k nějakému jezírku či vodopádu, a dej se do práce.

Zde je prostor, kde můžeš pracovat. Co si zde můžeš vizualizovat.

  • pros za to, ať se umenší míra Temnoty (nevědění a nevědomí, nepropojení se svojí podstatou) na Zemi, i Tvá osobní
  • mír po celé Zemi
  • můžeš obestřít celé hranice Sýrie bílými růžemi
  • můžeš vydechovat na Blízkém východě Lásku
  • můžeš si představit, že veškerá vojenská technika agresora neplní svůj záměr, rozbíjí se a netrefuje cíle
  • můžeš žádat u Otce Stvořitele milost a mír pro všechny lidské bytosti
  • volej všechny konstruktivní bytosti, zejména pak Archanděla sv. Michaela lidem na pomoc
  • Světlo a lásku můžeš vydechovat i ve všech pražských redakcích masových médií, případně můžeš obložit bílými růžemi (některé redakce i česnekem :-))

Poté s několika nádechy zase vyjeď zpět vzhůru výtahem, spoj se se svým tělem, upusť nadbytečnou část Světla, část si nech pro zbytek dne či noci a pomalu vyjdi z meditace.

Děkuji za spolumeditování a spolupráci! (jiří maria mašek)

Aktualizované zpravodajství

17.4. 23:19

Roger Waters z Pink Floyd: Biele prilby v Sýrii “iba vytvárajú propagandu džihádistom a teroristom”. Žijeme vo svete, kde sa propaganda zdá byť dôležitejšia ako realita článek zde (hlavnespravy.sk)

15.4. 19:10

mohla_bych_je_videt

15.4. 19:03

Rozhovor s českou velvylankyní v Sýrii zpřed 4 let

let.

 

15.4. 18:35

stropnicky_1504_2

15.4. 18:35

Od Zahradila a jiných členů ODS už doufám ale nikdo nic nečekáme.. a od Drahoše také ne.

zahradil

drahos

14.4. 22:38

Z profesora dnes vypadlo něco, co asi úplně ani nechtěl takhle na plnou hubu říct: „Sýrie je dnes jedním z klíčových míst geopolitického konfliktu. Nelze zavírat oči a tvářit se, že se tam nic neděje. Nelze ji přenechat Rusku.“ Aha, takže vlastně Američané útočili na Rusko a Fiala s celou ODS včetně Boží Němcové také, jen prostě podle toho ranního statusu.. tak trošku, .. lhal, žejo? A kolovrátkoval něco o chemických zbraních, jako melou všichni. Člověk, pokud není blbý, neslouží Moskvě, pane profesore. Slouží třeba pravdě, kterou hledá. Narozdíl od vás. A Sýrii nelze přenechat Rusku? Jak jako přenechat? Pokud vím, Rusko tam pozvala regulérní vláda a Rusko osvobodilo zemi od teroristů. A Rusko nesmí mít ani dvě základny, zatímco USA jich mají pocelém světě několik set? Protože to řekl politolog Fiala? Děláte si legraci? Slezte na zem z toho stromu pýchy, po kterém lezete výš a výš.. ale páteř už jste si podle všeho dávno přerazil.

fiala_rusko

14.4. 22:46

hamingway

14.4. 20:29

Pokud by fungovala demokracie, právo a spravedlnost.. pak by v posledních dnech museli většinu našich politiků a novinářů pozatýkat, viďte.

podnecovani_valky

14.4. 20:28

Vše, co nám komunisté říkali o kapitalismu, byla bohužel pravda..

Dikobraz_

14.4. 9:27

Západ nezískal útokem na Sýrii nic. Ale zřejmě definitivně ztratil Českou republiku coby svého spojence. To už nedají dohromady a nezalepí ani pražská média! A my teď konečně vidíme, že západ, Francie, Británie, se od dob Mnichova ani trochu nezměnily. Pořád jim vládnou ti stejní.

mnichov

14.4. 9:10

Teroristé z ISIS použili chemické zbraně v Iráku a Sýrii již nejméně v 52 případech… píše Wikileaks.

isis_chemicke_zbrane

14.4. 5:55

USA, Francie a Británie zaútočily dnes v noci asi 100 raketami. Součet 1+4, tedy dnešní datum, nám dává určitou naději čísla 5. Pokud funguje právo a spravedlnost, útok na suverenní zemi by měl být shledán válečným zločinem a jeho iniciátoři vedeni před soudní tribunál v Haagu. Ale ten je zjevně jenom pro ex-Jugoslávce.. Spravedlnost a demokracie funguje  pouze výběrově, takže vůbec.

13.4. 19:10

Čína chystá manévry u Taiwanu, chce pomoci Rusům a Sýrii (článek, Eurasia.cz)

13.4. 18:31

Vida, takže zřejmě jako stejně s případem Skripal, kterého „otrávily“ také britské tajné služby, Británie má prsty zřejmě i na zinscenovaném chemickém útoku v Sýrii. Tím se mimochodem ale musíme vrátit k Brexitu. Narozdíl třeba od Davida Icka tvrdím, že to byl záměr stínové vlády, nikoliv vůle britského lidu, a že se již brzy dozvíme proč Británie z EU vlastně vystoupila…

Za chemickým útokem v Sýrii stojí Londýn, tvrdí ruské ministerstvo obrany (iDnes.cz)

13.4. 20:15 Protiproud: Pozadí syrské krize: Neslýchaná změť intrik. Trump nebojuje s Ruskem, ale stále s Bažinami. Co spojuje pochody v Mexiku a v Gaze? Vypukne v USA a Izraeli barevná revoluce současně? Jakou roli tu hraje Čína s Íránem?

13.4. 16:48 Podle čeho se rozhodují naši premiéři a ministři?

infowars

13.4. 16:42 Jedna ostrá debata na amerických obrazovkách, aneb jak také mohou vypadat skuteční novináři (s titulky)

13.4. 15:57 Yakov Kedmi: bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ o tom, proč USA nezaútočily na Sýrii (video, české titulky, AE NEws)

12.4. 21:28

Jako zázrakem napětí dnes polevilo, Trump prohlásil, že hledá možná i další způsoby, kromě vojenského. Prohlásil také, že zaútočí buď ihned, nebo vůbec.. roli prostředníka mezi Ruskem a USA údajně hraje Turecko, tedy země spojenecky propojená s oběma velmocemi.. a také místo mého současného pobytu. Takže.. děkuji všem, kteří jste včera i dnes meditovali, nepřestávejme, a zatím aktualizované zpravodajství k této kauze končím. Budeme sledovat vývoj. Děkuji.

12.4. 21:20

O 5 miliard dolarů vzrostla včera hodnota akcií výrobců vojenských raket poté, co USA oznámily bombardování Sýrie. Více zde. Válečný průmysl patří k nejvýdělečnějším průmyslům na Zemi.

11.4. 23:15

Trump ve středu pohrozil ve svém vyjádření na Twitteru, ať se Rusové v Sýrii připraví na (roztomilé) americké rakety. „Neúčastníme se diplomacie na Twitteru. Straníme vážnému přístupu,“ řekl pro agenturu TASS mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov v oficiální reakci. Píší Novinky.cz v relativně vyváženém článku, prvním za dlouhou dobu..

11.4. 20:36 V USA odstartovalo letadlo „soudného dne“, bude zřejmě několik dní létat ve vzduchu pro případ, že na zemi skutečně vypukne jaderná válka, může v něm sedět kromě několika členů generálního štábu třeba i americký víceprezident. (AC24)

letoun_soudneho_dne

11.4. 19:41 Více o ruské kontrole „chemického útoku“.. Ruskí vojáci preverili rajóny chemického útoku (Hlavne spravy)

11.4. 17:36 Zaútočí západ na Sýrii, nezaútočí? článek Terezy Spencerové

11.4. 17:02 Ruská státní televize ve specializovaných blocích radí lidem, co si vzít do protileteckých krytů.. Uvádí server EuroZprávy.cz

11.4. „V sobotu neziskovka Bílé helmy oznámila chemický útok. Jako v Salisbury: žádní mrtví, žádné vzorky, žádní svědci. Ale Trump hlásí do zbroje, papež František žádá spravedlnost, všichni se mohou zvencnout. Z Bílých helem, které jsou součástí Islámského státu. Kluci, kteří si občas od samopalů a uřezaných hlav odskočí před kameru. Aby přenesli zase tamto děcko z místa na místo,“ píše na svém profilu Antonín Baudyš, a přidává video.

„Bílé helmy jsou teroristi, kteří se jednou za čas hezky oblečou, hezky učešou a jdou filmovat,“ říká Antonín, „a zachraňují pořád stejnou holčičku, posuďte sami.“

holcicka

11.4. 13:59 Dnes je 11.4. Ilumináti často využívají esoterní význam čísla 1 a 11, použili ho zejména při útoku na WTC 11/9 2001, ale také například při tsunami v Japonsku, které destruovalo jadernou elektrárnu Fukušima (11.3 2011), nebo při útoku na španělská nádraží a vlaky 11.3. 2004.

19. dubna pak navíc začíná každoročních 13 dní temnoty, za které toto období používali staří Keltové, vše končilo svátkem Beltaine, 30.4., upalováním temnoty.. komunisté pak navázali mohutným rituálem krve, 1. května, tzv. májovými průvody.  jmm

11.4. 13:16 „Rusové připravte se, rakety poletí, hezké, nové, sofistikované,“ prohlásil podle RT prezident USA. zde

11.4. 10:45 PL: Takhle začíná válka? Rusko: připravte se, na agresi odpovíme vojensky, Šichtářová: Proberte se a uvědomte si věc s migranty

11.4. 10:10 Podle velvyslance Ruska v Libanonu Rusové zlikvidují všechny rakety, vypuštěné na Sýrii, včetně sil, které je vystřelí.. zprávu přinesly i české Novinky.cz

11.4. Rusové se připravují na válku, nálada je ponurá (První zprávy.cz)

10.4. 23:00 Do konfliktu se zřejmě hodlá zapojit také Čína. Velení nad svojí středomořskou flotilou podle tohoto článku předala Rusku. (Gazeta news.ru)

10.4. 16:00 Skupina odborníků na radiační, chemickou a biologickou ochranu Ministerstva obrany Ruska navštívila zdravotnickou instituci města Dúma, kde nenalezli u pacientů žádné známky chemické otravy nebo vystavení jedovatým látkám typu sarin a chlor, což opět dokazuje, že v syrském městě Dúma nebyla použita žádná chemická zbraň. (Sputnik)

5.4. Propagandistický článek na iDnes: +Objevila se mlha a lidé se dusili v křečích, říká očitý svědek v Sýrii+ (lež)

na tento článek na fcb reagoval David Štěpán.  Vyjádření vojáka k článku níže:
A už toho mám dost! Jako nadporučík v záloze, který si odkroutil vojnu u průzkumného praporu radiační a chemické ochrany, nebudu číst takové kraviny, že někdo p…rošel „mrakem nervově paralytické látky“, měl kašel a po pár minutách se v nemocnici vzpamatoval. Kdyby se ten blb jednou nadechl nervově paralytického plynu, už by se nevzpamatoval nikdy. Smrtelná dávka sarinu, který je bezbarvý plyn bez chuti a zápachu a do těla prochází všemi cestami, včetně pokožky, je zhruba 5 mg, což je asi tolik, kolik se vejde na špičku nože. Pokud záběry, které ukazují záchranáře, kteří ošetřují osoby zasažené sarinem bez rukavic a ochranných prostředků, pak všichni ti záchranáři během dalších dvaceti minut zemřeli. Přestaňte z lidí dělat blbce!

 

 

Při všech posledních agresivních vpádech do cizích zemí americká administrativa použila jako záminku LEŽ.

lhari_us

Vojenské USA_INTERVENCEiNTERVENCE USA od skončení 2. světové války:

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 838 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář